Diskuse na téma Co mě zaručeně odradí od milování

17. 05. 2011 | Prostě sex

Co vám vždy zaručeně dokáže zkazit plány a hlavně chuť na sex? Jsou to děti ve vedlejším pokoji? Nebo špinavé nohy partnera? Nebo něco dalšího? Proberte to s námi :)

Lenča 02.12.2022

Nejhorší je když jsem chtěla sex a on mi řekl: Musíme teď? :D Tak jsem si koupila na ekondomy sexy body a feromony a už se to nestává. :D

Myka 23.09.2022

když smrdí, nebo mu smrdí z pusy. Tohle opravdu nezvládnu

Ignác 29.07.2022

Docela turn off je když mi řekne: Co děláš v mým domě? nebo Kdo jsi? ....

Denisa 03.07.2022

Mně většinou odradí to, když na mě partner naléhá a já absolutně nemám chuť :(

markéta Denisa 04.07.2022

Však i s tím se dá něco dělat ;). Nezkoušela si něco na povzbuzení libida? :)

Denisa Denisa 15.07.2022

Ne .. to jsem nikdy nezkoušela a upřímně nemám moc odvahu si jenom tak něco koupit.

Bětka 29.06.2022

U nás už to po letech nějako vázne v posteli, máte nějaký rady jak to oživit?

Majuška Bětka 30.06.2022

Já třeba koupila afrodiziaka a masážní olejíčky a paráda ;) koukni na https://e-kondomy.cz/

Bětka Bětka 28.07.2022

Moc děkuju to rozhodně zkusím :))

Majuška Bětka 29.07.2022

Není zač, uvidíš že to stojí za to :)

Zdenka 20.05.2022

Ahoj,momentálně jsem ráda když nám ten čas pro sebe aspoň výjde. Tak se to snažím spíš co nejvíc využít. :D Dokonce už objednávám i sexy prádlo z e-kondomy.cz aby to mělo ještě vetší říz. :D

StankaHoy 25.05.2021

Dítě ve vedlejším pokoji máme, ale že by to teda překazilo chuť na sex to ne :D Jasně, občas se stane, že se to bohužel překazí, ale o to jsme pak nadrženejší a chuť je díky tomu také větší. :P

Deana 27.04.2021

s přítelem nám to funguje. Takže zatím mně neodrazuje nic, ale co mně naladí na sex je, když krásně voní a udělá mi masaž zad masažným olejíčkem

Xena 26.10.2020

já si zase potrpím na to, aby manžel voněl, byl tzv, sladký pro mě. POslední dobou hodně používame parfemy s feromony a jsou úžasné

Eleonora 20.10.2020

potřebuji, aby mi partner voněl, aby hezky vypadal a aby neměl mezi nohanama, v podpaží prales

Kvetuska99 18.10.2020

nějakým nevhodným jídlem(česnek, cibule), nebo mně v tu chvíli prostě nevoní. Proto si dáme společnou sprchu, umyjeme zuby, aby to nebylo moc okate, pak si uděláme masáž s aromatickym olejem a pak to voníííí

Sofie 27.04.2019

Ahoj kde bych svému muži koupila něco na lepší erekci?Ráda bych aby to bylo jako dříve.Manžel o tom nerad mluví,ale vím, že ho to také trápí.

Lenka Sofie 30.04.2019

Takové věci mají na e-kondomy

Sandra Lenka 30.04.2019

Za mě super obchod.Občas mi tam přítel udělá radost a koupí mi nějakou hračku

Daniel 02.04.2019

Hoši máte někdo zkušenosti, jak zlepší svojí erekci? hlavně když vás čeká náročná noc?

Karel Daniel 04.04.2019

Z vlastní zkušenosti mohu doporučit http://www.supererekce.com/9-ardorin, měl jsem problém s erekcí, ale tady po tom mi naskočí zase jako když mi bylo 18.

Daniel Karel 08.04.2019

A potřebuji k tomu nějaké schválení od doktora nebo tak?

Karel Daniel 12.04.2019

Ne ne nepotřebujete, stačí si jen přečíst příbalový leták, jinak jsou prášky bez předpisu.

Denis 10.12.2018

alkohol, nedostatečná hygiena. Takže to chce společnou sprchu, pak nejakou masaž a krasne pradlo. Tohle vždycky každeho dostane

Ylliess 18.10.2017

Mě odradí když si dá.manzel.par piv a táhne to z něj :-P;*( on ještě teda kouří a když mu něco řeknu tak se ještě uráží ale nechápe to že já nekouřím a netáhne že mě.pivo tak se mi to hnusí .

Hany7 16.10.2017

Mě zaručeně zkazí chuť buď, když mě partner odmítne, nebo je u sexu na mobilu , či mu pořad někdo pořád volá.. to jsem pak hodně znechucená*21*

Laugher 28.01.2017

Mě odradí, když se přítel neosprchuje

K. 08.10.2013

S manželem jsme spolu přes 6 let...a troufám si říct, že je to čím dál tím lepší <3. Děti sice prozatím nemáme a opravdu chuť nám nemůže zkazit nic :-D. Myslím, že člověk si to musí pořád zpesřovat a pak k nějakému stereotypu nemůže dojít. Nejlepší je, za všech okolností mluvit narovinu a nedělat ze sebe vzájemně blbce...doufám, že tak spojené manželství nám ještě hodně dlouho vydrží.

Petra 06.10.2013

od milovania ma vie odradit ked sa ma pyta ako to chcem a kam si ziadam aby jeho penis siel ci to mam rada aj v puse a ci je to takto dobre ci sa mi to takto pacilo a ci to tak ako sme sa milovali milujem ....a ked viem ze on to ma najradsej v puse a ze to tam chce vzdy ked si o to poziada musi to byt to co chcem ja ho zaujima aj kam ale nema tu potrebu mi v tom velmi vyhoviet citim sa ako babka co musi robit ako povie bez mudrovania a neakeho naznaku protestu...aj ja mam potrebu aby som pocitila orgazmus ale asi nie taku ako ona a ked nieco na to poviem sa hadame a ked v tom suhlasim si sama sebe skodim ....:-/

pavlak 04.10.2013

je toho dost co mě dokáže odradit,a le ještě více je toho co mě naopak dokáže navnadit ;-), nicméně přikládám docela vtipně napsaný článek právě o té první zálažitosti: http://vibratory.net/clanky/muzske-chyby-pri-sexu-113/


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:18
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:06

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat