Diskuse na téma Sportovní výživa

Zdravím všechny sportovce, poradí mi tu někdo, co bych měl jako začínající sportovec, do sebe cpát? :-)

anastaziaa 24.11.2022

My pravidelně s manželem užíváme magnésium, osvědčil se nám tenhle doplněk https://vitaslife.cz/product/vitaslife-magnesium-700mg-2x-180-kapsli/ protože obsahuje hodně hořčíku a výborně se vstřebává.

Káťa anastaziaa 25.11.2022

Jojo hořčík je důležitý doplňovat zvlášť když někdo aktivně sportuje

Anita4 anastaziaa 26.11.2022

To vyzkouším děkuju za doporučení, líbí se mi že je to dobře vstřebatelný to je důležitý.

anastaziaa anastaziaa 27.11.2022

Není zač, ráda jsem poradila, my už si kupujeme jenom tohle.

Olga 01.09.2022

Výborné doplňky má shop sportcode :) Ten je super. Jsem s ním spokojená maximálně :)

Valerie 04.07.2019

Já si beru sportovní výživu vždycky ve fitham. Jednak mám ráda že je u nich na výběr ze spousty věcí a druhak se nemusím vůbec vyznat protože mi tady vždycky skvěle odborně poradili ohledně cvičení i sportovní výživy

Bony Valerie 18.07.2019

Dobrý den, jak vám tady poradili?? To jste byla někde osobně nebo jste jim psala?

Valerie Bony 23.07.2019

Volala jsem na telefon tady https://www.fitham.cz/ číslo je nahoře a mají uvedené i ve kterých dnech a hodinách je možné zavolat

lucasice 03.07.2019

Já bych doporučila určitě kloubní výživu a doplňky stravy pro začínající cvičení. Já beru i spalovač tuků.

Ivoš 05.03.2019

pro mě byla také výhodnější koupě pumpičky v lékarně za 4000, akorát jsem si pohlídal včasné koupení(24 hod před zákrokem) a dále jsem se o nic nestaral, zbytek obstarala lékarna a poté lékař při zákroku

Sabka 28.02.2019

Když sportujete berete i nějaké doplňkové vitamíny,minerály?

Lenka Sabka 01.03.2019

Já beru tohle https://www.pilulka.cz/orthomol-sport-30-lahvicek-tob-30-tbl-30, doplňuji si tím vitamíny a minerály. Je to doplněk stravy pro sportovce, který podporuje tělesnou výkonnost a přirozenou obranyschopnost a regeneraci vašeho organismu

Mirek 19.02.2019

Zdarec co jíte na odpolední svačinu?Začal jsem hodně cvičit abych shodil nějaké to kilo,ale ta strava mi pořád ještě dělá problémy.

Štefan Mirek 21.02.2019

Zkus odpoledne jíst nějaký nízkotučný jogurt a nebo si kup protein.Je toho na trhu hodně.

Mirek Štefan 26.02.2019

Na jogurty moc nejsem a tomu proteinu nerozumím.Právě,že je toho na trhu moc tak bych chtěl poradit něco osvědčeného po čem bych neměl na svačinku hlad.

Štefa Mirek 02.03.2019

Nebo si zkus koupit mujbilek. Velice dobrý zdroj bílkovin.Jenom to zapiješ vodou a o nic se nemusíš starat a velice tě to zasytí.Můj kamarád si to dává každé odpoledne a je velice spokojený.

Andy 05.02.2019

No, já naštěstí ještě operaci řešit nemusím. Ale určitě bych byla ráda za doporučení účinného kolagenu. Jaký berete vy? Díky moc!

Pavel 17.01.2019

Dobrý den, byl jste tu někdo na operaci s kolenem? jak moc to pak bolí po operaci? dalo by se to vydržet i bez analgetik?

David Pavel 20.01.2019

Po operaci kolene jsem si nechal nasadit pumpičku s analgetikem, která mi vedla přes katetr přímo do rány analgetikum.

Pavel David 21.01.2019

A co je s tím potom? to mi zase budou vytahovat? kolik to tak stojí? nebo to platí pojišťovna?

David Pavel 24.01.2019

Šel jsem do lékárny, kde jsem zaplatil 4 tisíce korun a ta mi to doručila přímo do nemocnice, po těch 3 dnech to lékař sundá a hodí to normálně do koše.

Vanda 03.12.2018

Ahoj, u té kloubní výživy bch se dívala i na další účinky. Já třeba beru Collalloc, což je jedna výživa na klouby, ale je to právě určeno i na výživu nehtů a vlasů. Už po týdnu jse viděla změnu.https://www.collalloc.com/cs

Mandy Vanda 06.01.2019

Ahoj, prosím tě, jak dlouho a jak často se ten collalloc užívá? Díky moc za upřesnění.

Adelaa 25.07.2018

Já taky začala sportovat a během týdne mě hodně začaly bolet klouby,tak mi doktor doporučil kloubní výživu...máte s nějakou zkušenost?

Naďa Adelaa 26.09.2018

Hodně doporučovaný je právě alavis, geloren rozhodně ne už kvůli složení a taky tomu, že nemá takový účinek jako alavis, ostatně složení si můžeš porovnat www.bety.cz/diskuse/19947/Sportovni-vyziva

Naďa Naďa 02.10.2018

Je promiň to složení najdeš přímo na jejich stránkách :) www.alavis.cz/cs/pece-o-klouby/42-alavis-triple-blend.html

Majka Naďa 04.10.2018

Hele a já jsem ale měla za to, že https://www.alavis.cz/cs/je veterinární přípravek zejména pro koně... nebo to neplatí?

Jarka Majka 04.10.2018

Jj, to víš, že to platí, ale jako neměj strach. Ten Alavis je super i pro lidi. Jako v porovnání s konkurencí není absolutně co řešit, naopak! Ostatní konkurence jsou spíš jen gumoví medvídci, žádná pomoc kloubům!

Blanka Majka 06.10.2018

Dobrý den, tento doplněk stravy je původně veterinární přípravek určený pro koně. Co vím, je velice rozšířeným doplňkem mezi "fitkařemi", sportovci a běžnou populací. Švagr, velký sportovec ho užívá na bolavé kolena a říkal, že zatím na lepší kloubní výživu ještě nenarazil.

Simča Blanka 26.10.2018

A kde je k dostání ? Musí se to nějak probrat s lékařem ?

Olina 23.07.2018

Čau, hele, Geloren neber!!! Jako to není kloubní výživa. Jako jasně, možná dobře chutná, ale jinak jsou to takový gumový medvídci :D Kup si ten Alavis, ten je na trhu už dlouho, je osvědčený. Je primárně pro koně, ale je vhodný i pro člověka. Já třeba beru ALAVIS SPORT Triple Blend Extra Silný a spokojenost!

Alena 23.07.2018

Zdarec, jenom dotaz. Nutně potřebuji doporučit nějakou ale jakože fakt dobrou kloubní výživu. Nevím, uvažuju nad Alavisem nebo Gelorenem, ale nevím, co teda koupit. Co je vhodnější a hlavně účinější?

Blanka 21.07.2018

Beru ho a jsem s nim spokojena, Vyzkousela jsem toho uz hodne a je to snad jedine co mi pomohlo.

Karla 17.07.2018

Ano, neni to zadne placebo co si lide vezne kupuji, zkus a uvidis

Hanka 11.07.2018

Prosim a kdo pouziva alavis.cz? Nasla jsem to na netu, ze je to dobre na boelsti kloubu a opravdu to pomaha.

Aneta Hanka 19.07.2018

Taky bych byla ráda za víc informací ohledně Alavisu, protože přemýšlím, že bych ho začala užívat, ale potřebovala bych vědět jestli třeba není nutná konzultace s lékařem.

Dita 25.11.2017

Ano urcite ti poradi, jen tady mas jeste v jakych lekarnach jej sezenes flexiharpan.cz/#shops

Bara 23.11.2017

Zkusim je, dekuji a kde se daji sehnat? V lekarne mi poradi?

Dita 21.11.2017

Tak jestli je to obcas tak by ti mohli pomoci Arkokapsle, je to rostlinny produkt, Takze nic nenasilnyho.

Bara 19.11.2017

A co neco prirodniho? Bral jste nekdo neco? Obcas me pobolivaji klouby, ale na lekare to neni,


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat