Diskuse na téma Aplikace Tomikup

10. 05. 2015 | Prosím o radu

Otázka je jednoduchá, víte nebo spíše máte někdo zkušenost s touto aplikací?

Laugher 28.02.2017

Možná bude dobrá

Stanka225 24.07.2015

Jej, tak překvapení to bude rozhodně! O tom bych vůbec nepřemýšlela, protože ono je opravdu dnešní době tolik modelů a já nevím kolik druhů :)

Právě o ty blbosti jde, jako napsat si, že chci třeba žehličku, tak stejně nevím zda ji dostanu a jaký typ atd, takže to překvapení i bude.

Dankee 12.07.2015

My Tomikup používáme a je to fajn věc. Děti už jsou větší a nevyznám se v přesných parametrech jejich koníčků. Takhle nevyhodíme zbytečně pníze za nevhodný dárek. Taky je tam fajn sekce Nákupní seznam. Jednotlivé produkty vám to seřadí podle jednotlivých regálů v supermarketu...

Stanka225 11.07.2015

Nemyslím si, že by to člověk nějak moc potřeboval, ale na druhou stranu zase to není špatná myšlenka, občas sama nevím co koupit a tak kupuji blbosti, které stejně nikdo nevyužije…

Kaculka88 29.06.2015

No je pravda, že v tomhle je to super věc asi. Ale zase to už nebude takové překvapení, ikdyž ted jak nad tím přemýšlím, tak to překvapeni i bude :)

Dankee Kaculka88 12.07.2015

Překvapení to je, protože za celý rok se shromáždí ve wishlistu hodně věcí a obdarovaný neví co dostane :-)

Marie 26.06.2015

slyšela jsem o ní v práci a docela se tom spolupracovnici libilo, ze pokazde dostane něco co třeba ani nepotrebuje a ze tohle usnadni vsem rozhodovani

Nedávno jsem se přímo dívala na tu stránku tomikup.cz a docela mě to zaujalo, zkušenost s tím nemám, ale přemýšlíme nad tím doma..

Dan Mončičáček 02.03.2016

*14* Celkem me pobavila ta predstava, ze doma sedite v kruhu a premyslite o aplikaci :-) Asi bude jednodussi ji vyzkouset, nez o ni premyslet :-D

Beáta Dan 18.10.2018

My nepřemýšlíme, používáme a doporučuju :-)

Kaculka88 25.05.2015

Jo asi to bude ono a ty jsi někde o tom četla nebo tak něco?

Kaculka88 25.05.2015

Jo asi to bude ono a ty jsi někde o tom četla nebo tak něco?

Je to ten wishlist? Jakože třeba na stránce si to hodíš, že to chceš a máš to nasdíleno s rodinou?

Dankee Mončičáček 12.07.2015

jj, na webu můžeš používat Tomikup tlačítko: http://www.tomikup.cz/stat/tomikup-tlacitko


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat