Diskuse na téma Imunita

22. 10. 2019 | Předškoláček

Neměli by jste na doporučení nějaký doplněk na podporu imunity nejlépe na přírodní bázi ?

Žofka 19.12.2022

Bylinný sirup jsem malému synovi taky začala dávat.

Aninka 17.12.2022

Dětem, které chodí do školky dávám Altaherba sirup ze 14 bylin.

Klára 13.12.2022

Děti jsou školáci, imunitu jim těmito kapkami taky posilujeme. Nejsou tak často nemocné.

Rozálie 10.12.2022

U dětí s nimi máte taky zkušenost?

Klára 05.12.2022

Na posílení imunity celá rodina užíváme kouzelné kapky od www.altaherba.cz

vikki 24.07.2020

Taky se teď snažím více užívat přírodní věci, jak ve stravě, doplňkách stravy atd.

Mnada 24.07.2020

Ráda slyším, že nejsem sama co má špatnou zkušenost se záměnou za jinou značku...já už teď hned na začátku říkám rovnou jestli nemáte přesně ty, které chci tak mi je objednejte hlavně mi to neměňte za jiného výrobce...

miška4 23.07.2020

To znám, taky už jsem se takhle nechala v lékárně napálit, že jsem se nechala jednou ukecat na jinou značku než jsem chtěla a už nikdy víc

mikiviki 22.05.2020

My používáme na imunitu Hlívu ústřičnou a rakytníkovým olejem

Annie0 20.05.2020

tak mě na imunitu pomáhá magnesium, to není žádná chemie, je to prostě vitamín nebo doplněk stravy, nevím, jak přesně to nazvat

marybla 17.05.2020

Na přírodní bázi je dobré kolostrum betula, tady dávám odkaz ať si můžete přečíst více informací https://www.betula.cz/kolostrum/

Sabina marybla 19.05.2020

A máte vyzkoušené i to dětské kolostrum?

marybla Sabina 23.05.2020

Sabino ano dávám ho dceři, co nastoupila do školky, tak byla ze začátku dost často nemocná, tak jsem nasadila kolostrum a zatím se nám nemoc vyhýbá. Jen občas nějaká menší rýma, ale to není nic hrozného :-)

Sabina marybla 03.06.2020

Maryblo děkuji, zkusila jsem ho objednat, tak uvidím jak bude účinkovat na nás *5*

Emma 05.05.2020

S přípravky na přírodní bázi ještě zkušenost nemám a ani si nejsem jistá tím jestli účinkují :/

Ivana Navratilova 19.03.2020

My doma naštěstí nikoho s oslabenou imunitou nemáme, takže tento problém neřešíme. Nicméně co vám můžu všem doporučit v těchto zlých dnech je si pročíst článek tady - https://www.zdravotniradce.cz/jak-se-branit-proti-nakaze-koronavirem-prevence-lecba-kontakty/ - abyste věděli co Vás čeká a co zase ne :-)

Sandra 02.01.2020

Nevím jestli znáš, ale hodně komunikované a chválené je kozí kolostrum od Betuli, které je čistě přírodní.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat