Diskuse na téma Oblíbené seriály

12. 04. 2011 | Zábava

Jaký seriál, nebo seriály sledujete? Ordinace, Ulice, Znamení koně nebo jiný?

Sarra 09.05.2022

Co sledujete za seriály na Netflixu, nějaký dobrý tip? :-)

Liby Sarra 22.02.2024

Mě se líbil na Netflixu seriál Vidím vás

Já jsem stále věrná seriálu přátelé! :-D Občas s mužem koukneme na dva a půl chlapa, u toho se dost pobavíme :-D Dost přátel mi teď doporučuje příběh služebnice, tak jsem zvědavá :-)

karliki 06.02.2019

Já sleduji s manželem seriál Most a moc se mi líbí,super ,za nás TOP!<3

Fufinka333 31.12.2018

U nás ted jede příběh služebnice, mohu doporučit!!!!

K.tosovska 19.02.2018

Z těch českých občas detektivku - Vzteklina, Rapl a potom na odlehčení jsem kdysi zkoukla Teorii velkého třesku všechny díly, ale jinak moc nemůžu najít, co by mě bavilo, když mám chvíli času ;-)

graphex 08.02.2018

Jednoznačně Mladí a hladový :) ., Super komedie a je to něco na způsob , Jak jsem poznal vaší matku a podobně :) I to doporučuji *4**4**4**5*

Ylliess 05.02.2018

Ordinace,ulice,modrý kód a ohnivý kuře 😁

Petulkaaa 21.10.2017

Doporučuji seriál Až po uši (byl točený pro HBO ) a je tam super obsazení českých herců . Je tam skvělá zápletka . Jeden díl trvá cca 30 minut, takže pokud je někdo marod nebo se nudí ,dá se to shlédnout za 1 den ;-) A mají dotášet další díly. V první serii jich je 12 nebo 13 myslím. Za mě TOP <3 *5*

Hany7 16.10.2017

Já sleduji Grimma, Teorii velkého třesku, jak jsem poznal vaši matku, Misfits, upíři deníky, Průměrňákovi, taková moderní rodinka, Dextera, Dr. house *1*

EvaSa 09.07.2017

Já koukám tedy jen online a oblíbené mám: Kravaťáci, Hříšníci a Aféra.

pechova 03.07.2017

Já koukám na Teorii velkého třesku - každý všední den od 21,30hod. Doporučuji.;-)

ajinka89 23.03.2017

Já ráda koukam na ordinaci,ulici a ted na ohnive kure na prime

snegurka 11.02.2017

Sleduji ordinace a ulice. Kdyby na jinem programu davali neco lepsiho, tak serial vynecham, ktery o nicem.

Jednoznačně ordinace a ulice, koukala jsem i na přístav, ale už to není to co to bývalo.

Laugher 05.01.2017

Já sleduji Ordinaci v růžové zahradě 2 a Ulici a nikdy si nenechám ujít ani jeden díl

Sleduji a sleduji je ráda.Ordinaci,ulici,přístav ohnivý kuře a nestydím se za to,nemám ráda filmy kde se střílí,a mezi náma vždyť opakují všechno stále dokola.;-);-)

nezadam budu jako.vy 04.12.2016

proc nevysilate pokracovani serialu? proc lidem neodpividate na dotazy? proc neinformujete abysme byli spokojeni? delate si z nas srandicky?kde jsoz sliby pokracovani Furstenhofu? proc neinformujete posluchace jestli bude pokracovat aerial Dr.Martin ??

Marel 30.06.2011

Furrealz? That's marvloeusly good to know.

Zuzana 05.05.2011

Teorie velkého třesku, Jak jsem potkal vaši matku, chuck, řekni kdo tě zabil

Karel :-P 18.04.2011

Není pravda, že "dneska ... nemáte na to". Ty regály jsou TAK PŘEPLNĚNÉ rozličným tovarem, že ne všechno si můžete koupit. Ale přitom si MŮŽETE NA COKOLI z toho, co chcete, UŠETŘIT!!! ;-) Dřív vám šetření bylo na houby, když nebylo za co to utratit. ;*(*2*;*( Za TOTÁČE bylo V REGÁLECH tak málo zboží, že jste si mohli koupit STEJNĚ JEN tu JEDNU věc, protože jich prostě VÍC DRUHŮ NEBYLO - byl jen jeden druh (a často ani ten). Žádný výběr!!!:-O:-/;*(>:(>:(>:( Nicméně mám seriál Žena za pultem docela ráda, neb na mne dýchne atmosféra tehdejší doby. Tu ideologii tvůrců sice vnímám, ale jako totálně vedlejší vjem. Čtu "mezi řádky" a sleduji osudy hrdinů v tom příběhu a také osudy samotných herců (Maciuchová, Hanzlík, Haničinec, Boušková, Potměšil, Švorcová, ap.,ap.) jak se vyvíjeli do dneška... Tehdá jsem rodila a tak mi to připomíná i porod... :-P <3:-P Váš Karel <3*4*<3


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

78 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:37
187 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:29

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat