Diskuse na téma Mimořádně nadané děti

09. 11. 2010 | Školák

Pro projekt Nadání…brána k úspěchu sháníme mimořádně nadané děti ve věku 6.-18.let. Těmto dětem ZDARMA nabízíme psychodiagnostiku (běžná cena se pohybuje okolo 1500 - 2000 Kč). Bližší informace na martina@rodinne-centrum.cz.

Luciuss 06.10.2020

My teda máme ne moc nadaně dítě na češtinu. Někdy je to opravdu katastrofa, takže jsem musela začít hledat doučování. Když jsem zjistila kolik bych za to zaplatila, tak bych na to opravdu neměla. Musela jsem zvolit možnost online vyučovacího videa, u kterého si myslím, že je to i lepší než doučování na webu primauca .cz

Dita 09.10.2015

Chodili na matematiku, v tom jsem asi videla hlavni problem

Jana D 24.09.2015

A na jake doucovani tam presne chodil, my jsme drive chodili na doucovani z matematiky, teda spise nase deti, a hodne jim to ve skole pridalo

Dita 22.09.2015

Ahoj, tak nevim jestli mame doma nadane deti, mozna ano, ale chce to hodne usilý a hodne casu venovaného ucení, hodne detem pomohlo doucovani tady odtud www.scio.cz/prijimaci-zkousky-na-ss/pripravne-kurzy/prezencni-kurzy.asp, zante neco takoveho? Chodi vase deti na doucovani?

Dobrý den .To vypadá zajímavě :-) a lákavě. Mohu se prosím zeptat, kde se ta psychodiagnostika nachází ?? :-) v jakém městě a v jakém centru ? A co ta psychodiagnostika obnáší ? :-) Předem moc děkuji. Soukupová


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat