Diskuse na téma zimní fusak

19. 09. 2015 | Batole

Ahoj Nemáte někdo tip na super zimní fusak do kočáru?

Mnada 18.12.2023

My máme fusak od https://bobanek.eu/fusaky a je to top kvalita, je opravdu kvalitní, odolný, dá se snadno upravit velikost a mají i moc hezké moderní designy :-)

Dáša 15.12.2016

Máme tento fusak značky Nex baby http://www.mimulo.cz/zimni-fusak-new-baby-fluffy-purple/product-5977 a jsem moc spokojená. Je teploučký a má i díry na pásy do autosedačky. Tím, že má dlouhý zip, tak je naštěstí oblékání rychlé a v pohodě :-)

rmarci 15.09.2016

me vyhovuje firma Pinkie, pak jsou dobre take od Emitexu

Martaa 09.08.2016

Já použivala zimní i podzimní od Emitexu a spokojenost.

rmarci Martaa 15.09.2016

souhlas kvalita za slusnou cenu

Lucifuk 08.08.2016

já mám ráda Aesthetic, mají velmi kvalitní a krásné věci. Fusak jsem měla od nich také a super, navíc u nich můžeš sladit jako do setu tašku na kočárek a rukávník, bomba

Bobina Lucifuk 19.08.2016

V Aestheticu se mi líbí, že ti udělají cokoliv na zakázku podle tvých představ, jsou boží.

Lucka Bobina 12.09.2016

Já mám zkušenosti s Aestheticem, měla jsem jak do autosedačky tak zimní půjčený od kamošky a byl výbornej.

Petra Lucka 21.09.2016

Já mám zkušenost s tímto a byl boží./www.aesthetic.cz/?lvl=2&idk=11&idss=132

Silva Lucka 12.10.2016

Mám stejnou zkušenost s věcmi od Aesthetiku a navíc jsou tam mooooc příjemní a snaží se vyjít vstříc jak to jen jde, to se málo vidí.

Petra Silva 18.10.2016

já slyšela, že v Aestheticu je i zakázkové šití, máte s tím někdo zkušenosti?

Naďa Silva 09.11.2016

jo jo slyšela jsem, že Aesthetic se rozdělil na dva shopy jeden je na zakázkové šití a druhý je na již hotové věci. Zvažuji, že bych nechala našít doplňky do děckého pokojíčku

Lucie Naďa 11.11.2016

jo jo myslím, že je to lepší jak má Aesthetic 2 shopy. Co se týče nechávala jsem si tam ušít závěsy a moc se povedly.

patricie Lucie 02.12.2016

jo jo myslím,že Aesthetic se někde o prázdninách rozšířili a je to super

Lena patricie 06.12.2016

jo jo na konci prázdnin se Aesthetic rozdělil, protože když jsem tam byla a nechávala jsem šít závěsy do děcáčku, tak mi to oznamovali, že jeden shop bude na zakázkové šití a druhý na prodej hotových skladových věcí.

Romana 19.07.2016

za mne 3v1 Aesthetic

Lenka Romana 20.07.2016

Za mne Aesthetic je dobrá volba.

Gábina 20.06.2016

Ahoj, musím říct že jsem dlouho hledala kde koupím věci pro mimčo a na konec jsem taky nakoupila na aesthetic.cz a jsem za to hrozně moc vděčná. Mimčo se nám narodilo o sedm týdnů dřív, takže jsme museli dávat ještě větší pozor na nachladnutí atd. Protože jsou na to mnohem náchylnější. Od aesthetic máme fusak do kočárku a péřovou zavinovačku, je právě lepší pro předčasně narozené děti. A je to úplně super. Osvědčilo se mi to víc než emitex, co jsem měla pro první mimčo. Je to kvalitní materiál a malá si v tom pěkně užívá.

Simon 08.01.2016

já kupovala tento fusak http://www.aesthetic.cz/?lvl=2&idk=11&idss=24 a je super, letos jsem do něj ještě dokupovala fusak 6-36 měsíců fusak spring protože tím, že Aesthetic má vše naprosto kompatibilní dávám ho do zimního fusaku jako vložku. Na jaře vložku vytáhnu a bude to jarní fusak, jsem nadšená, jak lidé tady v tom obchůdku přemýšlí a mají vše promakané do detailu.

Darina Simon 12.01.2016

Souhlasím já jsem si v Aestheticu koupila k fusaku i přebalovací tašku, krásně to tvoří set a ta taška je úžasná. Je skvělá v tom, že je akorát velká, vleze mi do toho i A4, kapsy jsou uzpůsobeny pro pleny a očkovací průkazy. Taška udělá i parádu. Jo jinak, kdo tady nakupuje posílám info o slevách leden až září jsou pravidelně slevy.

Maruna10 Darina 13.01.2016

jo ta taška je krutá, praktická a hezká. Je super ta přebalovací podložka, já měla původní tašku ke kočáru a bylo mi líto koupit si jí. Nakonec se mi na vzorkovně ta taška tak zalíbila a koupila jsem jí. Je skvělá v tom, že je akorát velká, vleze mi do toho i A4, kapsy jsou uzpůsobeny pro pleny a očkovací průkazy. Taška udělá i parádu.

Majda 11.12.2015

a jak já jsem byla ráda, spoustu věcí jednou ranou.

StankaHoy 16.11.2015

jo jo mají super systém klik cvak na těch přebal. taškách, můžeš to naklapnout rychlostí blesku na kočár nebo židli a tak.

Maruna10 StankaHoy 17.11.2015

mě se moc líbí tato taška.http://www.aesthetic.cz/?lvl=3&idk=10&ids=360.

StankaHoy Maruna10 17.11.2015

jo jo ta je výborná mám ji už doma a je tam super ta pratelná odepínací přebalovací podložka. Navíc ta taška vypadá pěkně a není ani poznat, že je to přebalovací taška.

Maruna10 StankaHoy 21.11.2015

No právě mě se moc nelíbí ty klasické přebalovací tašky, když někam jdeš na slušno nevypadá to moc dobře, ale tato taška vypadá fakt moc dobře.

Majda Maruna10 21.11.2015

holky četla jsem velkou chválu na Aesthetic opravdu mají tak super vychytané a kvalitní věci? Potřebuji koupit na miminko co se nám narodí fusak a tašku a vlastně celou výbavičku a moc nevím kam jít.

Maruna10 Majda 21.11.2015

Majdo já jsem Aestheticem nadšená, mají velmi kvalitní a promyšlené věci. Já tu nakupouju už dlouho a všechny věci mi vydržely i na druhé dítě a stále jsou ty věci měkoučké, teplé a nezničené, prostě ta kvalita se nezapře.*1*

Majda Maruna10 07.12.2015

Maru děkuji moc za tip, v pátek jsem se byla podívat v Aestheticu a byla jsem nadšená, mám fusak a k tomu jsem sladila přebalovací tašku, mají moc krásné věcičky. No neubránila jsem se a koupila i do pokojíčku takové ty sedací taburetky. Fakt díky moc za tip.

Maruna10 Majda 10.12.2015

No tak to je super, to mám radost.

Maruna10 06.11.2015

Tak jsem se byla podívat v Aestheticu a moc se mi tam líbilo, jsou tam moc příjemní a mají krásné věcičky. Nakoupila jsem tam dětem do pokojíčku tyto válce http://www.aesthetic.cz/?lvl=3&idk=14&ids=294 a k Vánocům jsem si vyhlídla fusak a k tomu i výbornou přebalovací tašku. Je to super, viděla jsem to poprvé, tašky a fusaky tvoří sety, fakt dobrý.

Simča Maruna10 13.11.2015

Jo jo já také dokupovala tu přebalovací tašku, mají super tek klik cvak systém, připneš to kamkoliv,je to rychlý, snadný fakt super. Maru ještě můžu doporučit kouknout na rukávníky jsou sice dražší, ale ta kvalita se nedá s těmi obyčejnými srovnat, fakt v tom není zima.

Simča 06.11.2015

Já mám fusak od Aestheticu od loňska a je fakt výbornej, je velmi kvalitní, takže budu schovávat i na druhé miminko, které snad brzo přijde *1* a vím, že vydrží a nebudu to muset řešit potom.

Niccol 21.10.2015

za mne buď Emitex nebo Aesthetic, jsou velmi kvalitní a co u mě převažuje před Aestheticem, v obchodě jsou strašně milý, nápadití a ochotni vymyslet téměř cokoli pro zákazníka.

Sofie Niccol 08.01.2016

No myslím, že na kvalitu a promyšlené věci jak má Aesthetic opravdu nikdo nemá, zatím jsem nenašla jiného výrobce, který by mne oslovil pro dětské potřeby jako např. fusaky a výbavičku více než Aesthetic.

Stefanie Sofie 15.01.2016

souhlasím Aesthetic je prostě super a je rozhodně kvalitnější než Emitex!!! Aesthetic věci vydrží dýl, má lepší materiály, no prostě je lepší a vím to z vlastní zkušenosti, vyzkoušela jsem obě značky.

Verča Niccol 15.01.2016

Aesthetic je rozhodně kvalitnější než Emitex, věci déle vydrží, mají lepší materiály, a ten přístup k zákazníkovi je úžasnej.

Maruna10 Verča 17.01.2016

já též mám lepší zkušenosti s Aestheticem, déle ty věci vydrží.

Sandriskaa Verča 18.01.2016

Aesthetic mám ráda, protože je to velmi kvalitní česká značka. Všechno je využitelné dlouhodobě. Jsou to praktický věci.

Sofie Sandriskaa 19.01.2016

Nelze nic jiného než souhlasit.

Sofie Sandriskaa 19.01.2016

Nelze nic jiného než souhlasit.

Maruna10 Sandriskaa 06.02.2016

souhlasím a co se týče Aestheticu jsou tam od ledna do září slevy, je to vždy na určité dny v měsíci, ale určitě se to vyplatí nakoupit v tyto dny. V únoru se to už asi nestíhá, tam jsou slevy do 7.2. ale v březnu je kod na slvu KAT11016 od 7-13.3.2016 .

Sofie Maruna10 08.02.2016

to zní moc dobře, to se tam asi zajdu podívat, díky Maru.

Maruna10 Sofie 08.02.2016

jo jo já jsem si tam i se slevou teď v únoru koupila jarní fusak, který můžeš v zimě použít i jako vlažku do zimního fusaku.

Soňa Maruna10 11.02.2016

holky a ty slevy se vztahují na všechen sortiment?Potřebovala bych nakoupit ložní a povlečení, miluju jejich výběr barev a mají super kvalitu

Maruna10 Soňa 11.02.2016

jo v březnu se to vztahuje na veškerý sortiment.

Sofie Maruna10 21.02.2016

díky Maru, zajdu se tam v březnu kouknout na piknikovou deku a ještě bych chtěla zbytky látek na dětské válecí dečky

Maruna10 Sofie 22.02.2016

jo jo zbytky látek v Aestheticu kupuju celkem často a dělám dětem válecí dečky, hračky, oblečky na panenky, je to fajn, vychází tam cca 1kg látky za cca 200kč.

Denisa Maruna10 22.02.2016

to je docela slušná cena, zvlášť pokud ty látky jsou trochu kvalitní.

Soňa Sofie 14.03.2016

je holky koukám, že tady píšete, že kupujete zbytky látek v Aestheticu. Sem tam tu nakupuju přes internet, ale netušila jsem, že mají i zbytky látek. Nevíte mají i mikroplyš?

Denisa Soňa 15.03.2016

jo jo mají zbytky látek a můžeš si i říct co bys konkrétně chtěla.Hlavně v Aestheticu se fakt snaží, aby zákazník byl spokojen, jsou tam zlatí.

Denisa Denisa 15.03.2016

mikroplyš mají určitě a mám pocit, že cca 1 kg stojí kolem 200Kč.

Martina Denisa 16.03.2016

jo jo já do Aestheticu se chystám pro jarní fusak, na Aesthetic jsem narazila až při druhém dítěti a vím, že věci pro miminka od zavinek, fusaků, deček už nejdu koupit nikam jinam. Mají tady kvalitu, věci vydrží a jsou tu milionový, snaží se vyjít vstříc naprosto maximálně.

Soňa Martina 18.03.2016

Holky já se musím podělit, vždy jsem nakupovala v Aestheticu jen po internetu, ale teď jsem byla v Praze a řekla si, že se tam zajdu podívat. Byla jsem naprosto v šoku, jsou tam tak strašně hodní a milí se vším mi poradili a odešla jsem o dost s lehčí peněženkou :-/, ale nakoupila jsem krásné věci.

Maruna10 Soňa 20.03.2016

jo jo v Aestheticu jsou naprosto úžasní kupuju tam pro děti téměř vše, od výbavičky, po povlečení, piknikovou deku a tak.Já už jdu většinou na jistotu sem a už neexperimentuju, mám ráda kvalitu a fajn lidi.

Martina Maruna10 20.03.2016

jsem na tom Maru stejně, prostě Aesthetic je boží.

Maruna10 Martina 20.03.2016

naprosto souhlasím

Stefanie Maruna10 21.03.2016

já co se týče fusaků jsem jednoznačně pro Aesthetic, je skutečně kvalitní a vydrzí na několik dětí.

Naďa Maruna10 11.04.2016

já nedám na Aesthetic dopustit mám jak zimní tak jarní fusak, který jsem letos použila na horách jako vložku do zimního a super. jinak posílám kod na slevu, kdyby to někomu pomohlo v květnu.KAT21516 od 2.5.2016-8.5.2016 15% na vše

Elis Naďa 10.05.2016

holky díky využila jsem slevu v Aestheticu a koupila jsem krásnou piknikovou deku, a podložku do kočárku mám z toho velkou radost.

Tichavka 12.10.2015

jo jo tento fusak mám také, miluji jejich promyšlené věci a kvalitní materiály. Navíc v Aestheticu jsou moc milý a hodní.

Sandriskaa 09.10.2015

já jsem pořídila tento a moc se mi zamlouvá.http://www.aesthetic.cz/imgs/detailSablonyBig/fusak-city-aesthetic-3-vyuziti-640.jpg

Maruna10 Sandriskaa 20.10.2015

Jo, ale ten vypadá moc dobře, jo koukám, že oni mají prodejnu jen v Praze?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat