Diskuse na téma Jakou značku běžeckých bot?

23. 10. 2012 | Prosím o radu

Čaute všichni, konečně jsem se po dlouhé době odhodla, a začla běhat.Bydlím na vesnici, takže není problém vyběhnout ven do polí,zatím jsem byla 3x ale zjistila jsem, že mám nedostatečnou obuv, citím každý kamínek a bolí mě šlapky. Prostě potřebuju nějakou běžeckou obuv, ale za rozumnou cenu nemám na to, abych dala 3 tisíce za tenisky.díky za tipy

Liby 22.02.2024

Nike a Asics, s oběma značkami jsem spokojená.

Vladimír 15.10.2018

sportovní boty a oblečení je nejlepší kupovat v kalsickém obchodě, eshop se moc nedoporučuje, je potřeba zkoušet a kamenný obchod muže mít větší skevy než eshop

Laugher 08.02.2017

Adidas a Nike

Jiří Laugher 08.07.2018

souhlasím, je to nejlepší značka sportovních bot. Hlavně pokud jsou ve slěvě, koupíš dva páry za cenu jednoho páru

Lucie 94 25.07.2016

Ahoj, sama běhám v podobném terénu. Část mojí trasy je po cestě a pak v lese, takže taky potřebuji boty s lepší podrážkou. Já vybrala spoje boty tady: http://www.behshop.cz/damske-bezecke-boty/krosove-boty/. Já mám Adidas. Ty mi sedí nejlépe. Snad jsem pomohla ;-)

Martaa 27.06.2016

Parádní je Decathlon, má super ceny a velký výběr...

Lenka 27.06.2016

ahoj, já kupuji oblečení v poslední době většinou ve freeportu, mají tam neskutečný výběr :)

Dita Lenka 27.06.2016

tam mají i sportovní oblečení já myslela že jen na normální nošení??

Lenka Dita 27.06.2016

no jasně, tam mají snad všechno, mrkni na freeport.cz ;-), já si tam vždycky něco vyberu

Dita 16.06.2016

Ahoj, sháním nějaké dobré legíny na běhání a sport obecně. Ráda bych nějaké kvalitní co vydrží nejlíp pár let.. Máte někdo doma nějaké takové?

Alena Dita 25.06.2016

ahojky, já jsem si objednávala z nessisport.cz a jsem s legínami od nich max spokojená, jsou dle mého názoru kvalitní ;-)

Dita Alena 26.06.2016

aha, díky moc za tip. Určit na jejich web mrknu, co nabízejí :)

bela 12.12.2013

Tak se zajdi podívat do NIke obchodu. A jestli máš tu možnost, doporučuji Nike na Freeportu. Já jsem tam kápla na akci 3 za cenu 2 a vztahovala se na obuv i oblečení, takže jsem jí využila. A hlavně tím vážně ušetříš.

edinka 26.10.2012

Čau řekla bych, že za rozumnou cenu jsou tenisky značky New Balance. Já mám už třetí v řade a vždycky mi pár let vydrží.

tamca edinka 28.10.2012

No to asi jo, na tu značku jsem úplně zapomněla*4*. Je fakt,že ji mívají i v hodně obchodech, což je super

edinka tamca 29.10.2012

Nevím já je kupuju přes net na www.hunac.cz


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:18
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:06

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat