Diskuse na téma Porod císařem

01. 02. 2019 | Prostě sex

Holky prosím rodila jste některá císařem? jak moc mne to bude po operaci bolet? vydržím to bez prášků od bolesti?

Kattulka 05.03.2019

Rodila jsem v listopadu 2015 dvojčata a jediné co byl děs, bylo po porodu stat a rozchodit tu jizvu. Já bohužel měla problém s drenem, který nešel vytáhnout, nakonec se podařilo ale musela jsem chodit na prevazy po drénu, jelikož se mi to tam špatně hojilo. Na bolest jsem dostávala jen že zacatku, pak už nic. Teďka čekám další a do pár dní mám rodit a císaře bych už nechtěla, protože jsem svoje holky videla až za 24 hodin.

Andrea 18.02.2019

A to si tu pumpu platíš nebo jak?

Klára Andrea 22.02.2019

Ano hradíš si to sama, ale ta investice stojí za to! Stojí to 4000,-

Andrea Klára 25.02.2019

Kláro děkuji za info :-)

Klára 12.02.2019

Jj ta pumpa je super, taky s ní mám dobrou zkušenost, měla jsem ji při druhém císaři a nedá se to srovnat s bolestí z pumpou a bez ní!

Klára Klára 10.05.2021

Dobry den, mohu se zeptat ve které porodnici tuto pumpu zavedou? Děkuji :)

Glasma 11.02.2019

Rodila.jsem císařem akutním neplánovaným v roce 2015, po narkoze jsem mela z bricha vyvedeny 3 hadicky (dreny) jizva samotna nebolela tolik, jako ty díry na ty hadicky 😂 proti bolesti jsem nikdy nic nemela, jen nez jsem se probrala z narkozy, pro me byla silena predstava ze by mi dali injekci na bolest ( jsem straspytlik ) ono Vas hlavne miminko nenecha moc fňukat nad bolesti.. bolesti pri pohybu jsem mela asi 3 mesice..

Laura 10.02.2019

Hej holky, já zkusila tu pumpičku proti bolesti. Je v ni analgetikum, které pomáhá od bolesti na 3 dny. Nebejt toho asi po císařáku umřu bolestí. Opravdu doporučuji.

Marcela 02.02.2019

Nemusíte to vydržet bez prášků od bolesti, stačí, když si před porodem zajdete do lékárny, kde se dá nově objednat pumpička s analgetikem, která vám může 3 dny po operaci pumpovat analgetikum přes katetr přímo do rány.

Lenka Marcela 04.02.2019

Jakou pumpičku? jak to přesně funguje? kolik to stojí? hradí to pojišťovna?

Marcela Lenka 06.02.2019

Pumpičku si objednáte před operací v lékárně, zaplatíte 4 tisíce korun a lékárna ji doručí přímo do nemocnice, kde vám ji doktor po operaci nasadí a po 3 dnech na běžné prohlídce zase sundá.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat