Diskuse na téma Oblečení pro děti

Ahojky, poradíte někdo, kde koupit levně oblečení pro děti? Děkuji

Pavla 26.02.2023

Děkuji za tip, mrknu na to. A asi vyzkouším nějaký kousek.

Anna 23.02.2023

Kupuji na www.crawler-shop.cz Mám ráda jejich kamaše, overaly a body pro syna.

Pavla 09.02.2023

Na kterých stránkách prosím? Chtěla bych se podívat na ověřené.

Anna 31.01.2023

Na internetu objednávám. A vždy sedí skvěle.

Anna 26.12.2022

Já třeba kupuji dětem merino oblečení a to kvalitní je.

Pavla Anna 06.01.2023

A kde ho kupuješ?

Erika 19.12.2021

Nevím jestli to přijde jenom mně, ale to značkové oblečení se dětem absolutně nevyplatí kupovat, protože je drahé a kvalita bohužel katastrofální ..

Martinka 21.08.2018

Jo to je ono. Rozhodně se vyplatí tam zajet! Ceny jsou tam mnohem příznivější, než jinde. Fakt se tam mrkněte.

Lucie 26.09.2017

Kam chodíte ve freeportu kupovat děckám oblečení ?

Martinka Lucie 13.08.2018

Tak třeba do Terranovi :-) Ve Freeportu jsem byla min pátek, měli zase velké slevy. Tak jsem nakoupili ve velkém a nejen v Terranově.

2mapa 31.07.2017

Online učitel matematiky. Krok za krokem vás postupně provedeme od lehkých příkladů až po ty složité. S námi se již nemusíte bát další hodiny matematiky. Pouze nyní, zavádějící ceny! Navštivte nás na www.matematikaza1.cz

Jarka 03.07.2017

Dám sem odkaz na dětské oblečení, spíše sportovní, nepatří zrovna k nejlevnějším, ale mají opravdu kvalitní věci www.outdoorbaby.cz

Poulová 28.06.2017

Taky doporučuji freeport. Ať už pro sebe, pro muže nebo pro děcka tak vždycky tu seženu strašně moc značkovejch hadrůů skoro za pusu. 70% slevy třeba na značkový oblečení to je prostě paráda

Heda Poulová 19.07.2017

U jakých značek můžu ve freeportu tak velké slevy najít?

Poulová Heda 26.07.2017

Mrknite se např. tady http://www.freeport.cz/letni-vyprodeje-na-freeportu-jiz-od-9-cervna

Heda Poulová 28.07.2017

Děkuji, dívala jsem se že když se tam zaregistruju a budu ve VIP Clubu tak že jsou tam potom ještě další slevy tak jsem si udělala rovnou i registraci

Poulová Heda 17.08.2017

Ano to je pravda, taky mám registraci ve freeportu

Denda Poulová 21.08.2017

Kde se můžu do toho freeportu zaregistrovat?

Poulová Denda 27.08.2017

Ahojky, registraci si můžete udělat normálně tady http://www.freeport.cz/registrace

Denda Poulová 30.08.2017

Tak to děkuji velmi... dosti se mi to centrum zalíbilo

Julie 30.04.2017

Mají ve Freeportu i hračky pro děti?

Karla Julie 10.05.2017

Jistě ve freeportu seženete i hračky pro děti

Karla Julie 10.05.2017

Jistě ve freeportu seženete i hračky pro děti

Julie Karla 16.05.2017

A jaké obchody s hračkami tam najdu? A je možné si najít zboží co se v tom daném obchodě nachází i na stránkách někde?

Karla Julie 19.05.2017

Například tam je Pompo což je celkem známý obchod s hračkami. Jinak zboží na stránkách freeportu některé najít možné je i s cenami

Julie Karla 22.05.2017

No vidíte, děkuji. Tak si projdu stránky a uvidím co tam najdu a nenajdu:)

Karla Julie 25.05.2017

Určitě, jinak ode dneška do 29. května jsou v Nike factory store 30% slevy :-) to sice není obchod s hračkami ale pokud tam pojedete někdy do 29. tak třeba se vám to info bude hodit:)

Julie Karla 28.05.2017

No to určitě, děkuji moc :)

Adéla 24.04.2017

Pěkný den, já mám ráda nakupy v obchodech, musím oblečení před koupí vidět. Eshop Tinky.cz znám od kamarádek, hodně často tam nakupují a jsou moc spokojeny.

Edita 20.04.2017

Taky jezdím občas do toho centra, ale pokud si mohu vybrat, volím radši nákupy na internetu. Eshop Tinky.cz znám od kamarádky, ráda tu nakupuje a je moc spokojena. A já ho mohu taky doporučit, oblečení je tu pěkné a kvalitní.

marybla 13.04.2017

Ahojky, já taky hodně nakupuji v eshopech. Nemám moc ráda fronty a nervózní lidi v obchodech. Jeden oblíbený eshop nemám, vždycky nakupuji tam, kde se mi něco líbí. Tinky.cz už jsem taky vyzkoušela a bya jsem moc spokojena. Zrovna nedávno jsem tam malé koupila tyto šatičky https://tinky.cz/detske-obleceni/saty-sukne-overaly/dany-dzinove-saticky-vel-104.

Gábina 09.04.2017

Zkus se mrknout na www.outdoorbaby.cz. Mají moc hezké oblečení a doplňky pro děti.

Kajolla 07.04.2017

Pěkný večer, nákupy na eshopu jsou pro mě jasná volba. Ceny jsou tu opravdu výhodnější než v obchodech. Na eshop Tinky.cz jsem už taky narazila a byla jsem s ním moc spokojena. Mají tu bohatou nabídku věcí pro děti, od plenek přes kosmetiku k oblečení, hračky, atd.

Nina 03.04.2017

Jezdíte na nákupy do tady toho centra? http://www.freeport.cz/ Jakou máte zkušenost?

Novotná Nina 19.04.2017

Do centra Freeport jezdím kupovat oblečení nejenom děckám ale i sobě, jezdím tam hrozně ráda, protože nakoupím za vynikající ceny

Jolana Nina 27.04.2017

Ahojky,ve freeportu jsem párkrát byla. Mě se tam líbilo moc.Hlavně nákupy oblečení v těch se vyžívám,zvlášť při těch slevách tam

Karla Jolana 29.04.2017

Také jezdím strašně ráda do Freeportu.Jen to mám bohužel celkem daleko :( Ale jednou až dvakrát d o roka se mi tam podaří dostat a to je potom útok na obchody :D Beru to po slevách a koupím toho vždycky strašně moc

Sandriskaa 31.03.2017

Děkuji za vaše odpovědi. Dám na vás a zkusím Tinky.cz. Už jsem se na něj dívala a vypadá moc dobře, určitě si tam něco vyberu.

StankaHoy 30.03.2017

Dobrý večer, já mám taky ráda, když si můžu na to, co nakupuji sáhnout a podívat se na vlastní oči, ale i tak nakupuji ráda na eshopech. V obchodě se na to vždy podívám a pak najdu na internetu za lepší cenu.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat