Diskuse na téma brambory v papiňáku

děláte někdo brambory v papiňáku? taky se vám ta cibulka vždycky připálí?

Valinka 05.11.2022

No, já bych si ráda fritézu vybrala z této nabídky https://www.orava.eu/cs/fritezy, ale nevím, budu ráda za vaše zkušenosti. Jak se vám v takové fritéze vaří?

Irena Valinka 02.02.2023

Já jsem s ní spokojená. Jídlo je z ní nejen zdravě připravené, ale opravdu šťavnaté, nic vysušeného ;). Je to velmi pohodlná záležitost, zavřeš do ní jídlo, pohlídáš si čas a můžeš si jít dělat svoje.

Valinka Valinka 14.02.2023

Je mezi těmi modely co mají hodně velký rozdíl nebo je jedno po které sáhnu? :)

Nikola 30.06.2022

Nemáte zkušenost s horkovzdušnou fritézou? Je z ní to jídlo dobré?

Irena Nikola 19.07.2022

Máme ji a jídlo je zní výborné. Koupila jsem ji kvůli tomu, že u nás doma převládá low carb stravování, takže ji využívám na maximum.

Nikola Nikola 27.07.2022

Jakou značku máš? :)

Irena Nikola 28.07.2022

Mám přesně tady tuto https://www.orava.eu/cz/cs/horkovzdusna-friteza-airy-3

Laugher 06.01.2017

Já papiňák nepoužívám

Laďka 21.03.2014

elkem lákavé slevy :) to by stálo za výlet ... Pro "Lduš" a to ses nebála že se nevaří nebo by se mohi dokonce i připálit? Většinou v papiňáku dělám vývar, guláš nebo maso, brambory jsem ještě nezkoušela.

Lduš 09.03.2014

brambory v papiňáku vařím běžně, už si to ani nedokážu představit,že bych je vařila jinak.Jakmile mi začne píštalka hvízdat vypnu to a nechám to dojít, ale neponořuji brambory do vody, vody tam dám tak do půlky množství brambor*4*;*(;-)

Marťa 06.03.2014

máme také Tescomu, zatím se nám v něm vaří super, jedině co mě mrzí že na nerezu zůstávají od vody fleky, víte mi na to něco poradit? jak se jich zbavit?

evkula 20.02.2014

V kamené prodejně nebo přes internet?

moja evkula 24.02.2014

V obchodě http://www.freeport.cz/home-cook

KláraS moja 18.03.2014

také jsme tam kupovali a jsme velmi spokojeni, nyní do Freeportu chodíme spíše na nákupy oblečení, např.. 22. - 23. 3. bude Sleva 500 Kč na nákup bot a kalhot nad 1500 Kč a slevy až 80% ve všech obchodech. Těším se že něco opět nakoupíme.

evkula 16.02.2014

Jaký tlakový hrnec máte doma? typ a značku? a spokojenost? Jak se vůbec pohybuje cena ted tech papiňáků? Mám jeden starej ještě po babičce,takovej ten smalťák, ale v tom už se bojím vařit. Tak minimálně 5 let je nepoužívaný,ale chtěla bych si nějaký pořídit, míváme te často zvěřinu a ta je v tom raz dva

moja evkula 18.02.2014

Typ přesně nevím, musela bych někde vytáhnou záručák, ale tescoma presto cena byla kolem 1500kč tuším, kupovala jsem ho v akci

Růža 13.12.2011

Vařit brambory v papiňáku rozhodně není žádná blbost. Nejmenší ztráty „ céčka „ jsou při vaření v tlakovém hrnci. Dáme- li brambory až do vařící vody, jsou ztráty důležitých živin až o 20 % menší než když je vložíme do studené vody a teprve pak uvedeme do varu.

Růža 13.12.2011

Vařit brambory v papiňáku rozhodně není žádná blbost. Nejmenší ztráty „ céčka „ jsou při vaření v tlakovém hrnci. Dáme- li brambory až do vařící vody, jsou ztráty důležitých živin až o 20 % menší než když je vložíme do studené vody a teprve pak uvedeme do varu.

Iva 18.03.2010

Vařit brambory v papiňáku je pěkná blbost, veškeré vitamíny a minerály se tím zničí a pak se z brambor stane hmota. Brambory se mají vařit nejlépe v páře, a to v parním hrnci nebo v parní troubě.

Marta Iva 28.03.2010

Mno ja je tedy vařím v hrnci ve vodě a podle mě je to nejlepší

Mirka Marta 18.06.2010

Souhlasím s Ivou - nejlepší a nejchutnější brambory jsou vařené třeba v papiňáku, ale jen v páře. Vyzkoušejte a poznáte sama ten rozdíl. Od té doby, co jsem tohle odkoukala v nějakém telev.pořadu už brambory jinak nevařím. *1*:-D Dobrou chuť !


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat