Diskuse na téma Latexové matrace

25. 05. 2015 | Pro šikovné ruce

Ahoj, chtěla bych se zeptat...Jaké zkušenosti máte s latexovými matracemi? My teď uvažujeme o koupi těchto: http://www.grossmann-matrace.cz/latexove-matrace/1-xena-100-latex.html. Známí si zde taky kupovali matrace a jsou moc spokojení. Je latex opravdu nejlepší materiál?

josef 30.08.2023

Paměťovou pěnu už nechci.Teď jsem někde četl v diskusi,že paní připadalo jako by jí ta pěna chtěla vcucnout a ti co jí to nabízeli se jí smáli.Já osobně jsem měl z této pěny polštář a po nějaké době mě připadalo,jako by se mě propadala hlava,ale zato se mě zvedal žaludek.Dokonce jsem z této pěny koupil dvě slabé matrace 6 cm,aby se na starých lépe spalo.Vnoučatům se líbilo,jak jsou měkké, tak jsem jim je dal,ale za nedlouhý čas mě je vrátili že už už na nich spát nechtějí.Tak to je moje zkušenost a paní,které připadalo,že jí chce ta pěna vcucnout se nedivím.

Anna 05.07.2021

Tak s latexovou matrací zkušenost nemám, upřímně o tom slyším poprvé, ale na co bych nedala dopustit, tak je lamelová matrace. Koupila jsem si tady tuto, a to je to něco úžasného oproti té, co jsem měla www.jelinek.eu/eshop/matrace/ortopedicke-lamelove-matrace/p/matrace-sara-spirit

Laugher 26.01.2017

Nejlepší matrace jsou z pamětové pěny

heenna 06.08.2015

tak to je pro me novinka:-O


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

30 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:47
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat