Diskuse na téma Levný paušal

13. 11. 2014 | Peníze a právo

Ahoj, hledám nějaký opravdu levný paušál. Co byste poradili prosím? Kolik jste ochotni vy dávat měsíčně za paušal? Budu ráda za názory, díky

Laugher 09.01.2017

My platíme paušál 80.Kč měsíčně

Míška 22.05.2015

To je virtuální operátor? Jaky mají ceny?

Pavel 21.05.2015

Já ted budu pořízovat simku od mobil.cz tak jsem zvěd co to bude na internetu na to slyšim docela dost chvály.

Kajolla 15.12.2014

jj já i celá rodina u nich máme paušály :) Takže vím, co doporučuji. My jsme moc spokojení.

Sandriskaa 11.12.2014

Aha, to vypadá dost dobře. Hodně levný,díky za typ! P tom budu vážně uvažovat, pro děti úplně stačí za pár penízků. . . zatím :D

marybla 04.12.2014

Ahoj děvčata, děkuji za příspěvky. Kajollo, to nevypadá vůbec špatně, ty u nich paušál máš?

Kajolla 27.11.2014

Tak jestli potřebujete opravdu levný paušál, tak se můžete zkusit mrknout sem www.erimobile.cz Tam mají super nízké ceny za paušály, a smlouva může být i bez závazků a nebo se závazkem, můžete si vybrat. Tak třeba se to bude hodit :-p

Sandriskaa 20.11.2014

čau čau Tak já musím mít neomezený, volám hodně i kvuli práci, mám to hrazené částečně, ale co bych taky potřebovala vyřešit je, nějaký levný paušál pro děti, mám malé děti, ale chtěla bych jim pořídit mobil, když jsou ve škole a bylo by něco potřeba a jim stačí úplně nějaký základ. Ale taky nevím kde, jaký :-/


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat