Diskuse na téma Je 12-leté dítě dost velké na divadlo?

09. 05. 2015 | Když rodiče studují

Myslíte si, že bude 12-letou holčičku bavit opera? Nebo máme jít raději na činohru? Máte někdo nějaký tip?

Nela 31.08.2015

Jdu s dcerou na Evitu do Studia DVA, protože jsme se dočetli, že tam bude hrát na podzim Ondřej Sokol, kterého zbožňuje. Já se chci podívat na Radku Fišarovou, kterou jsem viděla kdysi, určitě bude zase skvělá!

Roza Nela 24.09.2015

Jaká byla Evita se Sokolem a Fišarovou?

Nela Roza 26.02.2016

Evita byla skvělá, jak jsem předpokládala. Radka Fišarová byla lepší než kdysi ve Spirále. Představení bylo i moc hezky zpracované. Slzička ukápla, ale tak příjemně, to víte, příběh je dojemný ;-)

Soňa 01.07.2015

Smolíkovi jsme už viděli, vřele doporučuji!!! Hlavně znělka je parádní! Operu bych ani nezkoušela :-)

xxx 25.05.2015

Naši čtyřletou divadlo rozhodně velice baví, ať opera, balet, či jiné formy... Ale jestli bude bavit Vaši 12letou, to musíte vědět sama.

Naďa 24.05.2015

Záleží co jí baví a jak trávíte volný čas... my teď půjdeme s dětmi na Smolíkovi. Bude to pro naši rodinu zábavnější, děti by na opeře nevydržely. Smolíkovi slibují zábavu pro všechny věkové kategorie. Navíc máme rádi paní Holubovou a pana Klepla.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:40
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:04
3 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:01

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat