Diskuse na téma Doplněk stravy

Nemáte některá odzkoušený nějaký doplněk, co by mi pomohl s opakujícími se mykózami ? Pořád vyplachuji rosalginem, zavádím čípky, ale vždycky se mi výtok vrátí.

anastaziaa 25.01.2024

Můžete poradit něco co pomůže na zničené vlasy z odbarvování? Vůbec nic mi na to nezabírá, zkoušela jsem i nějaké vitamíny na vlasy, kondicionéry, masky..a pořád mám vlasy jako slámu. Co vám pomohlo? Četla jsem něco o vyšetření vlasové pokožky nemáte s tím někdo zkušenost?

Tana anastaziaa 27.01.2024

To myslíš asi trichologické vyšetření, já jsem na něm byla na https://www.clinicalhair.cz/ a moc to doporučuju ;) mají pobočky ve více městěch, já jsem byla v Brně a jsou skvělí :)

Alizee 02.12.2023

Osvědčil se vám nějaký doplněk stravy pro hezčí pleť a vlasy? Chtěla bych něco zkusit, ale radši koupím něco na doporučení abych zbytečně neobjednala něco co k ničemu nebude, díky za rady :)

lenulda Alizee 03.12.2023

Taky chci něco takového zkusit, hodně čtu o kolagenu jenom nevím jaký vybrat tak jestli máte s nějakým dobrou zkušenost budu ráda když budete sdílet :)

Helena Alizee 05.12.2023

Ahoj holky, mě se osvědčil doplněk stravy Wecare beauty, pleť i vlasy se mi hodně zlepšily a jeho chuť je příjemná - mandarinková. Jeho účinky jsem pozorovala během pár týdnů.

Mnada Alizee 20.12.2023

Výborný je tenhle kolagenový drink https://www.venira.cz/venira-premium-kolagenovy-drink-pro-vlasy--nehty-a-plet-mix-prichuti-2/ moc doporučuju, má moc dobrou chuť a hlavně mám díky němu konečně hezké, pevné a zdravé vlasy, rychleji mi rostou a mám i o dost hezčí pleť a nehty :)

Sára 17.10.2023

Zdravím. Potřebovala bych poradit něco na záněty močáku. Bohužel jimi trpím docela hodně a vždy je to opravdu velmi nepříjemné. :( Samozřejmě vím, že musím hodně pít. Snažím se pít co nejvíce čistou vodu a čaje. Klasické čaje při zánětech na močákem, případně i blokurimu atd. Ale ráda bych něco jako prevenci, nemáte něco jiného ozkoušeného?

Lucka Sára 20.10.2023

Beru céčko ale tekutý https://enerex-vitaminy.cz/profivit/31-liposomalni-vitamin-c-8588006007060.html a hlavně lipomazální, takže se ti dostane přes žaludeční šťávy tam kam má. :) A ještě teda beru i DEKA tam je A, D, E a K. Což jsou taky důležitý vitamíny a antioxidanty. :) Řekla bych že se držím celou zimu jako jedna z mála co nechytne všechno co kolem mě proletí. :)

Lucka Sára 20.10.2023

Omlouvám se Sárko, ta odpověd byla dole pro Janču. :(

Alča Sára 20.10.2023

Ahojky, jako prevenci beru tohle https://shop.n-medical.cz/home/361-hyaluron-n-medical-uro-neo-100-ml-8594190490175.html, za mě teda super. A teď ještě s dárečkem jak koukám. :) Mě to bylo doporučeno v lékárně, tak jsme to vyzkoušela a mám to od té doby vždy u sebe. Pomáhá to k normální funkcni a můžu čít, že se mi záněty hodně ustálily a průběh je lepší a rychlejší.

Sára Sára 27.10.2023

Ali Moc děkuji za komentář, tak N-Medical jsem viděla i u nás v lékárně a koukala jsem na to. Ale a cena byla hodně vysoká a úplně jsme nechtěla jít do něčeho co neznám. :( Takže děkuji. :) Zeptám se i lékárnice jestli na to má nějaké ohlasy a vyzkoušela bych. :)

Janča 16.10.2023

Jelikož se nám už trochu ochladilo a začíná konečně ten podzim, tak co berete jako na imunitu a tak? Klasicky jen vitamín C nebo i jiné?

Lucka Janča 20.10.2023

Beru céčko ale tekutý https://enerex-vitaminy.cz/profivit/31-liposomalni-vitamin-c-8588006007060.html a hlavně lipomazální, takže se ti dostane přes žaludeční šťávy tam kam má. :) A ještě teda beru i DEKA tam je A, D, E a K. Což jsou taky důležitý vitamíny a antioxidanty. :) Řekla bych že se držím celou zimu jako jedna z mála co nechytne všechno co kolem mě proletí. :)

Janča Janča 27.10.2023

Aha, děkuji za tip. Já jsem brala jen takový to cucací, ale myslela jsem si, že to asi nebude to pravé ořechové. :D Koukala jsem na ten lipomazal, co to vlastně je a docela mě překvapilo, jak to funguje. :) Ale určitě je to teda lepší cesta s těma vitamínama. :) Tak to zkusím.

Pavlína 24.04.2023

Chtěla bych vyzkoušet nějaký doplněk stravy pro hezčí pleť, máte něco vyzkoušenýho co účinkuje?

Mišinka Pavlína 26.04.2023

Já užívám doplněk s kolagenem, je to přímo kosmetický kolagen, který pomáhá zlepšit stav pleti.

Pavlína Pavlína 27.04.2023

A od koho to je? Zkusila bych ho koupit jestli ti pomáhá

Mišinka Pavlína 28.04.2023

Mám kosmetický kolagen komplex s kyselinou hyalurovnou od RosenPharma, je ve formě tablet takže se snadno užívá.

Pavlína Pavlína 29.04.2023

Děkuju moc za odpověď, líbí se mi že je ve formě tablet a že je tam i ta kyselina hyaluronová, takže ho zkusím.

Nelka 17.12.2022

Já nám domů kupuju bylinkový sirup na podporu imunity ze 14 bylin od Alta Herba, dáváme si ho teď všichni :-)

Monika Nelka 18.12.2022

Od nich taky občas kupuju vitamíny, mají kvalitní věci.

Dianadia 28.11.2022

Já jsem si teď koupila sušený černý bez od VitasLife, chtěla jsem něco čistě přírodního a tohle mě zaujalo.

Dáša Dianadia 29.11.2022

To se mi líbí, taky jsem chtěla zkusit něco úplně přírodního takže schválně objednávám na zkoušku :)

Žaneta 27.11.2022

A co teď užíváte když už přišla zima abyste si podpořili imunitu?

Šárka 24.11.2022

Nejlepší jsou přírodní doplňky stravy, protože ty dokáže tělo dobře vstřebat oproti těm syntetickým.

Majka4 Šárka 25.11.2022

Přesně, já si už taky kupuju jenom přírodní.

Šárka Šárka 26.11.2022

Přesně, někdo to už zmiňoval ale já jsem taky moc spokojená s těma od VitasLife

leninna 15.09.2022

Já teď užívám zinek, je to pro správné fungování imunity taky hodně důležitý.

Anita leninna 22.09.2022

To jo, a mně se po něm hodně zlepšila kvalita vlasů, nehtů i pleti.

Majka4 28.08.2022

Já nejradši užívám přírodní doplňky stravy. Teď užívám tenhle https://vitaslife.cz/product/vitaslife-100-prirodni-zelezo-vitamin-c/ je to přírodní extrakt železa a vitamín C z plodů aceroly.

Pavlína Majka4 29.08.2022

To vypadá dobře, děkuju, vyzkouším to. Koukám i na to magnésium glycinate, jestli by mi to opravdu pomohlo s únavou tak bych to zkusila

Majka4 Majka4 30.08.2022

Vlastná zkušenost nemám, ale četla jsem že hořčík s tímhle pomáhá.

Pavlína Majka4 31.08.2022

Zkusila jsem objednat tak jsem na to zvědavá. Objednala jsem si i to co si ty doporučovala

Majka4 Majka4 06.09.2022

Tak dej vědět jak se potom cítíš až budeš ten hořčík nějakou chvíli užívat, četla jsem si o tom něco a prý by to s únavou opravdu mělo výrazně pomoct.

Vilma 23.12.2021

Mám dobrou zkušenost s  novinku Imunohelp  na imunitu od Naturevia. Líbí se mi moc jeho složení – Vitamin C, D, Echinacea, Rakytník, šípek, acerola a Zinek.

Róza 21.12.2021

Kupuji si ho zejména kvůli Béčkům – mám po něm víc energie….

Nina 19.12.2021

Vyzkoušejte Multikomplex od www.naturevia.cz. Je to kompletní multivitamin a multiminerál s obsahem rostlinných extraktů, trávicích faktorů a dalších aktivních látek.

Erika 18.12.2021

Jak dlouho je potřeba sirup užívat?

Hana Erika 22.12.2021

Dávám ho dětem dlouhodobě, v podstatě po celou zimu.

Hana 14.12.2021

Mám zkušenost od nich s Altaherba sirupem ze 14 bylin. Dětem ho začnu dávat než nastoupí do kolektivu. Jsou účinné.

Miriam 07.12.2021

Imunitu si posiluji kouzelnými kapkami od www.altaherba.cz

Tana 03.05.2021

Já užívám tyhle šumivé tablety https://www.rpshop.cz/calcium-magnesium-zinek-sumive-tablety se zinkem, vápníkem a hořčíkem. Dobře se tak vstřebávají.

Jana 22.10.2020

Od jakého věku jsou vhodné tady ty doplňky na imunitu ? Myslíte, že je už něco od dvou let ?

Diana 05.02.2020

Chces vitamin D pro sebe neco pro dite?

Klára Diana 07.12.2021

Máme dobrou zkušenost s vitaminem D3 v olivovém oleji. Ten je vhodný pro všechny věkové kategorie – od kojenců po seniory.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

78 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:37
187 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:29

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat