Diskuse na téma Vitamin D

Ahoj holky, mám dotaz, máte nějaké zkušenosti s podáváním doplňků stravy? Konkrétně s vitaminem D?

Judita 23.12.2021

Potřebuji zvýšenou dávku a Naturevia má 2000 jednotek v jediné tabletě – to je bomba

Dita 21.12.2021

Jsem ráda, že po výpadku Vigantolu se nemusím bát, že neseženu déčko v kapkách pro malou. VITAMIN D3-EFEKT 400 IU KAPKY mám vždy po ruce.

Lída 19.12.2021

Nemůžu přesvědčit děti k jakémukoliv polykání a D3 Efekt KIDS  od www.naturevia.cz mají za odměnu, protože je ve tvaru lvíčků a chutná jako bonbonek.

Niky 07.12.2021

My celá rodina užíváme s vitamín D3 v olivovém oleji od Naturevia. Ten je vhodný pro všechny věkové kategorie – od kojenců po seniory.

Jana82 29.11.2021

Naše rodina dlouhodobě bere vitamín D3 extra od Biominu, protože já mívala dost často virozu a jednou mi doktorka navrhla udělat krevní test a hlavní příčinou byl nedostatek tohoto vitamínu.Už cca 2 roky nemám problémy, hladina se hezky upravila, dcera i muž berou také pravidelně každý týden, opravdu tohle stačí, tobolky jsem vybírala tak, aby byly bez chemie a laktozy a tyhle jsou vegan složením úplně super.Doporučuji.

Mnada 23.06.2020

Jenže dostat jenom z potravin tolik toho vitamínu kolik tělo denně potřebuje není jen tak...já hlavně když není sluníčko dávám dětem i sobě kapičky s vitamínem D v panenské olivovém oleji.

Lenna Mnada 24.06.2020

A jaké to jsou kapičky, můžu je koupit normálně v lékárně?

Linda 17.10.2019

A proč jenom nezařadíte do jídelníčku potraviny, které tady ten vitamín obsahují ? To je přece lepší než je do sebe dostávat uměle ne ?

hana.pluš. 16.10.2019

Ahoj, moje kamarádka říkala něco o kolice, je to pravda?

alexa 10.10.2019

Holky, my doma teda rybí tuk nevedeme. Je to pěkně hnusný, co si budeme. U nás použíáme Vigantol. Je to teda na předpis, ale doplatek jen 13 kč.

Lenuus 10.10.2019

Ahoj, jak máš staré dítě/děti :)? Já jako malá musela jíst rybí tuk, fuj...do toho bych teda svoje děti teda nenutila. taky hledám nějakou alternativu právě *7**7*...


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

24 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat