Diskuse na téma Nedůvěra

16. 02. 2011 | Nevěra

Bude to mít ještě smysl ?

Sara 16.01.2023

Laska

Šibal 10.11.2021

Kdo potřebujete radu, zajděte na kurz samozvaného kouče svádění Davida Hůrky, když už nebude opravdový sex, tak vás alespoň ojebe o peníze.

Laugher 05.01.2017

Určitě nebude

rmarci 15.09.2016

podle me ne , vztah bez duvery podle me nema smysl...

Aknel 25.10.2012

Mam problem ,je to tyden kdy jsem zjistila ze je m i pritel neverny,mame spolu 1,5 holcicku.Je pravda ze jsme se stale hadali,ja s nim nemela sex,jen z nutnosti,hadky na denni poradku a poustela jsem ho na pivo,rekla jsem si ze musim ho pustit,nenechat ho na uzde prece jen to potrebuje si vyrazit.Ja celou dobu sedim doma a proto ze kojim nemuzu nikam se hnout a tomu ted davam konec.Potkal mladsi zenu o 12 let je mu 30.Prvni na kalbe se libali,pak v sobotu mu psala ze si musi promluvvit asi cekala ze to budou tahnout a on se s ni setkal venku,dali flasku vina a vyspal se s ni jenze ona ho stale otravovala a chtela s nim mluvit tak v nedeli si ji pozval k nam domu a opet bylo neco..a pak jsem mu v tydnu nasla sms a to vyvrcholilo..ja delala sceny ji i mu..dala v mistni putice vypoved susa..chodi do skoly..me vypisovala jak nechtela atvrdila ze nic nebylo..to chapu ze ho branila ale stejne jsem udelala takovou scenu..nemuzu mu odpustit porad to ma na talirku ,ale porad k nemu citim neco..jen se bojim ze si mysli ze jsem mu tak rychle po par dench ospustila aby to nezaclo znovu nevim co mam delat poradte mi prosim!!!a jeste jsem se s tim sverila jeho mati a to vyvrcholilo pozdeji s jeho rodinou silenou hadku nakonec su ta spatna ja..ze tu holcinu mam na svedomi atd...uz je nemuzu citit,videt..

moravačkaaja-17 Aknel 08.12.2016

1) nesvěřovat rodičům.2) máš-li ho ráda sedněte si a vážně si promluvte.A hlavně mluvte spolu o tom co vás trápí,co od něj očekáváš ty,co on od tebe.Uvař k tomu nějakou dobrou mňamku,zapal svíčky,možností je hodně.Hlavně zeptej byl to jen úlet nebo to nějakou dobu trvá?Držím palce.*5**5*

Petra 27.07.2012

Nemuzu uverit, kolik zenskych je jeste porad tak strasne naivnich. Muzi se vzrusuji vizualne, od prirody je jim dano rozsevat. S tim nic nenadelame, ale muzeme udelat neco pro nasi cest a slavu. Nechejte neverniky nevernikama, pred zadnym se nesnizujte, pokud neco narusilo vasi duveru a ON nema zajem se o tom s vami bavit a resit to, tak vas proste nema rad a rohodne vas nemiluje. To da prece rozum, kdyz miluju tak miluju. Zadna ultimata, vyhruzky, nadavky nic takoveho do vztahu nepatri!!!! Pak se deje to, cemu se rika nizke sebevedomi, podrazenost, uzkost, deprese a vy vice a vice budete nalehat a tim budete jeste vic znicena a nebude to mit reseni a konce, opravdu. Nejdulezitejsi je asi potreba podotknout, ze pritahujeme do svych zivotu to co vysilame. Vesmir je zrcadlo od ktereho se odrazi nase pocity, touhy a prani, pokud se spoji se srdcem splni se, pokud to vsak vselijak v mysli premitate a dokonce pochybujete o sobe o muzich, a projektujete si do toho strach vzdy nastane problem, vesmir vam ten strach posle nazpet. Laska=duvera,vira Strach=nelaska, nevira Pritahnete si totiz presne takoveho jake jste vy, nevyrovnaneho, nejisteho z jinych nestastnych vztahu. A budete si v nem jen projektovat to, co se delo v tom minulem, zase budete mit pocit, ze vas urcite podvadi a zrejme to tak taky bude nebo se to aspon v nejblizsi dobe stane. Budte v pohode sama se sebou, mejte rada i sve nedosatky, nikdo neni dokonaly a chlapi uz vubec ne, obvzlast co se vzhledu tyka a resi to :o))? ne a proc? protoze az to bude kazdodenni chleb clanku bulvaru o postavach muzu a jak maji spravne vypadat, tak jako u nas, verte, ze budou jeste vic zakomlexovani nez mnoho zen v dnesni dobe :o). Protoze co si budem povidat, chlapi jsou desne jesitni :o). No a kdyz se na to koukame takto s nadhledem, uz to nevypada ani tak hrozne, smutne a neresitelne :o). Pamatujte: 1. vira v lasku 2. duvera v partnera a jeho vernost 3. ucta 4. pravdiva otevrena komunikace - snaha resit spory, nedorozumeni 5. vasen Tim vsim se charakterizuje laska. Moje vlastni zkusenost s laskou, je mi 31 a myslim si, ze laska je stav mysli a duse, kdy zname danou osobu duverne, vime co od ni muzeme cekat a presto nam to nevadi a rekneme si, ano ma takove a makove vlastnosti a ja ho proste miluju - cili budu ho respektovat a tolerovat a budu presto stastna :o). To je podle me laska. Fyzicky menit do budoucna se menime vsichni, vsichni musime primhourit ocicko, kazdy nabere kila na vic, vrasky atd atd. Tak bezte a milujte :o).

ankaaa Petra 25.10.2012

krásně napsané,,ještě se to naučit myslet pozitivně

Lída Jansova 26.03.2012

Měla jsem léta krásný vztah skoro 15 let, až manželův kamarád Charlie se nám začal montovat do manželství. Teď jsem ráda, když svojí drahou polovičku několik dní nevidím, traví volný čas s ním jako přívěšek své nové rodinky. Naše holky ho mají plné zuby, pochytá od nich nějaký rozum a pak doma dlouhou dobu prudí.... Chtěla, bych to vyřešit rozvodem, klidně mu všechno podepíšu a bude klid. Stejně milenka je už dávno, on si myslí že jsem hloupá husa.*1**1**1* Nevím, jak dál.

Scayuannka Lída Jansova 31.05.2012

Lído,jdi od něho takový chlap za to nestojí, který tě stále pomlouvá, kde se dá nebo se na tebe vymlouvá proč to nejde. Chlap, který by si Tě považoval se určitě najde *2**2**2*

Ivet Scayuannka 01.06.2012

Kam Ty dnešní mezilidské vztahy......... úpadek dnešní společnosti po přečtení pár komentářů >:(

Mrkvička Lída Jansova 09.07.2012

Jednoho takové znám, ale možná schoda náhod, správce počítačové sítě v jedné firmě. To by sedělo *4**4**4*

Nikol 28.09.2011

Ahojte mám podobný problém s nedôverou, nedávno som našla v počítači hroznú vec parter bol zaregistrovaný na erotickom fore a po naliehani mi dal aj heslo čo asi nečakal ja som tam našla dve správy čo písal ženam v zrelšom veku jednej písal:,,ked si taka aktívna nebolo by to lepšie naživo?" a druhej písal :,,ty si ale samica prial by som si aby sme sa stretli ale asi z toho nic nebdue ale aj tak keby si mala zaujem tak sa mi ozvi dakujem" najprv som ho vyhodila, chcel odist ale nakoniec neodišiel, potom som ho prinutila zrušit tu registraciu, zrušil ju ale moja dovera k nemu je uplne znicena, stale sledujem historiu ale aj tak ju asi vymazava ked niekam ide hned si pomyslim ze ide za nejakou inou zenou.. amme spolu 2mesacnu dceru ale niesme zobrati.. nedokazem mu uz verit a neviem ako preverit jeho lasku ku mne... prosim poradte mi co mam robit.. nedokazem na to prestat myslet a obera ma to o energiu :´(

misa 13.09.2011

kasli na nej dela s tebe blbce akorat:-O

jana 06.09.2011

ZLATO NETLAC NA NEHO TOLIK JINAK TI UTECE!! U NAS JE TAKY ROZDIL 16 LET JSEM S NIM UZ 17 LET A TAKY JSE MELI KRASNE DNY I NE ZAS TAK KRASNE VLASTNE NORMALNI ZIVOT! TAKZE JEDNA MALA RADA: VIM ZE JSI ZAMILOVANA A BUDE TO PRO TEBE MOZNA TEZKE ALE REKNI MU ZE MU DUVERUJES A NESLEDUJ HO JAKO STIHACKA VER MI BUD V KLIDU!! KDYBY TI ZAHYBAL TAK TO UDELA KDYKOLIV TAKOVOU VEC NEOVLIVNIS!!! JEN TI REKNU JA SE SVE ZKUSENOSTI ZE JA BYCH SE TI TAKY NEOZVALA A NEBRALA TELEFON NA JUST!!! TAKZE HOLKA V KLIDKU ZAJDI SI TAKY S KAMARADKAMA NA KAFCO!!:-p

nik 02.09.2011

úplně šílím a je mi z toho smutno..je možné mít dlouho letý vztah,bez nedůvěry,podvodů,nevěr a dalších příšerností? No podle všeho se to moc nestává a kdo tvrdí,že právě jim ano-tak pravděpodobně lže!;*(;*(;*( Chodím se stejně starým klukem a taky mi stále předhazuje své bejvalky,kámošky.. On je hrozně žárlivý a tak já nemám bývalé..když se na mě někdo podívá,už mě s ním vidí v posteli..kvůli jeho podezřívání sem začala taky žárlit a podezhřívat a nemůžu se toho zbavit.. ale stále doufám,že mu v posteli stačím,jak tvrdí a že mě přece jen miluje,jak já jeho..Jen si to asi občas beru víc než jindy..

Anonymka 10.07.2011

Přesně tohle znám... taky mám 3.děti, a co jsem si prožila s ním....:-/ přesně vím, o jakém červíkovi mluvíš... kam se hne, tak to ve mě hlodá, jestli mě právě nepodvádí... Jinde mě pomlouvá, jindy se ke mě chová nádherně.... Taky už toho mám plné zuby..:-/ nejvíce mě je líto dětí, ptž ty budou trpět nejvíc.... ale jemu je to jedno..klidně mi odpověděl...,však co, si zvyknou...., :-/ byt mám naštěstí svůj, vše co tu je, je moje, on nemá absolutně nic, mimo dluhů a exekuček.... jenže mám strach, že to nezvládnu s penězy...:-/ Ach joo.. neptám se co mám dělat, ptž to vím.... asi by bylo nejlepší to ukončit...jen najíd tu odvahu...:-/

Anonymka 10.07.2011

Přesně tohle znám... taky mám 3.děti, a co jsem si prožila s ním....:-/ přesně vím, o jakém červíkovi mluvíš... kam se hne, tak to ve mě hlodá, jestli mě právě nepodvádí... Jinde mě pomlouvá, jindy se ke mě chová nádherně.... Taky už toho mám plné zuby..:-/ nejvíce mě je líto dětí, ptž ty budou trpět nejvíc.... ale jemu je to jedno..klidně mi odpověděl...,však co, si zvyknou...., :-/ byt mám naštěstí svůj, vše co tu je, je moje, on nemá absolutně nic, mimo dluhů a exekuček.... jenže mám strach, že to nezvládnu s penězy...:-/ Ach joo.. neptám se co mám dělat, ptž to vím.... asi by bylo nejlepší to ukončit...jen najíd tu odvahu...:-/

Elantriss 07.07.2011

Ahojky bohužel taky patřím k těm podvedeným, je to tak 3 měsíce co jsem začala mít pocit, že mi v našem vztahu něco uniká. Bylo to takový chvilkový problesknutí že něco není ok. Moc jsme tomu nevěnovala pozornost, protože byl ke mně milý, a celkem beze změny. Víc jsem řešila problémy s rodiči, kteří vypadali na rozvod. A stalo se to asi tak před dvěma týdny že mi psala nějaká jeho kamarádka jak jsem s nim prej dlouho atd. Tak jsme jí odpověděla a po chvíli z ní vylezlo, že s ní prý měsíc chodí, ale i dřív se prej vídali jen na sex a že se s ním chce ona rozejít. Tak jsem jí napsala že ok ať dělá co uzná za vhodný. Pak jsem svého přítele postavila před tuto informaci. Nejdřív se tvářil zděšeně a pak když jsme mu dala přečíst to co mi napsala mi řekl, že s ním chtěla chodit ale že on ji nechce. Tak že se mu takhle pomstila. Řekla jsem si že to může být pravda, hlavně jsme spolu 4 roky a plánujeme na léto dovolenou a různý výlety vše společně nebo s přáteli. Bohužel se ve mě usadil červ nedůvěry. Jednou to přerostlo a já mu pročetla zprávy ztoho jsem zjistila že mi opravdu byl nevěrný. Bohužel nevím co teď dělat. Ke mně se chová pořád stejně, stále plánujeme dovolenou, je milý a něžný. Ale jak mu mám říct že vím že mě podved, aby nevěděl že jsem mu četla zprávy. Potřebovala bych pomoc, poradit nebo se utrápím;*(

marťa Elantriss 13.07.2011

ty seš tak blbá on tě podvádí a ty řešíš žes mu lezla do mobilu si fakt husa

klára 05.07.2011

Ahojky mam problem s duverou k partnerovi.Me je 16 mu 21 ale ze zacatku jsme mela pocit ze si skvele rozumime a ze nam to klape...jenze po nejake dobe cim dal min psal smskyposledni dobou dost casto a taky mi nezveda telefon mam ho moc rada a nechci ho ztratit..kdyz jsme spolu coz je dost malo protoze ja bydlim vKralupech nad Vltavou a on v Praze tak je mily a mam pocit ze me ma rad ale jakmile spolu nejsme tak mi ani nenapise sms ani nezavola dost dlouhou dobu . taky porad jen slibuje ale bohuzel to zustane jen u tech slibu . nekdy mam pocit ze ma jinou a moc mu neduveruju ale nechci ho ztratit Ale taky se nechci porad jen trapit. uz nevim co mam delat sem bez nej nic :'( asi to ukoncim sama se sebou ;*(;*(;*(.co mam delat?

Iwet:klara klára 13.07.2011

ahojky presne tuhle situaci jsem si zazila i ja jen s tim rozdilem ze mu je 34 a me 20 a taky jsme meli vztah na dalku no i kdyz jestli pro nej byla dalka od Sternerka do Olomouce...jestli uz mu neveris ten vztah nema smysl a misto aby ses trapila tak ti radim at se s nim rozejdes drive nez to udela on jako se to stalo me..dokonce mi napsal ze nema cas mi to rict do oci ze je konec >:( je mi jasny ze je to jen jeho vymluva ale postupem casu na nej zapominam a i kdyz me to hrozne bolelo tak za nejaky cas zapomenes a budes stastna s jinym :) Jen mam ted problem verit muzum a asi nejaky cas to bude trvat nez zase jim zacnu verit ..dej si sama sobe sanci byt znovu stastna tim ze odejdes z nefungujiciho vztahu vim ocem mluvim :)

mačule 02.07.2011

No mám podobný problémy,jako vy tady všichni...jsem s partnerem přes 8let a asi před 2lety jsem mu přišla v pc na poštu,jak píše dotyčné,(se kterou se viděl na společném focení brouků na Plachtě),jak ji hrozně miluje a že kdyby to šlo,že by hned šel k ní,aby ji byl,co nejblíže.Zatmělo se mi před očima,rázem jsem přestala skoro dýchat,netušila jsem nic z toho,jen jsem "věděla",že si s ní dopisuje na jednou fotografickém webu,jako s "kamarádkou"....jak se vrátil,hned jsem na něj udeřila,nejdříve zapíral a pak mi do očí řekl,že ji miluje a chce být s ní a dělal mi vše na schvál,psával si s ní do noci dlouhé e-maily,sms,volali si....já na hromádce žila jen vedle něj v bytě,zlomená,sebedůvěra na bodu 0 .... tak jsem začala taky trávit večery na netu a začala si psát s lidma a mezi nimi byl i jeden človíček,se kterým mi bylo fajn,byl shodou okolností ze stejného města a tak jsme si vyšli 2x na pivko a 1 na véču a najednou se vše obrátilo,ten můj "nevěrník" mi nejdřív začal dělat peklo,jaká jsem d... a pod.,že se tahám do noci....až najednou úplně otočil a začal mě přemlouvat,že mě stále miluje,že nechce o mě přijít,že si mě vezme za ženu a chce mít se mnou dítě a takovéty řečičky,co ženy rády slyší,pozval mě do penzionu Relax,kde byla výřivka a sauna...donesl mi růže....prostě jsem dala na jeho sladké řečičky a uvěřila mu,že bude vše ok,protože to bylo po 6ti letech první kiks a bylo to jen o psaní.....jenže.....stále byl vě mě ten červíček.....během dalšího žití jsem párkrát tak nějak nadhodila,že stejně pochybuju,tak ze mě udělal paranoidní psychopatku,která hledá,co není.....jenže já podle historie zas vyšťourala jeho tajný e-mail,kde si s tou dotyčnou psal už ve velkém stylu celou dobu....pochopitelně ji miluje nejvíce,mě tam shazoval,že mu nevařím(tak teda nechápu,z čeho je tak vyžraný),že jsme jen spolubydlící,přitom jsme spolu sexuálně žili a myslím si,že to bylo príma,dokonce plánoval s ní děti (se mnou je mít nechtěl,já musela na potrat,když jsem náhodou otěhotněla-mám už 3 děti z prvního manželství,to 4té bych taky zvládla,ale to je jiná věc) a vlastně ji utvrzoval v tom,že mi vše oznámí,že chce ji a mě si nikdy nevezme a dítě bude mít jenom s ní....podotýkám,že paní je vdaná,má nic netušícího manžela a děti 5 a 8 let.No a z té jejich korespondence,kterou jsem ze zvědavosti přelouskala (vím,že se to nemá,ale měla jsem podezření a tím se vše utvrdilo) a zjistila jsem,že mi lhal ve více věcech,mě tvrdil,že jede ke kamarádovi na Moravu fotit a skončil u ní a jezdíváme spolu s partou každoročně na festival a jeden den se sebral a jako,že jde fotit a ve skutečnosti ona přijela za ním a někde se tam spolu váleli a pak nám celé partě lhal,že zabloudil na špatném kopci.....a o co mi jde???Cítím se podvedená,je mi hrozně na duši.....jsem vyšťavená z toho,jak mi neustále lže...před těma 2rokama jsem shodila 15kg stresem,teď už mám dole momentálně 6kg....prostě mohl mi to říct upřímně,já chápu,že se lidi rozcházejí,že si nerozumí,nebo,že ta zamilovanost vyprchá po letech,nevím....u mě ne,stále jsem ho hodně milovala,ale jsem extrovert a neumím to příliž dávat najevo...tak to asi hledal a našel jinde...spíš mě mrzí,že mě vlastně pomlouval a dělal ze mě idiota před ní a když jsem se ho ptala proč,tak mi odpověděl,že přeci mě nebude před ní chválit....prostě nic z toho nechápu....jsem zmatená,možná to i zmateně píšu,brečím u toho,chci být silná......já už tohle asi neustojím,dál s ním žít....důvěra je totálně v háji.....a už nebude,asi bych to už nesvedla,kdykoliv se někam pohne,budu mít v hlavě toho červíka s kým tam asi bude.....tak asi příjde na řadu rozchod....on teda dnes na mě řval,že končí,že ji miluje.....další věc je,jak to zvládnu se třema dětma někde sama v podnájmu,když byt,který teď máme a vybavení je společné,ze společných peněz a řekl mi,že mi z toho nedá nic,že mám vypadnout......tak ze zoufalství se tu vypisuju....čtu problémy nás všech....chlapi jsou všude stejní....>:(

Eva mačule 25.03.2012

Přečetla jsem si Váš příběh. Je možné, že jste to všechno vyřešila. Obětovat svůj život nějakému chlapovi, tak to je skutečně největší hloupost, jaké se může žena dopustit. Taky mám 3 dětí, a taky mě manžel podvedl. Nevěřím mu, žijeme spolu kvůli dětem, a nebráním se tomu, abych si našla jiného muže. Vy máte 3 děti, máte pro koho žít, děti Vás potřebuji, musíte být silná už kvůli těm dětem. Přestěhujte se do Prahy, tady přece jenom je větší šance najít si práci a pronajmout si byt a začít úplně od nuly. Je to hrozné, ale ani nic jiného Vám nezbývá. Zůstat v nefunkčním vztahu Vás totálně vyčerpá a odrovná, až nakonec, nedej Bůh, abyste skutečně nemusela navštěvovat psychologa. A co bude s dětmi? Ten Váš idiot si to nezaslouží, měla byste začít nový život a na něj co nejdříve zapomenout. Přeji Vám hodně štěstí, Eva

Ivanka 30.06.2011

Ahojky mám velký problém,nedůvěřuju svému partnerovi tak joko na začátku... mě je 19 a jemu 40.. je mezi nami sice velky věkoví rozdíl,ale ja jsem si vždy rozuměla spíše se staržimi muži..Ja bydlela na kladně a on je z příbrami..ze začatku jsme si volali každy den a psali zamilovane smsky..po nějake době jsem se k nemu nastehovala i se svou roční dcerou...on má 9 leteho syna byla jsem rada ze bude mit mala starsiho brasku...prvni mesic spolecneho bydleni byl nadherny..kdyz jsme meli nejaky problem proste jsme si jen sedli a o vsem si promluvili o vsem co se nam libi nelibi,ale pak se objevila i jeho bejvala manželka a vše se žačalo točit kolem ní.ona luskla prsty a on byl jako PES! kolikrat sem se snazila si s nim o tom promluvit,ale bezuspesne..v únoru jsem mu přisla i na nevěru..zapřísahl se že už to nikdy neuděla a já mu odpustila,protože ho miluju ale z jeho strany se vše to krásné co bylo začalo pomalu vytrácet už není tak pozorný a nesvěřuje se mi.. Nevím jak mu dát najevo že už mu nevěřím tak jako dřív..snažila jsem se mu to v klidu říct,ale jediné čeho se mi dostalo byla odpověd:: chceš se rozejít??.. Nechci se s ním rozcházet miluju ho.. co mam delat??;*(

Kierra Ivanka 02.09.2011

Cool! That's a cvleer way of looking at it!

dddd 26.06.2011

Ahoj mám problém,jsem s přítelem přes rok v březnu mě požádal o ruku.A teď nedávno mu přišla v půl noci sms,která mě vzbudila.Ráno když jsem se probudila,a koukla na něj měl už telefon v ruce. Když jsem se ho zeptala kdo mu psal takhle v noci tak nejdříve říkal že nikdo.(sms vymazal) A když jsem mu řekla že jsem slyšela sms,která mě vzbudila,tak prý mu psal kamarád tam kde původně bydlel.A pak z něho vylezlo že to byla kamrádka,a že prý to vymazal aby jsme se nehádali.Dostalo mě to a brečela jsem tak mě objal,a ptal se proč brečím.tak jsem mu řekkla že mě mrzí že mi lhal.i když je to jen malá lež,a já jsem mu řekla že i tím to může začít. Nevím jestli mu můžu dál věřit,a jestli mi nelže dál,třeba v něčem jiném.Poradíte mi,co mám dělat?

Iwet 20.06.2011

Ahojky mam problem s duverou k partnerovi.Me je 20 mu 34 ale ze zacatku jsme mela pocit ze si skvele rozumime a ze nam to klape...jenze po nejake dobe cim dal min psal smsky a ani na netu mi neodepise posledni dobou dost casto a taky mi nezveda telefon ;*( uz nekolikrat jsem mu dala ,,posledni" sanci protoze ho mam moc rada a nechci ho ztratit..kdyz jsme spolu coz je dost malo protoze ja bydlim v Olomouci a on ve Sternerku tak je mily a mam pocit ze me ma rad ale jakmile spolu nejsme tak mi ani nenapise sms ani nezavola dost dlouhou dobu :-/ A taky porad jen slibuje ale bohuzel to zustane jen u tech slibu a ja mu vzdycky naivne verila :( nekdy mam pocit ze ma jinou a moc mu neduveruju ale nechci ho ztratit ;*( Ale taky se nechci porad jen trapit..co mam delat?:-/

Danielka Iwet 21.06.2011

Milá Iwet, "poslední šanci" nedáváš jemu a jemu to ani nic neříká ale dáváš jen sama sobě přesvědčení, že příště (protože si tě nezaslouží a neváží si tě), přesto že ho máš moc ráda tak ho opustíš... Blbost... Pokud ti nezvedá telefony a neodepisuje na sms... a má tě tedy jen na sex... Proč si neuvědomíš, že tobě je 20 let a jemu 34 let! Na Tebe vše ještě čeká a tvou nutností je vychutnávat vše co se života týče... A můžu tě ujistit, že je co vychutnávat... (V patnácti jsem se zamilovala do 19 kluka a dávala mu poslední šance celých osm let) nelituju, začala jsem si sama sebe vážit a žít... Zamysli se na tím, buď k sobě upřímná a tvrdá.

Iwet Danielka 23.06.2011

je pravda,ze mi pratele a znami radi ze se mam na nej vykaslat a ze i kdyz me to bude chvili bolet ze potom budu stastna s jinym a to mi tvrdi dost lidi ze za to trapeni mi nestoji a davat ,,posledni" sance uz me taky nebavi takze mu dam volnost uz me nebavi na nej jen cekat :( uvedomila jsem si ze mam na lepsiho i diky klukovi,ktery je na me hodny a chtel by se mnou chodit takze mam volbu ted uz jasnou :))

Dita Iwet 26.06.2011

Ahoj Šternebrk a Olomouc jsou od sebe kousek,a to co vyprávíš je dosti podivné,vypadá to jak kdyby měl dvojí život.Jak dlouho jsi sním,a víš o něm vše?může třeba ženatý,nebo je třeba bisexuální.Zkus se ho na to zeptat,i když Ti třeba neodpoví nebo se naštve,podle jeho reakce by jsi měla poznat jak reaguje,a tudíž jaký je.A hlavně bych se podívala nejdříve do občanky jestli je svobodný,atd..

Iwet Dita 03.07.2011

Je pravda ze to bylo podivne a me to vsechno dost trapilo jak mi ublizoval ale hlavne ,,diky" nemu uz neverim muzum :-/ napadlo me to ze je mozna zenaty ale ted je to uz jedno protoze uz nejsme spolu skoro 2 tydny ...rozesel se se mnou a co je nejhorsi jen smskou ani si nenasel cas mi to rict do oci coz mu neverim a nikdy neodpustim >:( postupem casu na nej chci zapomenout a najit si hodneho kluka,kteremu budu moct verit a bude me mit rad ale ted chci byt sama

Iwet Dita 03.07.2011

Je pravda ze to bylo podivne a me to vsechno dost trapilo jak mi ublizoval ale hlavne ,,diky" nemu uz neverim muzum :-/ napadlo me to ze je mozna zenaty ale ted je to uz jedno protoze uz nejsme spolu skoro 2 tydny ...rozesel se se mnou a co je nejhorsi jen smskou ani si nenasel cas mi to rict do oci coz mu neverim a nikdy neodpustim >:( postupem casu na nej chci zapomenout a najit si hodneho kluka,kteremu budu moct verit a bude me mit rad ale ted chci byt sama

Rita Iwet 02.09.2011

Hey, good to find soomnee who agrees with me. GMTA.

Lakesha Iwet 03.09.2011

Holy concise data btaman. Lol!

Tomáš Lakesha 06.09.2011

Ahojky Iwet,možná se budeš divit ale já měl stejný případ tak jako ty.Je mi 23let sem z Olomouce taktéž,měl sem přítelkyní v Přerově sem milujicí kluk který dokáže milovat holku na věky at je jakákoliv a po čase sem zjistil že mi zahejbá z nějakým klukem,a nejhorší na tom je že mi ani nepředstavila své kamarády a to sme spolu byli 2roky,z mé strany sem ji představil všechny kamarády(ky) ale bohužel se ji nezamlouvali pač se ji pohledově nelíbili *1* je fakt rozchod bolí ale život de dál a jak někteří říkají seš mladá na to aby si měla dlouhej vztah nekaž si mládí pač mladá seš jen jednou a co pak se starou ošklivou babou?:-p po rozchodu sem si myslel že žádná holka mě chtít nebude že sem ošklivej atd,ale já se sám sobě líbím XD a i dost lidí mi říká že si zasloužím hezkou ale hlavně hodnou holku ale kde ji hledat to sám nevím :-(

Iwet:Tomas Tomáš 30.05.2012

No kazdopadne doufam ze mas lepsi holku holku nez jsi mel protoze vim jak ses citil.. ja uz vztahy s klukama neresim jsem sama a treba nahodou nekoho potkam a budu stastna s nekym kdo si me zaslouzi,bude me mit rad a nebude mi lhat a vecne se na neco vymlouvat ze nema cas atd..rika se ze cas leci rany a neco na tom bude :))

Petra 11.06.2011

Ahojky, já našla v mobilu přítele jak posílá své kamarádce se kterou spal, když byl s bejvalou dost lechtivé mmsky apod. Pořád na to myslím a je fakt, že důvěra odešla. Peru se s tím, protože mi na něm hrozně moc záleží. Držím to v sobě a neřekla jsem mu to, že to vím. Takže ted nevím, jestli mám dělat mrtvého brouka nebo mu to vpálit a nebo to přejít.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat