Diskuse na téma kurz na prodloužování řas

Ahoj holky, chtěla bych si udělat kurz na prodlužování řas. Máte pro mě nějaký typ? Ráda bych se naučila techniku řasa na řasu. Pokud byste věděly o někom, kdo takový kurz nebízí, nejlépe do Vánoc, abych si ho mohla dát pod stromeček, tak mi prosím dejte vědět ju? Dík moc za rady..=)

Sasa 27.11.2016

Sestra byla primo na kurzu liceni, dojizdela par tydnu do Prahy ale stalo to zato, hodne se posunula

Ducky 25.12.2015

Zdravím já volim nejraději clipy REMY z pravých vlasu jsou k nerozeznináni. Hlavně je duležité trefit odstín a nikdo to nepozná, spoje se zakryji tvými vlasy musiš se to jen trochu naučit! - ted sem začala taky nakupovat na clip-vlasy-levne.cz

Eveli 20.11.2015

Já doporučuju využívat clip in- ničemu neškodí, a jsou dle meho názoru velmi vhodné pro zvětšeni objemu. Nic co když se ohledí by nešlo lehce oddělat a navíc ti po nich nezbydou nasledky.

Evelína 19.11.2015

Absolutně souhlasím na clipinky nedám dopustit. Kamarádka mě na to naučila takže si tim příležitostně zvětšuji objem vlasů.

Petra.sek 18.10.2015

Mam zkušenost s clip-in z lidských vlasu a péče o ně není vůbec těžká 1 až 2x za měsíc umýt šamponem a kondicionérem, který máš běžně doma. No a skrz tu barvu tak když mrkneš třeba sem clip-vlasy-levne.cz tak oni ti když jim pošleš fotku barvu vyberou tak aby ti seděla. Jinák vlasy se daji barvit, žehlit, natačet atd.

DanilkaX 17.10.2015

Ahoj tak mi konečně clip in přišli domů a nikdy jsem z ničeho neměla takovou radost, když jsem si je nasadila a upravila…nemama slov fakt bomba a neni to ani finančně moc nakladne

Jekyll 25.09.2015

Ahoj já volim zásadně clip-in, po keratinu jsem si tak zničila vlasy že to nestojí za to. Někdo to bohužel mít nemuže… tak to řešim clipama a jsem spokojena

Kateřina 18.09.2015

Ahoj holky ja na clip-vlasy-levne .cz, jak clipiny tak vlasy na keratinové prodloužení, jinak mají tam dobrou nabídku i na šampony pro prodloužené vlasy. Hodně u nich beru produkty a jsem spokojená.

Pavlína 26.08.2015

Dobrý den moje dcera by si chtěla taky pořídit clipin mam ji to dovolit? Nějak si tím nejsem jista…. Je to pro mladou slečnu vůbec vhodne? Nechci byt zla matka ale dcera ma 12 tak jestli to není nevhodné…

Barbucha26 25.08.2015

Clip in kupuju na odzkoušené stránce clip-vlasy-levne.cz. Nakupuju od nich na každou plesovou sezony abych si zahustila vlasy do učesu. Pokud budete vybírat tak určitě ty z lids.vlasu vypada to lépe

Pavelka 26.07.2015

ahojky kde by jste mi doporučovali si objednat clip in? Nebo spíše zajít do kamenného obchodu, ale tady v okolí žádný není, tak že spíš ten internet, ale aby byli clip in kvalitní.

Danonina 25.07.2015

ahoj tak jsem dlouho bloumala po internetu čím bych se trošku vylepšila a co ještě doma nemám no a pak jsem narazila na clip in, začala jsem přemýšlet, jelikož mám kratší vlasy po ramena, jak bych v tom asi vypadala a rozhodla jsem se jí do toho. Zatím jsem se koukala a líbí se mi nejvíc stránky s tímto zbožím clip-vlasy-levne.cz

Paja 01.07.2015

Ahoj clip in jako příležitostné prodloužení doporučuju. Dneska už z vlastní zkušenosti mohu řict že je to mnohem lepší než keratin :) Doporučuju omrknout clp-vlasy-levne.cz

Barta 27.05.2015

Ahoj holky ja na clip-vlasy-levne .cz, jak clipiny tak vlasy na keratinové prodloužení, jinak mají tam dobrou nabídku i na šampony pro prodloužené vlasy. Hodně u nich beru produkty a jsem spokojená.

Kity 21.05.2015

Ano přesně jak říkaš :)

Maky 20.05.2015

To se hodi děkuju zrovna jsem řasy hledala :) použivaš metodu řasu na řasu?

Petra.sek 20.04.2015

Ahoj našla jsem si nalepovací řasy za perfektni cenu http://www.clip-vlasy-levne.cz/62-rasy-k-prodlouzeni-nalepovaci

milus 16.12.2013

Nevím přesně ale dost často pořádá vixens. Tak se podívej na jejich stránky www.vixens.cz

adrinaa 12.12.2013

Holky když už jsme u těch kurzů nevíte o nějakém kurzu či školení na prodlužování vlasů? Kde, kdo a kdy pořádá? děkuji

Michalka16 21.11.2013

Ahoja:-). Já jsem si taky dělala kurz na blink lash a jsem spokojená. Předtím jsem dělala techniku "svazeček" umělých řas na každou řasu, ale nevypadalo to moc přirozeně, tak jsem se pustila do nové metody a je teda mnohem víc žádaná a zákaznice chodí opakovaně, takže ten rozdíl je opravdu vidět


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat