Diskuse na téma Sleva na víno

Ahoj, mohla bych poprosit o nějakou inspiraci, kde bych sehnala dobré, ale cenově dostupnější víno ? :)

Olivka 12.10.2017

:-O Hej, to jako fakt? Já na tom webu nakupuji i normálně, takže tahle sleva jen potěší :)) Díky za tip :) Už jsem udělala objednávku a fakt to funguje ;)

Nela 12.10.2017

Tak to je pecka ! Z tohoto eshopu vinovyhodne.cz objednáváme s přítelem často, ale nikdy jsem tam teda nenakoupila tak levně. Škoda jen, že to jde jen na jeden karton :D

Vendy 12.10.2017

Fakt to funguje ? No já nevím teda, nemohla byste sem zkopírovat ten mail jestli by Vám to nevadilo ?

NinaC Vendy 12.10.2017

Určitě mohla vendy, mail Vám zkopíruji, tady tedy je: Vážený pane Vávro, velmi se omlouváme za vzniklé komplikace s Vaší objednávkou. Prosím jako omluvu přijměte slevu 70% na vybraná vína - viz odkaz: https://www.vinovyhodne.cz/omluva-sleva Sleva se Vám odečte po zadání kódu - OMLUVA35 - Platnost voucheru je do pondělí 31.10.2017. Nákup s tímto slevovým kódem je možný pouze pro 1 karton/6ks Děkujeme. S přáním hezkého dne, Víno Výhodně FROM: Michal Kučera SENT: Tuesday, October 10, 2017 2:40 PM TO: Víno Výhodně <info@vinovyhodne.cz> SUBJECT: Omluva 70% sleva na vybrané vína Ahoj Petro, na základě telefonického rozhovoru, prosím vytvoř panu Vávrovi voucher na 70% slevu – ať si vybere z vín na této stránce https://www.vinovyhodne.cz/omluva-sleva Platnost voucheru je do pondělí 31.10.2017 a slevu pošli přes náš systém. Děkuji, Michal

Sandra 12.10.2017

Před chvíli jsem ten váš kód zkoušela a ta sleva 70% se opravdu načetla :O … děkuju vám moc a posílám dále kamarádkám jestli vám to nebude vadit

Ilona 12.10.2017

S manželem obejdnáváme z těchto stránek a byli jsme vždy spokojeni, včera mu došel slevový kód kde mu poslali slevový kód na určité druhy vína, tak vám ho mohu poskytnout, posílala jsem ho i sestře a kamarádkám a funguje :). Toto je ten odkaz www.vinovyhodne.cz/omluva-sleva a v košíku si pak zadáte tento kód omluva35. Výborné je to jejich španělské víno, které vás po té slevě vyjde na 57 korun :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

20 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:54
9 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:09
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:59

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat