Diskuse na téma hubnutí

04. 04. 2011 | Hubnutí

http://www.hubnete.cz/lussi

NELA 28.02.2024

Zkusila jsem toho víc, ale jediná co mi opravdu chutnala je česká KetoDiet. Zhubla jsem s ní 8 kilo, přesně to co jsem potřebovala :)

Alena 22.01.2024

https://www.ketofit.cz/produkt/proteinova-dieta-zkusebni-balicek

Alena 22.01.2024

Zkuste ketofit, byla jsem na něm s mámou a sestrou v podobnou dobu a máma zhubla nejvíc celkem 22 kg, já jsem jedla spíš polívky, pečivo, omelety, mamka zase chtěla rychle připravit jídlo, takže taky polívky nebo koktejly. Vše chutnalo, rychle uvařeno :)

miška4 29.11.2023

Já mám výbornou zkušenost s https://www.ketodiet.cz/ začala jsem rychle hubnout a netrpěla jsem hlady. Jídla jsou chutná a doplňovala jsem různým ovocem a zeleninou podle plánu. Váhu si pořád držím, protože jsem se díky ní konečně naučila správně stravovat, mají i super poradenství a hodně dobrých receptů :)

Emka 27.10.2023

Můžete doporučit nějakou účinnou dietu, se kterou se dá trvale a hlavně zdravě zhubnout? Zkusila jsem toho víc, ale vždycky nakonec naberu kila zpátky…

Anett Emka 21.11.2023

Zdravě se dá zhubnout s krabičkovou dietou, já mám od Zdravého stravování program Fit+ a jsem spokojená. Jídla jsou čerstvá a chutná. Bohužel je to tak jako s každou dietou, že když se vrátíš ke starým stravovacím návykům, tak se kila vrátí, ale pokud si osvojíš složení jídel a velikosti porcí, tak je váha dlouhodobě udržitelná. Navíc krabičkovou dietu můžeš mít jak dlouho budeš chtít oproti jiným dietám.

Amina 28.07.2023

Já začala cvičit, ale kila jdou dolů docela pomalu tak jsem si říkala, že bych zkusila nějaký doplněk stravy, který s tím třeba trochu pomůže. Nemáte něco takovýho vyzkoušenýho?

Mnada 24.05.2023

Já jsem viděla v televizi reklamu na dietu Ketofit a fakt mě to zaujalo. Tak jsem na to šla hned kouknout na net a teď jsem na ní tři týdny a mám dole už 4 kila :-)))

Nela Mnada 26.05.2023

Vážně, tak rychle? Co bych za to dala! A nemáš hlad, necítíš se unavená nebo tak něco?

Mnada Mnada 29.05.2023

Právěže vůbec hlad nemám, jím 5x denně a ty jídla jsou výživná a chutná takže mě ani nehoní chutě. A cítím se naopak mnohem líp než předtím, asi jak je to plný vitamínů a je to vyvážená strava...

Nela Mnada 30.05.2023

Tak jsi mě na to úplně namotala takže už mám objednáno a nemůžu se dočkat až to přijde, díky moc za odpovědi :)

Salsa25 30.11.2022

Na hubnutí je nejlepší pohyb. Oblíbila jsem si teď v Brně super fitko https://zone4you.cz/fitness/

Katka Salsa25 25.01.2024

Do zonka chodím, mám to tam ráda už pár let, úroveň stále vysoká. Nejlepší posilovna v Brně, kde jsem byla.

Stelushka 26.04.2022

Ahoj Helenko, jak jste spokojená s tou sportovní podprsenkou dragonfly? Sháním nějakou kvalitní na pole dance, abych se v ní dobře cítila

Helenka01 Stelushka 05.05.2022

Ahojky tílko i podprda bezvadný! Sedí mi obojí, byla jsem i překvapená jak rychle mi objednávka přišla. Takže za mě určitě spokojenost

Stelushka Stelushka 08.05.2022

Ahoj fakt a za jak dlouho vám přišla? A kterou jste si tu vybrala, já se nějak nemůžu rozhodnout. Líbí se mi všechny :D

Helenka01 Stelushka 12.05.2022

Ahojky přišlo mi to všechno do týdne. Podprsenku mám tuhle https://cs.dragonflybrand.com/kolekce/sportovni-podprsenky/produkty/gym-sportovni-podprsenka-workout-xenia

Stelushka Stelushka 15.05.2022

Na tu jsem se taky dívala ale nakonec jsem objednala jinou. Díky za tip, už abych ji měla doma :)

Marika 21.04.2022

Koukala jsem na ty korzetynahubnuti.cz a zkusila jsem si objednat ten korzet a moc příjemně mě to překvapilo, nádherně tvaruje postavu takže se těším na výsledky až ho budu nosit delší dobu, ale už jenom kvůli tomu jaký v něm mám krásný křivky to za to stálo :)

Mirka Marika 26.04.2022

To zní skvěle, zkouším objednat :)

Marika Marika 28.04.2022

Rozhodně to zkus ;)

Nela Marika 29.04.2022

Já na to už koukala a hodně mě to zaujalo, asi ho taky zkusím..

EllaEl 20.04.2022

Přesně tak, vůbec nenasákne potem a není cítit, já si to nemůžu vynachválit. Je to eshop mrkněte na stránky

Helenka01 EllaEl 23.04.2022

Díky moc už jsem si objednala tílko a sportovní podprsenku. Už se těším až to přijde

EllaEl 13.04.2022

Helenka01: Chodím 3x týdně. Ráda bych častěji ale skrze děti to zatím nejde. Speciální vybavení ani ne, nosím si podložku na cvičení, ručníky, přezutí a hlavně teda vodu aspoň litr a půl protože pít je potřeba. Jo a ještě teda dobrý oblečení. Sehnala jsem super legíny i tílko v dragonflybrand, obojí z elastanu s lycrou takže je mi v tom pohodlně i když jsem hodně zpocená. Určitě nic z bavlny to se mi neosvědčilo

Helenka01 EllaEl 17.04.2022

Dobrý den, moc děkuji.. takže oblečení odtud nenasákne potem? A je někde prodejna toho obchodu nebo jde o eshop?

EllaEl 07.04.2022

Ahojky, za sebe jsem hodně spokojená s bikram yogou. Baví mě to a už jsem se zbavila pár kil. Pokud jde o jídelníček tak doporučuji vyřadit nezdravé tuky a poslední jídlo v pět hodin, max. do šesti. S vyjimkou jednoho "odměnového" dne který jsem nazvala (Den prase :D ) to si dám klidně i později něco nezdravýho, bez toho by to nešlo

Helenka01 EllaEl 10.04.2022

Dobrý den, ..jak často na tu bikram yogu chodíte? A je potřeba nějaké specialní vybavení?

anastaziaa 31.03.2022

Já začala cvičit a líp se stravovat. Co mi hodně pomohlo je korzet z korzetynahubnuti.cz. Všechny diety co jsem zkusila mi dlouhodobě nikdy nepomohly, ale tady už mám druhou menší velikost korzetu a je to pořád lepší :-)

Majki636 04.03.2022

Můžu se zeptat jak dlouho se ty kupované diety můžou držet ?

Romana Majki636 29.03.2022

Většinou ji držíš tak dlouho, na jak dlouho si ten balíček koupíš. Nebo si to můžeš poskládat podle sebe, ale to bych doporučovala až potom co vyzkoušíš ten balíček ať máš představu kolik kcal každé jídlo má a jaký má být tvůj denní příjem.

Olla 17.02.2022

Já jsem si zaplatila dietku, tak je to zatím týden co ji dodržuju a cítím se zatím skvěle, občas mám chutě, ale vychází mi to tak dobře, že si za chvíli dávám další jídlo, tak to pěkně zaženu a je klid.

Romča 02.12.2021

Míša: pohyb můžete nahradit i venku, kvůli tomu bych nic nepořizovala ale nejdůležitější na celém hubnutí je strava.

Míša 23.09.2021

Taky jsem se pustila do hubnutí a přemýšlím jestli se vyplatí si domů pořídit nějaký stroj ?

Vanda Míša 29.09.2021

On největší základ hubnutí je jídlo, nechat si sestavit jídelníček od profíka je to nejlepší. Pohyb samozdřejme super ale jídlo je hlavní.

Dion Míša 01.11.2021

Vanda: od koho dietní plán máte?

Adéla 02.09.2021

Já se operací a celkově zákroků bojím, raději vsázím na diety.

Aneta 04.08.2021

Já mám v plánu neinvazivní liposukci laserem takže jsem moc zvědavá jak budu vypadat po absolvování ošetření. Nemáte ho někdo za sebou ?

Danča Aneta 12.08.2021

Kde ses rozhodla liposukci podstoupit ? Je to ošetření trvalé ?

Aneta Aneta 01.09.2021

Našla jsem si to tady na té klinice, tak jsem se rozhodla ho vyzkoušet :) www.aetherclinic.com/cs/medical-center/formovani-postavy-s-verju/


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:36
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat