Diskuse na téma Váš oblíbený second hand v Praze?

24. 10. 2014 | Prosím o radu

Ahoj všichni, chtěla bych se zeptat, jestli byste mi prosím neporadili nějaký dobrý second hand v Praze? Nedávno jsem se přestěhovala a tak ještě obchody nemám moc projité a taky bych ocenila nějaké vaše tipy a zkušenosti, třeba kde dělají jaké akce, jaké slevy, atd. :-) děkuju

ElaKrej 26.11.2018

Crashily, moment

Laugher 21.02.2017

Já v Praze bohužel nebydlím

Sunflower 08.12.2014

Ahoj holky, to se hodí, taky ráda po sekáčích nakupuji, věci jsou tam často moc pěkné a originální, i na děti tam nakupuji dost, protože ty pořád rostou a kupovat jim akždou chvilku kompletní nový šatník, protože povyrostou je na mě teda hodně finančně náročné :-) a tady mají taky věci pro děti? a jaký výběr, nevíte? :-)

Kristiana 27.10.2014

Ahojky, já ráda chodím do Second Hand Landu, vozí tam oblečení z UK a Ameriky a kolikrát tam najdu i značkové věci, v dobrém stavu za pár korun, opravdu :-) navíc o sobotách mívají ještě na dvoře trhy, když je zima, tak je to pak vevnitř :-) tady jsou kdyžtak stránky, pro info, kde to přesně je http://www.second-hand-textil.cz/cz/hrabarna/ :-)

MichalkaLea Kristiana 24.11.2014

Jeee, děkuji moc, pěkný tip :-) a normální sekáč je tam teda taky, nebo jen ty trhy?? nějak jsem se v tom zamotala :-) a jak tam mají draho? za kolik se ta třeba dá nakoupit, totiž když mluvíš o těch značkových věcech, tak si říkám aby to nebyl "sekáč" se super akcí značková halenka jen za 500,- nic takového zase nehledám, značky pro mě nejsou tak důležité...

Kristiana MichalkaLea 25.11.2014

Ano ano, normální sekáč je tam celý týden, trhy jsou vždycky v sobotu, ještě to sledujte kdyžtak na těch stránkách,tam o tom informují :-) neee, tak jsem to nemyslela zase :-) jakože značkové věci, ale z takových těch "normálních" obchodů a levné to je, halenka rozhodně ne za 500, třeba za 100 a je pěkná moc :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat