Diskuse na téma soukromá školka-Brno

19. 02. 2015 | Předškoláček

Ahoj všichni, hledám soukromou školku v Brně, kde přijímají i autistické děti. Předem moc děkuji za tipy.

Anita 03.03.2021

Jsou tu i nějaké brněnské maminky, které mají dítě taky v soukromé školce ?

Darija Anita 04.03.2021

Mám syna a dceru v soukromé školce Dráček. Oba jsou tam druhým rokem a ještě dva jsou před námi.

NinaC 04.12.2020

Kamarádka má obě svoje děti v soukromé školce a nedala by na ni dopustit, dle jejího názoru jsou ty soukromé školky na tom lépe jak ty státní :)

Simona NinaC 26.12.2020

Taky jsem měla možnost se přesvědčit o tom, že v těch soukromých školkách je to úplně jiné. Přijdou mi tam mnohem vstřícnější.

Irena 03.11.2020

Mají na stránkách k nahlédnutí ceník ? Zajímalo by mě jak se cenově tady ta soukromá školka pohybuje, protože ji máme v dosahu bydliště a ve státní školce jsme neuspěli :/

MaruškaVeselá Irena 18.11.2020

Ano, na stránkách mají kompletní ceník. Nevím jestli tady můžu nechat odkaz, ale mají to tam normálně vlevo ve výběru pod "ceník"

MaruškaVeselá 27.10.2020

Školka Dráček je přímo anglická školka, takže ano ta možnost tam je :) a školné mají zveřejněné přímo na stránkách tak se stačí kouknout.

Míša 05.10.2020

To je soukromá školka, že ? Jak vysoké je tam školné ? Je tam možnost angličtiny nebo ne ?

MaruškaVeselá 20.06.2017

V mš dráček na bayerove jsme dnes byli poprvé aby si malá zvykla, jelikož bude sem tam chodit o prázdninách když to bude potřeba, a i za mě můžu říct že to bylo ve školce bezva.Velmi pěkné třídy a milé paní učitelky

Jindřiška MaruškaVeselá 26.06.2017

Já měla dceru v soukromé dráček minulé prázdniny a i já byla velice spokojená

Gita Jindřiška 26.07.2017

Jste v dráčku spokojené i se stravou?

Jindřiška Gita 28.07.2017

Co si já pamatuju tak dceři ve školce moc chutnalo, s jídlem nebyl vůbec žádný problém :-)

Amálka Gita 11.08.2017

Naší Gitulce taky v soukromé Dráček v Brně vždy chutná když tam je. Školka je celkově bezva, pro mě jedna z NeJJJ soukromých

Pavlína Amálka 14.08.2017

Malá mě chodí do Dráčku v Brně celý srpen a jídlo jí tu moc chutná

Elena Pavlína 28.08.2017

Je možnost si někde přečíst jídelní lístek této školky pro představu?

Pavlína Elena 30.08.2017

Jasně tady je jídelák http://www.dracek-skolka.cz/jidelni-listek/

Maruš Pavlína 11.09.2017

Ahojky,je v soukromé Dráček v Brně i výuka anglického jazyka?

Pavlína Maruš 14.09.2017

Ano anglický jazyk je součástí výuky v Dráčku

Maruš Pavlína 18.09.2017

A jste celkově tedy spokojená?

Pavlína Maruš 25.09.2017

jo to já jsem spokojená,jinak bych sem dítě ani nedala:D ale Dráček na bayerove je výborná školka

Eva Pavlína 30.09.2020

Nám se povedlo letos do dráčka umístit dceru tak doufám, že jí to nadšení vydrží, ale je fakt, že ten přístup pedagogů je jiný a zdá se mi i lepší. Loni jsme totiž malou přestali dávat do školky, protože se nám šprajcla a přestalo se jí tam líbit, myslím si, že to bylo přístupem, protože zde při příchodu čeká pedagog a malou si převezme, povídá si s ní a tudíž ji zabaví, kdežto v předchozí školce tohle vůbec neprobíhalo.

Jaroslava 23.04.2017

Ahoj,plně souhlasím. Dráček v Brně na bayerove je nejlepší soukromá školka s jakou jsem se já osobně kdy setkala.Mé děti se do školky vždy tešili a někdy mi i vyčítali že pro ně jdu do školky příliš brzy. Navíc jak píšete,cena této školky je rovněž přímo fantastická

Radka Jaroslava 27.04.2017

Dobrý den, jak v téhle školce probíhá den? mám na mysli program...

Jaroslava Radka 27.05.2017

Dobrý den,tady je toho o školce víc než dost http://www.dracek-skolka.cz/o-nas/

Radka Jaroslava 15.06.2017

Děkuji, moc mě ta školka zaujala tak se tam budu muset podívat osobně:)

Laugher 21.02.2017

Koperníkova 803/2 615 00 Brno

Julie 26.01.2017

Zdravím maminky...Jak funguje docházka v soukromé dráček? Od kdy do kdy je možné si ve školce domluvit hlídání a jaké např. kroužky tato školka nabízí?

Silvie Julie 09.02.2017

Na kkroužky se můžete podívat tady http://www.dracek-skolka.cz/krouzky/ . Otevřená je od sedmi až do šesti do večera

Julie Silvie 12.02.2017

A jinak učitelky jsou tu vpohodě?

Silvie Julie 16.02.2017

S učitelkami nemám nejmenší problém,ty jsou super

Jana Silvie 28.02.2017

Využíváte i víkendového hlídání ve školce? Musí sse to předem domluvit nebo to platí automaticky? Jinak školka vypadá moc sympaticky

Holešová Jana 25.03.2017

Dobrý den,já se na víkendovém hlídání když potřebuji radši vždycky domluvím ve školce. Je tam dokonce víkendový tarif, když tam jde dítě pátek až neděle, tak je 25% sleva

Jana Holešová 02.04.2017

25% sleva? A platí to celoročně nebo je to jen taková momentální akce? To zní fakt moc dobře

Holešová Jana 11.04.2017

Co já vím tak to tam tak prostě je, žádná momentální akce... prostě mají víkendový tarif s 25% slevou

Jana Holešová 17.04.2017

To je fakt skvělý, ona teda už i samotná cena školky je bezvadná.

Ludmila 24.11.2015

Moje Natálka chodí tři dny v týdnu do mš dráček a mohu jen doporučit. Nemůže kravské mléko a ve školce jí vaří speciální obědy a dělají přímo pro ni svačinky, jsem za to vděčná protože si nemyslím že všude by byli tak ochotní. I aktivit je tu spousta, malá chodí ze školky přímo nadšená

Marie Ludmila 25.04.2016

Dobrý den, zrovna se dívám po soukromé školce kam dát malou o prázdninách a toto mě zaujalo. Jak dlouho sem dcerka chodí?

Anna 20.11.2015

Berou od 2 do 6 let http://www.dracek-skolka.cz/o-nas/

Kája 10.11.2015

Dobrý den... od kolika do kolika mš dráček funguje? A to je soukromá školka?

kukačka 15.09.2015

dívala jsem se a samozřejmě. všechny soukromé školky fungujou i přes rok. Zašla bych si být váma přímo do školky a domluvila se s paní ředitelkou, je moc příjemná a bude se vám snažit vyjít co nejvíce vstříc:)

Lucka kukačka 17.09.2015

Jojo děkuji za odpověď, za paní ředitelkou jsem byla. Je moc fajn. Od příštího týdne začínáme a budeme chodit pondělí středa a pátek tak jsem na to moc zvědavááá :)

Anna Lucka 19.09.2015

Je nutné v případě zájmu přihlásit dítě do mš dráček se dostavit přímo do kšolky? Nebo stačí pouze vyplnit a odeslat elektronickou přihlášku ? http://www.dracek-skolka.cz/prihlaska-ditete/ Jsme dost v časovém presu a tento způsob by mi totiž vyhovoval více

Lucka Anna 10.10.2015

Vyplnit elektronickou přihlášku možné je, ale do školky budete tak jako tak muset stejně zajít osobně. Je třeba vyplnit evidenční list a nechat ho potvrdit od lékaře takže tak :)

Anna Lucka 14.10.2015

A vy tu máte dítě/děti??? Jste spokojená s přístupem a tak?

Lucka Anna 18.10.2015

Já tu dítě mám, holčičku. S přístupem jak vychovatelek tak ředitelky spokojená zatím jsem, ale mám tu malou pouze krátce takže vám asi moc neporadím:) Zatím jsem ale spokojená moc

Anna Lucka 24.10.2015

Tak to je bezva, my od příštího měsíce začínáme do školky chodit tak jsem moc zvědavá :)

Lucka 11.09.2015

Funguje mš dráček i přes rok? A od kolika do kolika školka funguje, případně kde se můžeme přihlásit? :D děkuji

kukačka 27.08.2015

ahojky Sylvo.Dávala jsem letos do dráčku na poslední chvíli syna(4roky) neměla jsem hlídání, byl tam jen na týden ale moc se mu ve školce líbilo děkuji za tip :)

Sylva 24.07.2015

Doporučuji tuto školku http://www.dracek-skolka.cz/ dávám sem dětičky třetím rokem a maximální spokojenost

anastaziaa 23.03.2015

V Dráčkovi berou lehkou formu autismu. Tak záleží hodně na tomto.. Pracuje tam moje známá, tak o tom docela hodně vím.

Tichavka 01.03.2015

Ahoj, a jaká část Brna? Já vím o jedné, ale ta je ve středu města.

Sandriskaa Tichavka 04.03.2015

Ono je to asi celkem jedno, pokud to nebude někde až v okrajové části Brna. My stejně jezdíme všude autem.

Tichavka Sandriskaa 06.03.2015

A zkoušeli jste třeba Dráčka? Je na Bayerově ulici.

Tichavka Tichavka 10.03.2015

Jestli myslíte dracek-skolka.cz tak na tu jsme už koukali. Ale neznáme nikoho, kdo by s tou školkou měl zkušenosti. Ale zvažujem ji. Vy máte přímo osobní zkušenosti?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat