Diskuse na téma Oblečení na sport

22. 11. 2012 | Pohyb a sport

Ahoj, chtěla bych se letos vrhnout na běžkaření, takže vybírám co kde na netu bych si objednala, abych byla stylově (a hlavně teda funkčně) oblíknutá :) co si kupujete na běžky??? Máte třeba oblíbenou značku? Nebo konkrétní e-shop třeba kde mají víc věcí? *2* :-/

Elina 21.03.2024

Já teď sháním kvalitní chytré hodinky, které mi budou vše měřit při mých sportovních výkonech. Jaké máte a doporučili byste?

Sandriskaa Elina 28.03.2024

Já mám tyhle https://www.carneo.cz/chytre-hodinky/chytre-hodinky-carneo-artemis-hr--cerne/ a jsou ideální, mají spoustu funkcí, přehlednou aplikaci a vydrží dlouho nabité. Navíc hezky sedí na ruce, jsou lehoučké ani o nich nevím :-)

vladka 21.12.2023

SimaL: jaký přesně jste brala, mají jich tam víc a jakou máte zkušenost s dopravou a celkově s eshopem?

adinka88 10.12.2023

Prosím o tip na pohodlné, volnější oblečení na cvičení. Nemám ráda funkční prádlo přímo na tělo. Nějaké tipy?

SimaL adinka88 20.12.2023

Na lucyto se podívej, tam jsem si brala tepláky, set spodního prádla Calvin, nemám ráda upnutou podprsenku, takže skvělý

Monika 29.01.2023

Já si moc hezký kousky teď koupila v galerii Harfa ve Vysočanech ;)

Daniela Monika 30.01.2023

Zrovna se tam o víkendu chystám tak doufám že taky něco objevím :)

Monika Monika 31.01.2023

Přijde mi, že teď mají opravdu hezký kolekce tak určitě něco najdeš ;)

gabina 08.12.2022

čauky, máte tip, kde seženu KVALITNÍ funkční oblečení? chci nějaké pořádné koupit přítelovi na vánoce...on se totiž dost odbývá, ale hodně sportuje a zasloužil by si kvalitní oděv. díky

Lucie gabina 12.12.2022

Mam rada znacku baridiwear. Ceska vyroba, kvalitni provedeni, outlast material. Podivej se, urcite nebudes litovat.

anežka gabina 14.12.2022

díky za tip, koukám, že mají i ponožky (to je věčný problém sehnat kvalitní), máš i s nimi zkušenost?

Lucie gabina 15.12.2022

anezka: Jasne, tech mam doma spoustu a postupne je vymenim, ze budem mit jen z tohodle eshopu. Neshrnuji se, nepoti se noha, fakt top.

anežka gabina 16.12.2022

Luci skvěly, tak to vyzkoušim…moc děkuju za doporučeni, jsem fakt nadšená

PanvickaJ 03.12.2022

Ahojky chodím sem na ty sálové lekce https://zone4you.cz/salove-lekce/ za mě můžu doporučit, chodím sem strašně ráda

MandarinkaJana PanvickaJ 09.12.2022

Nevíte jestli je možnost si tu zaplatit někoho kdo by se mi věnoval? Nejsem úplně zkušená

PanvickaJ PanvickaJ 18.12.2022

Ahojky ano určitě, je tam možnost osobního trenéra

MandarinkaJana PanvickaJ 22.12.2022

Tak to je bezvadný hned po Novým roce bych chtěla začít chodit tak snad mi to vydrží

PanvickaJ PanvickaJ 29.12.2022

Držím palce, já jsem ze cvičení tady vždycky nadšená:-)

Ahoj chodíte cvičit v Brně do Zone4you ?

miška4 31.07.2022

Používáte někdo při sportu menstruační kalhotky? Jsou spolehlivý? Koukala jsem na maluna.cz a říkala jsem si že bych je zkusila.

FialkaAla 24.04.2022

Ahojky chodím na hot yogu a bezvadně se mi cvičí v oblečení odtud https://dragonflybrand.com/ Legíny co jsem tu pořídila si beru i na běhání a super

Soňa 01.03.2022

Já bych spíš potřebovala doporučit sluchátka. Ne běh nejlépe, aby mi nevypadávaly, protože ty co mám jsou hrozné a nesedí mi :/

Naďa 24.09.2021

S dovolením se připojím, ale potřebovala bych poradit jaké oblečení budu potřebovat ?

Markéta Naďa 04.10.2021

Rozhodně kraťásky a podprsenku :) nebo můžeš i tílko, ale čím víc kůže je odhalené, tím líp se ti bude u tyče tancovat :)

Pájik 09.10.2015

Ahoj, prosím o typ, v čem chodíte cvičit. Dělám hot jógu a už by to chtělo něco jiného než vytahané tepláky a triko.Máte někdo něco vyzkoušeného? ??:-)

Tiny Pájik 11.10.2015

Ahojky, nejlíp se cvičí v legínách a tílku nebo v dresu. Prostě v něčem pohodlném, co tě nebude nikde škrtit a omezovat v pohybu. Mělo by ti to "přiléhat" hezky k tělu, aby to zase neplandalo a nezachytávala sis to (př.moc volné triko) zvol materiál, který se dobře udržuje, hodně se spotíš, tak aby to šlo dobře vyprat atd.

Nicol 20.08.2015

Ahojte, nechce se mi zakládat nová diskuze, ale chci se zeptat na běžecké boty, jakou značku preferujete? :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat