Diskuse na téma Učení se s tabletem

Dobrý den, máte někdo z Vás zkušenosti s tím, že by se vaše děti učili na tabletu? Někde na netu jsem zahlédla magické pero, které funguje na tabletech, děti by se pomocí něj a různých aplikací měly učit. Ptám se proto, jesti Vám u toho třeba děti vydržely

Lilka 05.11.2022

Ahoj, jaké máte letos tipy na vánoční dárky pro děti? Jako pro starší děti, čili mám na mysli elektroniku :) Díky moc :)

janicka 26.01.2016

my jsme magicpen objednavali pres internet a vse v poradku :-)

Hanicka 25.11.2015

taky se mi to moc libi, premyslime ze koupime s manzelem, objedna se to z internetu nebo se to da i normalne nekde koupit? :-)

julie Hanicka 18.01.2016

Kupovala jsem ho na netu ale myslim ze se da koupit i v kamenne prodejne. zkus se podivat primo na jejich stranky - www.magicpen.cz

Hana julie 19.01.2016

Díky, dívala jsem se - dá se to koupit i v kamenné prodejně. Radši si to vyzvednu osobně :)

pokornapet Hana 25.01.2016

taky jsem si ho vyzvedávala osobně, žádný problém ;-)

pokornapet 24.11.2015

Dobrý den, já ho asi před 14 dny koupila, takže ještě nevím, jak dlouho je to bude bavit, ale zaujalo mně to i jako dobrý a nenásilný způsob učení se, tak jsem to zkusila koupit

Májovka 23.11.2015

Já na to taky koukala, líbilo se mi to, letos ale už máme dárků dost, snad příští rok :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat