Diskuse na téma Vtipy o tchýni

06. 04. 2011 | Zábava

Češi jsou národem vypravěčů vtipů. Znáte i vy nějaké? A co třeba ty na téma tchýně? *4* Pošlete nám svůj nejoblíbenější.

kocour 16.07.2011

Taky dobrýýý:-D

sukani 13.07.2011

hledam holku ktera myho vykouri mam 25 cm dlouhou kladu ktera ho chce do huby ?:-P:-P:-P:-P:-P:-P

neka. sukani 13.07.2011

cau.. ja bych chtela

marta sukani 16.07.2011

puberta radi*1*

lenka 06.07.2011

A znáte tenhle?Má to 150 kilo,4 zuby a 20 žabek ? ........................................ tchyně věší záclony *1**4*:-P

ses lenka 13.07.2011

ses debil :-/:-/:-/:-/:-/:-P:-P;-);-):-O:-O:-O;-);-):-p:-O

Nikola 04.07.2011

Prečo sa ustavične hádaš so svokrou? -Lebo neleží tak, ako chcem ja. - A ako by mala ležať podľa tvojho želania? - Tri metre pod zemou.*4*:-PXD:-p

Saskie 04.07.2011

Vite, cim se zahrnuji milenky? Laskou. . A zeny? Kvetinami. . A tchyne? Buldozerem. XD:-D

mira 04.07.2011

hodně dobrej

lubo 03.07.2011

pride sused k susedovi a hovori prestrasenym hlasom....sused sused..rychlo....svokra mi chce vyskocit z okna co mam robit....a ja ti ako pomozem....rychlo nechce sa okno otvorit.... :) *4*

nikousk 20.04.2011

Tchýně vaří:kocour se přitulí k noze a vyprošuje kousek masa.odkopne ho do kouta."Vypadni"přichází zeť z práce,tchýně mu říká:"Uvařila jsem guláš a nabere mu.než začne jíst, přitulí se k němu kocour,prosí o kousek masa."Dej si"maso zhltne a vzápětí leží natažený ani nedýchá.Zeť zařve:otrávit jste mě chtěla, vy bestie", prásk jí jednu až přistála v koutě. Kocourek pomalu otevře očko"A máš to, svině jedna lakomá ".

pavllaoo nikousk 13.07.2011

jé to je dobréé"" :-D

petruskak 06.04.2011

Lékař se ptá pacienta: "Kdy jste přestal pít?" "Když jsem začal vidět tchýni dvojmo."

lana 06.04.2011

"Petře, jak dopadla operace tvojí tchýně?" "Povím ti to jednou větou: Kameny vybrali, žluč zůstala..."

Gabina 06.04.2011

"Víš, že ti umřela tchýně?" "Co?" "Povídám, že ti umřela tchýně." "Cooo?" "Umřela ti tchýně! Jseš hluchej?" "Ne, jen se to dobře poslouchá..."

Soňa Kičinová 06.04.2011

Príde manžel z práce domov. Vojde do spálne, potme pomiluje ženu a ide sa najesť do kuchyne. Zrazu tam zbadá svoju ženu. Pýta sa jej, čo tam robí. Ona odpovedá, že čaká naňho s večerou. "A kto bol v spálni?", pýta sa muž. "Moja mama." Manžel ide do spálne a vyčíta svokre, že prečo mu nič nepovedala. A ona odpovedá: "Veď mi sa spolu nebavíme."

Zdenko Kristin 06.04.2011

Karol ukazuje svojmu kolegovi nový dom a jemu nejde do hlavy, prečo má všetko okrúhle, tak sa pýta: "Karol, prečo máš všetko okrúhle obývačku, izbu, predsieň...?" "Moja svokra povedala, že keď si postavím dom, tak sa pre ňu nájde kútik, kde by sa mohla nasťahovať."

Ferkinka 06.04.2011

Pri bráne cintorína hľadí muž na podivný sprievod - za rakvou kráča muž s manželkou a psom - dobermanom a potom dlhá rada mužov. Stojaci muž nevydrží a pýta sa, kto to má pohreb. Muž za rakvou odvetí: - To je pohreb mojej svokry. Vidíte toho dobermana? To on ju napadol a dohrýzol. - To je ale pes, nemohli by ste mi ho požičať na pár dní? - Prečo nie, len sa musíte postaviť na koniec toho dlhého radu!

Ferkinka 06.04.2011

Leží svokra na smrteľnej posteli, pozerá von oknom a vraví zaťovi: - No pozri sa Jožko, pozri sa na ten krásny deň vonku a ako tam nádherne svieti slniečko. Veď človeku sa ani zomrieť nechce. Zať pribehne k oknu, zatiahne závesy a povie: - Mama nerozptyľujte sa a sústreďte sa.

alapakova 06.04.2011

Vyšetrovateľ: - Prečo ste zabil svoju svokru? Vyšetrovaný: - Na radu psychiatra. Vyšetrovateľ: - Tomu nerozumiem, vysvetlite mi to. Vyšetrovaný: - V poslednej dobe som bol veľmi nervózny. Preto som išiel na prednášku psychiatra. Povedal, že príčiny neuróz je nutné odstraňovať.

Macenka 06.04.2011

Manželka volala svojej mamičke: "Zase sa so mnou vadil, prídem bývať k tebe." Mama odpovedala: "Nie miláčik, on musí zaplatiť za svoje chyby. Ja prídem bývať k Vám!"

Milan 06.04.2011

V partě chlapů v hospodě se jeden chlubí: "Každý rok k nám chodí na Vánoce tchýně!" "A není to trochu stereotypní?" "No... letos uděláme výjimku a pustíme ji dovnitř!" *4*

megan2 06.04.2011

Tchýně a uzený? Jsou nejlepší studený..*4*

Markét 06.04.2011

"Pane doktore, každou noc se mi zdá hrozný sen. Jdu po ulici a vidím svoji tchýni, jak vede na provázku krokodýla. A ještě teď se třesu strachy, když vidím ty žluté oči, zelenkavou kůži s puchýři a ohromná zubiska, co mě chtějí roztrhat!" Doktor zvolá:"To je tedy strašné, vždyť i já jsem se vyděsil!" "Ale to ještě nic není pane doktore, teď vám popíšu toho krokodýla!"


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

30 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:47
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat