Diskuse na téma Plenky

Ahoj, mohla bych poprosit o doporučení kvalitních plínek, prosím jenom jednorázové, které mají dobrou absorbci, jsou měkkčí a prodyšnější ?

Alizee 27.12.2023

Já mám od Bobanek.eu látkové plenky AIO a jsou super, jsou dobré ušité takže perfektně padnou, krásně sajou a snadno se používají :)

miška4 Alizee 18.01.2024

Tak ty vypadají zrovna super. Líbí se mi, že vypadají, že budou na použití stejně pohodlné jako jednorázové a ten tmavý fleese vevnitř je taky super (kvůli skvrnám). Díky za tip :)

Sandriskaa 09.04.2022

Já kupuji pleny happy bella a malá je spokojená, nemáme s pročůráním ani opruzeninami problém.

Linda Sandriskaa 31.05.2022

Já hodně koukám na složení a tady ty by teda neprošly. Nejlíp je na tom se složením česká značka Baby charm.

Tereza Sandriskaa 03.06.2022

Naprosto souhlasím, u nás se taky nejvíc osvědčily.

Majka 04.04.2022

Jsou i cenově dostupnější plínky, třeba balík do 200,- ? :/

Tereza Majka 12.04.2022

Baby charm stojí okolo dvou stovek, nicméně jsou to jedny z nejlepších plínek, takže i kdyby stály víc, tak i tak je budu kupovat, protože u těchto máš jistotu, že dítě nebudou nijak dráždit.

Majka Majka 19.04.2022

Kde je kupuješ ? :) Nejsem proti je vyzkoušet :)

Tereza Majka 29.04.2022

Objednávám je z bezvaplenky.cz :)

Linda Majka 01.05.2022

Taky používáme Baby charm a jsou to nejlepší plínky, co jsem měla možnost vyzkoušet.

Tereza Majka 12.05.2022

Teď na ně holky mají zase slevičkůů :) https://www.bezvaplenky.cz/vyhledavani/?string=baby%20charm

Terka 03.04.2022

Kdo má maminy kvalitní plínky, tak je baby charm, ty opravdu můžu doporučit. Dcerka je ekzematik a vůbec ji nedráždí.

Denisa 18.02.2022

Pro obě dvojčata objednávám plínky z levnepleny.cz a to značku nappy se kterou jsem moc spokojená. Pěkně sedí, neprotékají a nesmrdí.

Romča Denisa 03.03.2022

Jaké je u těch plínek složení ?

Denisa Denisa 11.03.2022

Složení je tam super a neobsahují nic, co by dítě mohlo dráždit tzn. jsou bez chlóru, ftalátů, pvc barviv apod. Toto jsou ony, to složení je u všech stejné https://www.levnepleny.cz/nappy/

Kamila L. 02.08.2021

Kupte https://www.benu.cz/betaderm-krem-s-betaglukanem-50g ten je na opruzeniny nejlepší, je jemný a rychle pokožku regeneruje a chrání.

Renata Kamila L. 03.08.2021

Moc díky, hned pro něj zajdu.

Kamila L. Kamila L. 03.08.2021

Není za co, nám pomůže vždycky, zkoušela jsem i jiný masti ale tahle mi přijde nejlepší, hojí fakt rychle a jde lehounce roztírat

Marika 01.08.2021

Já mažu NeoPhytiolem viz https://www.rosenpharma.cz/produkty/dermokosmetika/prvni-pomoc/neophytiol

Dagmara 28.07.2021

Plenky? Tak na hygienu zásadně prcka umýt a naolejovat, plenky nejlépe bavlněné ale hlavně i v kočárku nechat mimi rozbalené, podložit pod něj igelit, na to položit savou a prodyšnou látku a když už běhá, tak co nejvíc necháváme bez plenek. Dlouhé tričko je bezvadné. A ptát se: půjdeme pokropit kytičky? Funguje to. Když se ochladí, nechtějí už plenky, jen na noc.

Denisa 27.07.2021

Malá hodně trpí na opruzeniny, zkoušela jsem měnit plenky ale nepomáhá to. Co se vám na opruzeniny nejvíc osvědčilo?

Renata Denisa 31.07.2021

Taky s tím teď máme problém po průjmech

Majki636 01.04.2020

Tak to je dobře, že to vím. Musím se podívat a pročíst diskuze, jaké plenky se doporučují, protože co jsem procházela obchody, tak jich je k dostání fakt hodně.

Gabi 25.03.2020

Já jsem u obou dětí používala Panda plínky a s těm nebyl vůbec žádný problém. Hlavně jsou cenově dostupné, což pro mě taky bylo rozhodující při výběru.

Alice 24.03.2020

Ráda ti doporučím značku, se kterou jsme byli spokojení, ale určitě je lepší mít doma alespoň dva druhy plínek, protože ne každá značka dítěti sedne.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:18
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:06

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat