Diskuse na téma Zničené vlasy

Ahoj holky, prosím o radu ohledně zničených vlasů. Myla jsem si je téměř denně, často jsem je fénovala a žehlila. Vlasy jsem měla tak zničené, že jsem je musel ostříhat po ramena. Nyní používám šampony bez silikonů, myju si je 1-2x týdně, dělám si různé zábaly. Stále mi však připadá, že je mám suché a krepaté. Znáte nějaký přípravek který zaručeně pomáhá? Klidně mi sem dejte odkaz, budu ráda za každou radu.

Alizee 02.12.2023

Taky mám vlasy hodně poničené a suché, akorát, že když si na ně dám kondicionér tak se mi potom hrozně rychle mastí hlava. Poradíte něco co to nedělá, ideálně s přírodním složením?

Lena Alizee 03.12.2023

Taky budu ráda za tipy, klidně i na nějaký doplněk stravy pro zdravější vlasy, protože je mám teď takové řidké a jemné

anastaziaa Alizee 16.12.2023

Naprosto úžasný je tenhle kondicionér s kolagenem https://www.venira.cz/venira-kondicioner-s-kolagenem-mango-lici/ mám po něm vlasy úžasně hebké jako samet a vlasy rozhodně nijak nezatěžuje a nemastí ;)

Lucie 14.11.2023

Dobrý je používat před fénováním a žehlením termoochranu, ostatní si myslím, že děláš správně. Mě na suché lámavé vlasy pomohl i doplněk stravy Wecare, kterým jsem dodala vlasům a hlavně vlasové pokožce potřebné vitamíny, minerály a výtažky z bylin potřebné pro růst a lepšího vzhledu vlasů.

Mnada 30.07.2023

Já jsem byla na trichologickém vyšetření a doporučuju to všem kdo má problémy s vlasy a vlas. Pokožkou. Zjistí v čem je problém a můžou to tím pádem efektivně řešit. Byla jsem na Clinical Hair & Health tam jsou skvělí, mají pobočky po celé republice ;)

Denča 22.05.2023

Já používám přípravky od Tomáše Arsova, řadu na poškozené vlasy a jsem s ní spokojená.

Dáša Denča 24.05.2023

A to jste brala jen šampon a kondicionér nebo něco jiného k tomu ještě? Já teď také hledám nějakou vhodnou kosmetiku, vlasy mám jak chemlon. :(

Denča Denča 29.05.2023

Brala jsem celou tu sadu komplexní péče, je tam šampon, kondicionér, maska, olej a regenerační vitamínová voda. :) Olej je super , ten dávám i na konečky proti krepatění. Moc hezky voní. :)

Lenka 23.02.2023

Zkoušel jste někdo výrobky Khadi? Narazila jsem na ně a přemýšlím nad nimi.

Renča 29.01.2023

Já si kupuju vitamínový komplex od denatura.cz a hodně se mi po něm kvalita vlasů, nehtů i pleti zlepšila.

Beáta 25.01.2023

Děkuji za odpověď. Jsem ráda i za upozornění dávat si pozor kde přípravky nakupuji.

Běla 21.01.2023

Na jednom eshopukde nabízeli podobné produkty, proto je třeba si dávat pozor a nakupovat na jejich oficiálním eshopu. Každý jejich přípravek má hologram na etiketě , který dokazuje jeho pravost.

Kika 18.01.2023

Ano, péči o vlasy doplňuji vlasovou vodu s chininem.

Beáta 09.01.2023

Milva k šamponům nabízí i vlasové vodičky, s tou máte taky zkušenost?

Kika 04.01.2023

Jsem spokojená s tímto šampónem https://www.milva.shop/milva-sampon-chinin-200-ml/, moc mi pomohl.

Klára 29.06.2022

Já byla u trichologa a konečně mám zdravý a hustý vlasy.

Marika Klára 30.06.2022

A kde jsi byla?

Tichavka 08.06.2017

Díky za tipy holky. Dnes jsem si ho objednala tak to zkusím a uvidím. 

Sandriskaa 05.06.2017

Zkus Forcapil. Beru ho 3 měsíce a vlasy mám pěkné a zdravé. Žehlím si je denně a nemám jediný problém. :-)

Niccol Sandriskaa 06.06.2017

I já jsem ho brala. Pomohl mi v době největšího padání. Obsahuje snad všechny vitamíny potřebné pro vlasy (keratin, zinek, metionin, vitámín B,D..) Zkus si o tom načíst něco tady: www.forcapil.cz

StankaHoy Niccol 07.06.2017

Souhlasím. Velmi kvalitní produkt. Beru ho pravidelně cca měsíc a jsem spokojená. Co tak ještě mohu doporučit je kokosový olej. :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:26
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:14

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat