Diskuse na téma Můj domov

23. 05. 2011 | Hypotéka

Stavíte, probíhá u vás rekonstrukce? Nebo jste si jen pořídila hezké nové křeslo nebo úžasné nové povlečení nebo pěknou kytku do obývacího pokoje. Pochlubte se ostatním, jak zkrášlujete svůj domov vy!

Tana 29.02.2024

Chceme si do nové koupelny pořídit vanu s vířivým systémem, moc se nám líbí co nabízí Kaldewei, máte s nima někdo zkušenost, vypadá to všechno opravdu luxusně.

Darina 24.06.2023

Holky, vy které máte nebo byste chtěly, fotovoltaiku na střechu domu, jak jste řešily dotace, pls?

Jitka Darina 25.06.2023

Hele easy, pomůžou nebo měli by ti pomoct s dotacemi realizátoři samotnýho systému, my máme od sefy a všechni nám vyřídili. Ušetřili jsme nějakých 200k https://www.sefy-cr.cz/dotace-na-fotovoltaiku/

Markéta 14.04.2022

Nemáte prosím pěkně doma nějaký přístroj na čištění oken ? Vyplatí se něco takového koupit ?

Lenka Markéta 04.05.2022

Já mám už nějakou dobru čistič oken od oravi :)

Markéta Markéta 05.05.2022

No za ty peníze jsem ho vzala :) https://www.orava.eu/cz/cs/cistic-okien-s-odsavanim-lautus

Dan Markéta 26.08.2022

Měli jsme na zkoušku robota, ale neosvědčilo se. Za to ruční vysavač na okna ano.

Elisabeth. Markéta 23.03.2024

Já mám, pokud máš zájem zjistím značku :)

Sandra 03.02.2022

Ahoj, vy co máte baráček, tak máte na něm bezpečnostní kamery ? Chtěla bych alespoň jednu, která bude hlídat pozemek, ale manželovi to přijde zbytečné :/ co myslíte, mám si trvat na svém ?

Andrejka 29.11.2021

Jak je na tom okay ? Dívala jsem se, že mají i nábytek ? Je ten jejich eshop spolehlivý ?

Vercula 05.11.2021

Nevíte o eshopu, kde mají na výběr pěkná křesla do jídelny ?

Terka Vercula 15.11.2021

Řekla bych, že eshopů je spoustu. Spíš záleží na tom co se ti líbí. Můžu ti sem dát pouze tip, odkud jsem si židle k jídelnímu stolu objednávala já a to přes eshop e-židle.

Vercula Vercula 02.12.2021

Tak tady mám problém si normálně vybrat, protože co kus to nádhera https://www.ezidle.cz/drevo-kov-1/188/c

Denisa 23.10.2021

Já mám zase výbornou zkušenost s nábytkem Mikulík. Je u nich z čeho vybírat, jak co se týče modelů, tak i dekorů a celkově jsem s kvalitou nábytku spokojená.

Tereza Denisa 25.10.2021

Takže si vybírala z toho hotového nábytku co tam mají ? :) Nebo sis nechávala dělat nějaký nábytek na zakázku ?

Adéla 02.09.2021

Plánujeme novou ložnici, tak sháním a sbírám inspiraci, jaká by se mi líbila. Rozhodně bych chtěla ložnici na zakázku, ale vůbec si nejsem jistá stylem, který by se mi sem hodil, což mi celý výběr komplikuje :/

Markéta Adéla 29.09.2021

Co za styl se ti líbí ? A materiál ? Zkus se podívat na to, jaké má návrhy a s jakým dřevem pracuje Jelínek.eu.

Adéla Adéla 06.10.2021

Jo tak přesně něco takového by se mi líbilo www.jelinek.eu/nabytek-z-masivu/loznice-mia

Markéta Adéla 07.10.2021

Zkusila si je kontaktovat ? Nebo pokud máš možnost, tak se jeď podívat na jejich showroom :)

Jarus 01.09.2021

Sháním větší lustr do obývacího pokoje, nedostala bych tady tip na eshop, kde bych něco takového vybrala ?

Jiřina 02.05.2021

Je, ten shop je super. To jsem ani nevěděla... Ale docela by mě zajímalo... Kde bereš návody na výrobu?

Wendula 01.05.2021

Ahoooj :) No, my doma s dětma navlíkáme korálky a děláme šperky :) Je to super relax! A navíc... děti se zabaví, baví je to a doma máš pak originální kousky. Jinak nakupujeme komponenty na https://www.koralek-obchod.cz/. A doporučuju :)

Erikoska 01.04.2021

Ahojky :) Já bych se ráda zeptala... když jsme u toho domova... Jak trávíte volný čas s dětmi? :)

Alžběta 30.03.2021

Nechali jsme si udělat super garážová vrata Kruzik.

Anička 04.06.2020

Jak dlouho prosím tady ty pohlcovače vydrží ?

Markéta Anička 04.07.2020

Já ho doma používám 2x denně, protože jsem ráda když tu vůni pořád cítím :)

Tyna31 06.05.2020

Tady to o čem tu píšete tak slouží jako voňka nebo vyloženě pohlcovač ?

Markéta Tyna31 15.05.2020

Spíš jako pohlcovač, protože když si vezmu, jak u nás v bytě byli cítit psi a po navonění tím sprejem nebyli cítit, což běžná voňka nepřevoní, tak se mi to jeví jako pohlcovač, ostatně to tak mají napsané i na obalu.

Jana 03.02.2020

Mají ty pohlcovače opravdu efekt ? Mám zkušenost akorát s voňkami co jsou v drogériích a ty se s tím zápachem akorát smíchají a je to snad ještě horší.

Markéta Jana 05.03.2020

Tak mi to nedalo a objednala jsem si ten z alpíka na zkoušku a voní moc hezky a hlavně ta vůně vydrží dlouho. Za tu cenu paráda.

Elisabeth. Jana 23.03.2024

Já mám a pohlcují a je to luxus :)

Markéta 17.07.2019

Jaké doma používáte osvěžovače vzduchu ? Zkoušela jsem si v drogérii koupit ty airwick, ale přijdou mi hrozně agresivní ty jejich vůně, chtěla bych něco jemnější, co člověka hnedka tak nepráskne přes nos :/

Milada 28.05.2019

Ahoj, co říkáte na tuto firmu, máte odtud garážová vrata? https://www.kruzik.cz/

Vilma 07.02.2019

Absolvoval někdo tento zákrok? https://www.aesthevita.cz/nase-sluzby/detail/2116-korekce-jizev

Nadislava Vilma 09.02.2019

Dobrý den, na tomto zákroku jsem bohužel nebyla, ale s klinikou mám nejednu výbornou zkušenost a s plastickým chirurgem panem Pilkou zrovna tak

Klára Vilma 04.03.2019

Vilmo na korekci jizev jsem na této klinice byla před třičtvrtě rokem. Zákrok mi dělal pan doktor Pilka, za mě jsem spokojená. Byl velmi lidský, ochotný... s korekcí jsem také moc spokojená

Marika 08.01.2019

Nemohli by jste mi doporučit nějaký příjemný pohlcovač pachu do bytu ? Prosím hlavně nic agresivního jako jsou ty drogérkové spreje apod. Mám doma děti a psy, takže opravdu něco šetrného a nejlépe testovaného.

Sandra Marika 20.01.2019

Já skoro rok používám tady ten pohlcovač a jsem s ním moc spokojená, máme vyzkoušené všechny vůně a všechny jsou moc příjemné www.alpik.cz/likvidator-pachu

Marika Sandra 10.02.2019

Musím se na to podívat, protože tady tu značku vůbec neznám a jsem na to složení docela pes, protože to dýcháme, tak aby to neškodilo.

Lucie Marika 01.03.2019

Ahoj holky prosím nevíte někdo o slušné realitní kanceláři z Prahy? pro rychlý prodej bytu?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat