Diskuse na téma autosedačka

Zdravím v únoru se nám má narodit mimko a já se dívám po výbavě. Zrovna ted řeším aktuálně koupi autosedačky a vůbec nevím. Je to naše první, takže předozí žádné zkušenosti. Moje představa je cenově do 3tis, bezpečnost, univerzální ( nencháme si říct, co to bude).XD

Alizee 27.12.2023

My jsme autosedačku vybrali na Bejbycentrum.cz zkuste se podívat, mají kvalitní certifikované sedačky za rozumné ceny.

Inna 17.02.2022

Ještě ne, zatím jsem ve fázi hledání :) to je jedna z mála věcí, kterou jsem zapomněla pořídit.

Mia Inna 26.02.2022

Na sleepee mají hezké fusaky do autosedačky ;).

Inna Inna 02.03.2022

Jo tak tady ta vypadá dobře https://www.sleepee.cz/zavinovacka-fusak-do-autosedacky/fusak-zavinovacka-deka-do-autosedacky-sleepee-magic-jungle-dark-blue/

Sandra 17.01.2021

Máte fusak přímo do autosedačky?

Kiska Sandra 21.01.2021

Já mám univerzální, zase tak často autem nejezdíme. Koukni se na GoBaby mají tam velký výběr fusaků, je to kvalitní česká výroba a mužeš si sama nakombinovat látky jak se ti bude líbit.

Sandra Sandra 22.01.2021

Aha, super díky moc, mají moc hezké věci.

Kiska Sandra 24.01.2021

Nemáš za co, mám od nich pro malou i soupravu do postýlky a jsem fakt spokojená.

Jana Sandra 25.01.2021

A jak ten fusak vydrží? Nežmolkuje se?

Kiska Sandra 26.01.2021

Vůbec, vevnitř je minky látka a je pořád krásně heboučká.

Jana Sandra 26.01.2021

Skvělý, díky moc za odpověď, objednávám

Milena 17.12.2019

Skvely dekuji moc za odpoved nevite kde to sehnat ci objednat? At se s tim nemusim tahat?

Letty 30.09.2019

Ahoj, tak jsem se dívala na tuto sedačku… My teď máme sedačku, ale malý se v ní neskutečně potí… :/ Je tahle vhodná? Nepotí se v ní mimi?

NinaC 20.02.2018

Ahoj, mohla bych se zeptat jak jsou na tom sedačky Britax ? Konkrétně ve váhovém rozmezí 9 - 36 kilo ? Mají isofix ?

Diana NinaC 25.02.2018

Britax je německá výroba, takže patří mezi špičky a samozřejmě bezpečné :)

Alžběta 22.01.2018

Ahoj, tak jsem se dívala na tuto sedačku… My teď máme sedačku, ale malý se v ní neskutečně potí… :/ Je tahle vhodná? Nepotí se v ní mimi?

Inka 20.12.2017

Ty hele, to záleží. My máme třeba tuto https://www.babyplace.cz/autosedacka-besafe-izi-kid-i-size-x2/. Ta je až cca do 4 let, takže jsme kupovali takovou, aby nám chvíli vydržela. Ale mají i jiné Záleží, co od sedačky očekáváš.

Eva 18.11.2017

Jak se tam ceny autosedaček pohybují?

Nika 12.11.2017

Já sem to udělala taky tak… Malá je moje první, takže jsem byla vděčná za každou radu a tom Babyplace jsou teda holky profíci… Skoro se vším mi poradily :)

Agáta 09.10.2017

Při výběru autosedačky je pro nás na prvním místě bezpečnost. Proto jsme si koupili tuto https://www.babyplace.cz/besafe-izi-comfort-x3-isofix-autosedacka-9-18-kg/ a jsme moc spokojeni.

Zoe Agáta 25.10.2017

Já jsem třeba vůbec nevěděla, než jsem zašla do prodejny, kde mi poradili co a jak :)

Lenka 19.09.2017

Tuto autosedačku máme. Na babyplace nám ji přímo doporučili. Z bezpečnostního hlediska je perfektní.

Hanicka 15.08.2017

Ahoj, je tu někdo, kdo má zkušenosti s touto autosedačkou - https://www.babyplace.cz/autosedacka-besafe-izi-kid-i-size-x2/ Moc se nám líbí, tak bychom chtěli znát zkušenosti uživatelů :)

Karla 03.06.2015

vypadá velikostně dobře, na stránkách se mi líbil ještě ten novější Sharan...ten někdo máte?

Julča 03.06.2015

tak záleží, jak cenově se chcete vejít a co si od auta slibujete, jak staré a tak. ale co něco takovýhodle ? Ford Galyxy, je dost velkej http://www.sauto.cz/osobni/detail/ford/galaxy/16130683?company=1&goFrom=list

Karla 02.06.2015

prosím prosím, dnes jsme zjistili, že budeme mít dvojčátka. Ano, je to dvojtá radost, ale budeme muset koupit nové auto. Máme malou fabii a to bude pro dva capartíky, fakt malé. Co by jste kupovali, nebo máte za tip auta vy?

Květulka 26.03.2015

To ráda slyším :D jdu objednávat :D

Liduška 25.03.2015

Mají, už od nich mám docela velkou sbírku oblečení, které dědí druhé mimčo ;) I nějaké hračky jsme tam kupovali, ale ty už si většinou necháváme, že si malý vybere v obchodě ;)

Květulka 24.03.2015

Liduškoooo, mají dobré zboží? Mně se u nich už kdysi dáááávno zalíbily jedny překrásné dupačky :D :D :D

Marketka15 18.03.2015

Mně se moc ta trojkombinace u kočárku nelíbí, my jsme měli sportovní kočárek, který byl udělaná tak, že jsme mohli vozit měsíční miminko a pak i 3 leté, nemuseli jsme kupovat další a autosedačku jsme měli podobnou, jakou ukazuje Liduška :P


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:52
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:49
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:19

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat