Diskuse na téma Móda pro boubelky

19. 01. 2013 | Móda

Ahoj, neviděly jste někde nějaké stylingové tipy, jak se oblékat, když jste trošku při těle? Díky! :)

Danka8 28.07.2023

Já teda vybírám nejradši přímo v obchodech a neobjednávám, potřebuju to vidět velikost i materiál…jsem teď krátce v Praze, můžete poradit vaše oblíbený místa na nákupy? :)

Vanesa1 Danka8 30.07.2023

Připojím se rovnou k tobě. Taky to tady ještě nemám moc prochozený a budu ráda když se podělíte o zkušenosti :-)

Bety-tyna Danka8 25.08.2023

Určitě se zajeďte podívat do https://www.galerieharfa.cz/ já tam chodím moc ráda a když si stáhnete jejich aplikaci tak máte i pěkný slevy :)

Tana Danka8 29.03.2024

Taky tam chodím, mají tam moje nej obchody a vždycky je tam moc příjemně - dobré jídlo, hezké posezení atd.

Linda 17.05.2022

Zkus kouknout na second hand Genesis jestli ti nevadí oblečení z druhé ruky :)

MajkaPL 07.11.2016

Ahoj, já kupuji své mamince, která má velikost 48 oblečení na www.petrklic.cz, je to česká značka. Mají tam moc pěkné věci. Maminka je z nich vždy nadšená. Zkuste se kouknout, myslím, že si určitě něco vyberete.

Silva 11.10.2016

Tak si musi dobre vybtra kam nakoupit, my s maminou jezdime nakupovat k rakouskym hranicim do nakupniho strediska a ona si tam vzdy vybere

ema 08.09.2016

Jo jo vecna starost nasi maminy :-(

Nelina 25.09.2015

Neměli tam ted nejakou velkou akci s Leošem Marešem? Nekde jsem nato zahledla reklamu

Maky 15.09.2015

Ahoj, tenhle probem jsem resila dosti dlouho, zacali jsme jezdit do freeport.cz je to kousek od Rakouskych hranic, nakoupim tam na sebe snad uplne vse! :-)

Alina28 24.09.2014

Pro ségru k narozkám jsem sehnala nějaké oblečení na answear.cz a od tý doby nakupuje tam. Já mám o něco málo míň než ona a taky tam nakupuju, mají prostě oblečení na každého :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat