Diskuse na téma prodlužování vlasů

Chtěla bych si nechat prodloužit vlasy, protože moje stagnují a už nechtějí růst. Máte s tím zkušenosti a můžete mi prosím doporučit nějaké kadeřnictví pokud možno v Brně nebo nejbližším okolí?

Ahoj, já jsem vždy toužila po dlouhých a krásných vlasech. Bohužel po porodu mi zmizely všechny naděje na to, že bych někdy mohla mít opravdu dlouhé svoje vlasy a proto jsem se rozhodla pro clip-in vlasy. Nakupuji tady https://www.clip-in-vlasy.eu/ a jsem maximálně spokojená. Jsou to opravdové lidské vlasy a vůbec nejde poznat, že nejsou moje. Výsledek stojí za to a já si tak splnila svůj sen.

Tichavka 20.02.2024

Také jsem byla tady a můžu doporučit. Vlasy jsou super a hlavně nezničily ani mé :) Odpověď na (Mě taky doporučila kadeřnice si vlasy prodloužit a tím zároveň hezky zahustit. Mám je prodloužené touto metodou https://www.vlasy-levne.cz/5-clip-in-40-rovne)

EvaLesa Tichavka 21.03.2024

Taky jsem si tam nechala vlasy prodloužit, byla jsem přímo na prodejně v Brně a byla jsem moc spokojená. Přímo mi tam poradili s výběrem a clipy nasadili.

KatkaM 21.01.2024

Ráda bych se zeptala jak se staráte o vlasy, kam ukládáte clipy a používáte nějaké speciální přípravky? Děkuji

Sára 11.01.2024

Ahoj, jak řešíte natáčení dlouhých vlasů? Nechala jsem si je prodloužit s tím, že budu mít krásné vlny, ale spadnou mi hned. Děkuji

Aduska13 Sára 21.01.2024

Jak je máte dlouhé, tak jsou zřejmě těžké a nevydrží. Zkuste prostříhat, nebo nanést fixační sprej před fénováním a pak ještě před kulmováním. Nejradši mám trojkulmu, mám ji od freylish. Jsem moc spokojená.

Sára Sára 23.01.2024

Koupila jsem si příčesky 45 cm. Prostříhávat se mi to moc nechce. O trojkulmě jsem slyšela, ale nikdy jsem si ji nepořídila. Tak dlouhé vlasy žádají péči :)

Lenka77 26.12.2023

Já bych chtěla mít konečně vlasy zase jako jsem měla v pubertě, nic mi na to nezabírá mám je od porodu pořád prořídlé a takové bez života. Nemáte radu? Četla jsem, že se dělá vyšetření vlasové pokožky, prý to může pomoct zjistit co je potřeba řešit, byl jste na tom někdo?

Alizee Lenka77 27.12.2023

Jojo to dělají na https://www.clinicalhair.cz/ mně tam moc pomohli, doporučuju k nim zajít, mají pobočky ve více městech ;)

Lenka77 Lenka77 08.01.2024

Aha super, už jsem se objednala do Brna a čtu na ně samé dobré ohlasy tak se na to už i těším, děkuju moc :)

Denisa N Lenka77 28.01.2024

Taky jsem u nich byla a jsem ráda, že jsem je objevila, protože mám díky nim konečně vlasy, o kterých jsem vždycky snila :)

lejla 10.12.2023

Můžu se prosím zeptat, zda na prodloužené vlasy používáte nějakou speciální péči nebo kosmetiku? Zvažuji po vánocích prodloužení. Děkuji

lenuleprusova lejla 16.12.2023

ahoj, klasiku co na svoje vlasy, já mám teda clip in, ale jsou pravé lidské, jen je nemám na sobě nonstop. Používám hair booster od tomas arsov, to mi vyhovuje momentálně nejvíc.

lejla lejla 21.12.2023

Já bych chtěla tape pásky. A vím, že v kadeřnictví ti doporučuji jejich nejdražší výrobky. Děkuji za tip, podívám se na to dnes.

Maruška45 11.11.2023

Ahoj holky, zajímalo by mě, jak jste vybraly správný odstín Clip in vlásků a jestli jste se trefily na poprvé? Jsem kvůli tomu trochu nejistá s výběrem.

Klarína Maruška45 12.11.2023

Já když už bych kupovala nějaké dražší, tak bych si zašla do salonu ať mi to klidně i namíchají barevně jen ať mi to sedí. Určitě bych neriskovala výběr po netu :-)

Janka746 Maruška45 17.11.2023

Já si nechala poradit s odstínem přímo v obchodě. Mám clip in z Clip vlasy levně a mají pobočku v Brně. Pomohli mi tam s výběrem, aby clipy pro mě byly nejlepší a nejvíc odpovídaly mým vlasům. Byli moc ochotní a příjemní. Jinak mi říkali, že stačí, když jim pošlu fotku vlasů emailem a že mi dokáží odstín poradit na základě fotky, což mi přijde taky super. :)

MilenaMazurová Maruška45 20.11.2023

Taky mám s tímto eshopem moc příjemnou zkušenost. Mají široký výběr vlásků a hlavně nabízí pravé lidské vlasy. A co jsem se dívala, tak mají i vlnité a kudrnaté varianty, ty myslím dřív nenabízeli.

Lilianne 22.10.2023

Vyloženě metodu v kadernictvi ti nedoporucim. Ale na doma ano. Z clipinhair mám pravý vlasy. Neřeším posunutí po 6 tydnech, jen nasadím a jdu. Dají se natáčet, žehlit, umývat, fenovat. To barvení jsem už také o zkoušela a vše v pořádku jako moje vlasy.

Stela 22.10.2023

Zdravím, já bych si zase chtěla spíše vlasy zahustit, protože jich bohužel moc nemám, poradíte kde se na vlásky kouknout a popřípadě zda by mi je i nasadili?

Klárka Stela 24.10.2023

Ahoj já mám vlasy prodloužené tape od Hotstyle a domluvila jsem si nasazení přímo u nich, takže když se podíváš přímo na jejich stránky, tak u nich na pobočce v Brně Ti je nasadí.

Ilona Stela 30.10.2023

Já jsem volila metodu clip-in, vlásky si jednoduše nasadíš sama a kdykoliv si je můžeš sundat, mám je od clip-in-vlasy.eu . Jsou z pravých vlasů, takže je můžeš tepelně upravovat i umývat jako své vlasy.

Kikinkadob 20.10.2023

Ahoj, za mě clip in, protože jsem měla klasický prodlužko a už bych do toho nesla. Zaprvé je to pro mě financne náročný, za druhé mi vadí mít 24 hodin něco nasazenýho na hlavě, zatreti když chci krátký, mám svoje, když hřívu, tak nasadím. 👍

Petra 16.10.2023

Ahoj chtěla bych si prodloužit vlasy, ale zatím s tím nemám zkušenost. Jakou metodu a vlásky by jste mi doporučili?

Linda 24.09.2023

Domluvila jsem se se svou kadeřnicí a ta mě vlasy prodlouží. Taky se mě líbí clipy.

Vanda 22.09.2023

Nechala jsem si na doporučení vlasy prodloužit přímo na jejich pobočce, kde tuto službu nabízí.

Linda 16.09.2023

A prodlužovala vám je přímo ona? Nebo se to dá zvládnout i doma?

Vanda 08.09.2023

Mě taky doporučila kadeřnice si vlasy prodloužit a tím zároveň hezky zahustit. Mám je prodloužené touto metodou https://www.vlasy-levne.cz/5-clip-in-40-rovne

Dianadia 28.07.2023

Já jsem si koupila remy tape in vlasy. Chtěla jsem pravé vlasy v té nejvyšší kvalitě, které se necuchají a vypadají přirozeně, sehnala jsem je za dobrou cenu tady https://www.clipinhair.cz/ a vypadá to parádně :-)

Natálie 05.05.2023

Ahoj Holky, máte některá zkušenosti se salony v Praze a technikou prodloužení MicroLines? Údajně je vhodná pro ženy s řídkými a jemnými vlasy, což jsem přesně já. Děkuju za případný tipy.

Lenka Natálie 06.05.2023

Ahoj, já chodím pravidelně na Microlanes zahušťování, protože mám přesně tak jemný a řídký vlasy, suchou pokožku navíc a tahle metoda mi krásně sedí. Chodila jsem dříve na Nano, ale nemám na to vlasy, vůbec mi to nedrželo a vlasy trpěly, až jsem změnila salon, tak mi doporučili právě ML techniku a je to rozdíl a navíc přirozený.

Natálie Natálie 10.05.2023

Ahoj, děkuju a ten salon, kam chodíš, prosím?

Lenka Natálie 18.05.2023

Promiň, jasný, je to Tomas Arsov, jsou trošku vyšší cenová kategorie, ale fakt kvalita a nádhera, navíc úžasný personál a péče. Navíc ty vlasy vydrží několik let a chodím doplňovat jednou za dva měsíce, takže sice připlatíš, ale ta kvalita je k nezaplacení a odpovídá péči. Koukni na více info na jejich web, mají to tam hezky popsaný.

Dendy 23.03.2023

Díky všem za rady a tipy. Přesvědčily jste mě, že nejlépe bude vzít teda vlásky z hotstyle.cz, tak zkusím. Hezký den

Linda 09.03.2023

Čau holky, vidím, že je tu velmi zmiňován eshop www.hotstyle.cz, chci se zeptat, zda nemívají nějaké slevy? Nemáte někdo vychytané?

Berenika Linda 13.03.2023

Ahoj Lindo, já to teda nesleduji tak důkladně, mám od tam dva sety pravých vlasů a jsem moc spokojená. Cenově mi přijde, že jsou na tom o dost lépe než konkurence, takže i bez slevy, tě vyjdou dobře

Vivinka 22.02.2023

Holky ahoj, prosím vás, zkoušely jste vlásky i barvit? zvládnou klasickou barvu z drogerky? Díky

Hana Vivinka 23.02.2023

Ahoj, tak ty pravé lidské vlasy mají stejné vlastnosti jako ty tvoje. A drogerkové barvy jsou obecně nic moc. Zkus mrknout na ty stránky www.hotstyle.cz a najít odstín takový, co je nejblíž tvé barvě, to je asi nej řešení :) Mají velký výběr, myslím, že najdeš vhodné


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

78 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:37
187 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:29

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat