Kultura koníčky

Kultura koníčky. Tipy a recenze divadelních her, filmů, výstav. Na co vyrazit a co si klidně můžete nechat ujít.

Divadlo pro děti13 příspěvků

Milé maminky, pro ty z Vás, které byste rády vzaly své ratolesti do divadla na dětské představení, p...

snegurka 10.02.2017
OK

Filmy, které se mi líbí35 příspěvků

Máte ráda filmy? A který jste viděla naposledy? A který se vám v poslední době líbil nejvíce? A jaký...

miška4 20.04.2023
Jooo Malé dohazovačky, to je skvělej film .:)

Knížka, na které jsem vyrostla26 příspěvků

S jakou knížkou jste vyrůstala a dodnes na ní ráda vzpomínáte? Jsou to Broučci nebo Heidi, děvčátko ...

Lucka 04.08.2011
Toho bylo hooodně...Jako nejmenší jednoznačně MÍČEK FLÍČEK!, potom DĚTI Z BULERBYNU, LETADÉLKO KÁNĚ,...

Krása a duševní pohoda105 příspěvků

Chtěla bych všechny ženy pozvat na semináře, které Vám otevřou dveře ke kráse a duševní rovnováze. ...

Kopretina 22.09.2023
No paráda! Díky moc, tam jsem ještě nezapátrala, ale koukala jsem teda na stránky a vypadá to skvěle...

poledance12 příspěvků

Ahoj, moje mámě je 40 let a chtěla by začít s pole dancem. Chtěla bych ji sehnat na narozeniny permi...

Hedvika01 11.01.2023
Korino členství mám, vyplatí se mi a kor když chodím fakt pravidelně dvakrát do týdne

Kino0 příspěvků

Ahojte, chodíte taky rádi do kina? máte své oblíbené kino, kam často zavítáte? kde a na čem jste byl...

Fitness54 příspěvků

Díval jsem se, že tu není žádná diskuze o fitness centru nebo o cvičení, já chodím do fitka v Brně -...

Olga 25.02.2024
Zajišťuje ji Chůvička Brno, já cvičím v zone4you a hlídají mi dceru. Jsou to super služby, které se ...

Dovolená na horách7 příspěvků

Ahoj chci se zeptat cestovali jste někdy na hory s cestovkou? Zajímala by mě konkrétně cestovka nev...

Anežka 23.08.2016
Zkusím zajít. tama občas jezdívám. =)

divadlo5 příspěvků

Ahoj, som v Prahe kratko a rada by som zasla do divadla. Poradite mi prosim nejake dobre predstaveni...

Marika 30.11.2015
To je pěkný dárek, pokud má rád víno, tak bude za ni rád...

Hot yoga9 příspěvků

Ahoj holčiny , máte některá zkušenosti s touto yogou ? u nás se ted o tom dost mluví a já nechci být...

Alizee 29.05.2023
Já chodím v Brně na power jógu a to mě hodně baví, navíc se mi krásně zformovala postava. Ono záleží...

Trampolínový park5 příspěvků

Kam chodíte v Praze na trampolíny? Znáte nějaké super místo, kde není milion lidí, že si člověk ani ...

Eva 22.06.2023
Tam jsme taky byli a je to tam super

Volný čas v Praze3 příspěvky

Jak trávíte s dětmi volný čas o prázdninách v Praze?

Pata 16.06.2017
Tady je to nejlepší Kolbenova 898/11, 190 00 Praha 9, http://freestylekolbenka.cz

Zahraniční kuchyně4 příspěvky

Ahoj :) Vaříte někdo nějakou zahaniční kuchini? Kde berete recepty a kde potraviny? Vím že někdy je ...

Malika 10.01.2024
Mám i vyloženě kuchařku s exotickými jídly, s těmi potravinami je to kolikrát složitý no, ale jdou n...

Pole dance11 příspěvků

Našla bych tady někoho, kdo dělá pole dance ? :)

Lucka 30.05.2023
Zkoušela jsem to z hecu a teda měla jsem co dělat. No hezky to asi nevypadalo :D

Cvičení Brno12 příspěvků

Ahojky, můžete prosím doporučit dobrý fitness club v Brně? Jsem začátečník tak bych ráda měla k ruce...

LenkaV 26.03.2024
Zone mám ráda, není to klasická přeplněná a špinavá posilka. Členství je super, teď budu obnovovat s...

Money spells change your life call or whatsapp Psychic Naledi +276055388650 příspěvků

Money spells change your life- Looking for Money spells change your life – I professor Psychic Naled...

Kup prawdziwy i fałszywy paszport, Kup prawo jazdy, WHATSAPP: +1(725) 867-95670 příspěvků

Kup prawdziwy i fałszywy paszport, Kup prawo jazdy, WHATSAPP: +1(725) 867-9567 Kup fałszywy USD, Kup...

WWW.KINGTRUST.TO DUMPS TRACK 1&2 PIN Clone cards are spammed credit cards with clean funds.PAYPAL CASHAPP TRANSFER0 příspěvků

WWW.KINGTRUST.TO CC CLONED CARDS SKIMMER POS ON ATM DO FROM DUMPS TRACK 1&2 CODE 201/101 SELL BANK L...

WWW.KINGTRUST.TO CashApp, Western Union,PayPal Transfer,ATM Clone Cards, Dumps, Credit Card,CVV,Fullz!! Welcome to the forum0 příspěvků

WWW.KINGTRUST.TO Dumps track 1&2 WORLDWIDE CLONED CARDS ATM PAYPAL CASHAPP FULLZ & CVV 100% VALIDTY ...

Diskutujte slušně, kultivovaně a k tématu. Nebudeme vám tu vypisovat výčet výrazů a frází, které do diskuzí nepatří, ale za použití selského rozumu ty nevhodné rovnou smažeme. Věříme, že naše diskuze pro vás budou přínosem a najdete zde odpovědi, které hledáte. Příjemné diskutování.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Nové diskusní téma

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat