Diskuse na téma Dárek pro babičku

26. 02. 2013 | Prosím o radu

dobrá den všem :-) řešíme doma menší problém, babička bude slavit 80 narozeniny a jak je již tradiční tak v takové věku lidi už nic nechtějí, když jsem se jí několikrát ptala tak mě řekla hlavně zdraví a nic jiného...vím že má pravdu ale přeci jen ji chceme potěšit nějakým hezkým dárkem, protože si ho určitě zaslouží ale vůbec jsme nepřišli na to co by to mohlo pro tak starého člověka, který všechno má a nic nechce, být? *1*

Janina95 25.02.2024

Co třeba nějaký krásný designový set konvice a hrníčku na čaj? :)

Denisa 21.12.2023

Opravdu, dárky zdarma? Nebo doprava? Na takové věci nejsem moc zvyklá v obchodech.

Andrea 20.12.2023

Spokojená jsem moc, mají často akci, dopravu zdarma nebo dárek k nákupu. Což jinde skoro nevidím.

Denisa 19.12.2023

Nakupuješ na notino často? Jsi s nimi spokojená?

Andrea 16.12.2023

Já jsem babičce koupila krém na vrásky, který si sama nekoupí. https://www.notino.cz/loreal-paris/revitalift-laser-x3-sada-ii/ Líbila se mi tato sada.

denda 30.10.2023

Mojí babi vždycky udělá radost nějaká hezká a praktická věc do kuchyně, teď jsem třeba vybrala takové krásné dřevěné mlýnky ;)

Bertička 16.10.2023

Vzhledem k tomu že moje babička po mě nikdy nic nechce a pomalu za všechno na mě pak hrozí prstíkem, tak se jí snažím kupovat věci co jí udělají radost. Takže nějaké fotky s námi třeba nebo třeba i triko s potiskem. Minule jsem jí na pradochovi kupovala zástěru, protože ano moje babi ji stále nosí a to jí teda radost udělalo.

Lucka Bertička 20.10.2023

Ty jo vidíš zástěry. To už v dnešní době moc nikdo nenosí to je pravda. Ale to to teda moc hezký, že to babi udělalo radost. Mají tam i něco jinýho třeba?

Bertička Bertička 27.10.2023

Zástěr tam mají víc https://www.pradoch.cz/zastera-s-potiskem-nejlepsi-babicka/ já brala tuhle a pak ještě tento polštářek https://www.pradoch.cz/polstarek-dekuji-za-to--ze-jsi/. Obojí ji vykouzlilo úsměv na rtech a to mě udělalo největší radost. Mají jinak i trika, mikče a tak. Řekla bych že kvalitní věci. :)

miška4 21.09.2023

Já jsem manželovi koupila na narozky tyhle luxusní sklenky https://www.bakly.cz/lyngby-glas-sklenice-na-rum-juvel-29cl-sada-6-ks-916182 a moc ho to potěšilo. Má rád takový stylový luxusní věci, takže teď skoro každý víkend s kamarádama z nich popíjí :)

SabinKa 21.09.2023

Koukám na ten eshop Bakly a mají tam krásný věci, vybrala jsem tam krásný skleničky a hrníčky se stromem :)

Irena 25.08.2023

Naše babi má ráda různé dekorace nebo praktické dárky jako hrníčky, konvičky a tak. Takže se určitě podívám na to Bakly.

Kristína Irena 12.09.2023

Naše to má taky ráda, ale nechci aby se jí doma hromadily takový zbytečnosti, který stejnak jednou vyhodíme, takže dostává vždy něco dobrého na zub, aby si pochutnala a zmizelo to. :D

Lola 22.08.2023

Jako co se týká dárečku pro babi, tak my jí dáváme vždy něco pro zdraví. Vitamíny, čaje a podobně. A pak taky péči o pleť. Kupujeme jen kvalitní produkty, protože to už víme dávno - investice do kvality se prostě vyplatí. Tady na ty vitamíny a kosmetiku je super shop alpik. My ho máme moc rádi. Mají tam bio a eko produkty, což je něco, co vyžadujeme.

Ella Lola 04.09.2023

Je, to je super, díky moc za tip. Pro babi jsou vitamíny a kosmetika nejlepším dárečkem. Taky to tak mám. Jen jsem už nevěděla, kde vybírat. Ale moc díky za tip, na ten shop kouknu :)

Jitka 09.08.2023

Nakupuji věci do domácnosti tady https://www.bakly.cz/ mají tam velký výběr dekorací i praktických věcí.

Dana 31.07.2023

Ano, já nakupuji ráda u nich. Nejlepší je sehnat třeba vánoční dárky na jednom místě.

Vanesa 29.07.2023

To podle mě není špatný nápad. Třeba na Notino mají velký výběr kosmetiky.

Andrea 27.07.2023

A nemá babička ráda kvalitní kosmetiku? Co jí udělat nějaký balíček?

Katka 25.07.2023

A kde jsi ji prosím našla? Chtěla bych nějakou hezkou.

Jitka 24.07.2023

Já budu kupovat babičce k narozeninám konvičku na čaj. Našla jsem krásné, designové.

Darja 23.05.2023

Myslím, že i nějaký hezký šperk udělá vždycky velkou radost, jak babičkám tak i maminkám, kamarádkám, starším dětem. :) Já třeba šperky moc ráda kupuji a obdarovávám a mám pak radost, když je na dotyčném vidím. :)

Emili 08.05.2023

Ahoj všem, chtěla bych se zeptat na kvalitní doplňky stravy na podporu imunity... Chci to jako dárek právě pro babi. Takže bych byla moc ráda za doporučení opravdu kvalitních doplňků. Děkuji moc.

Karla Emili 10.07.2023

Jo, tomu rozumím, že pokud to máš pro babi, tak chceš opravdu kvalitu. Znáš shop alpik? Koukni na něj. Mají skvělou nabídku a hlavně bio produkty. Tam určitě vybereš. Skvělé jsou třeba kolageny, hm? O nich jsi neuvažovala?

Kateřina 25.04.2023

Tak jsem z těch dárkovin jeden objednala pro kolegyni. Protože jsem nevěděla co koupit a tohle je super tip.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat