Diskuse na téma Romantické místo na svatbu

26. 10. 2017 | Svatba

Ahoj holky podělte se o zkušenosti :) hledáme nějaké krásné a romantické místo na svatbu. Počet hostů kolem 120 cca :) Nejlépe i něco, kde se dá spát (ne všichni). Praha a okolí

Dáša 29.06.2022

Dělali jste si výzdobu na svatbu sami? Kde jste sehnali ty doplňky?

Klára Dáša 30.06.2022

My toho hodně sehnali na https://www.svatbomilka.cz/ tak se sem určitě podívej :-)

Dáša Dáša 27.07.2022

Děkuju moc, už máme objednáno hodně věcí, našla jsem vlastně všechno co jsem hledala a ještě víc (nečekala jsem totiž že seženu jmenovky a menu ve dřevě) :)

Klára Dáša 28.07.2022

Tak jsem ráda, že jste vybrali :-)

Adriana Dáša 29.07.2022

Skvělej tip děkuju :)

Marta Dáša 30.07.2022

Taky jsme měli moc hezký věci od Svatbomilky :)

Kateřina 27.11.2017

Přemýšlel jste někdo, kdo Vám bude dělat catering? My jsme měli svatbu na louce a s párty stanem a objednali jsme si od www.incatering.cz. Svatba byla naprosto božská.

Petulkaaa 02.11.2017

Nevím kolik se tam vejde lidí , byli jsme tam na dovče a dělají tam svatby . (Byla tam natáčená svatba ordinace v růžové zahradě - nevím přesně koho) . Je to Škvorecký dvůr ,mrkněte na net ;-) JE to ve Škvorci u Prahy .

Katka 02.11.2017

Ahoj, nevíte jestli se dá někde sehnat víno, co se jen tak neprodává v obchodech? nějaké speciální kousky?

Katka Katka 05.11.2017

Také bych potřebovala :-) mám hodně ráda zkoušet netradiční lahve :-)

Ondra Katka 06.11.2017

Holky doporučuji mrknou na obchod www.vinovyhodne.cz Mají super výběr, ceny a rychlost dodání

Katka Ondra 07.11.2017

Super díky, opravdu dobrý výběr vína za super ceny :-)

Kačka 28.10.2017

Ali v Praze je nespočet krásných a romantických míst :) Já jsem se nemohla rozhodnout .. nakonec jsme meli svůj den v Kaiserštejnském paláci

Dominika Kačka 29.10.2017

Tam jsem jednou byla na svatbě a bylo to opravdu nádhérné .. asi lepší svatbu jsem nezažila

AlcaCe Kačka 30.10.2017

No tak to je neskutečné místo. A přes koho jsi to zařizovala?

Kačka Kačka 31.10.2017

No místo jsme si vybrali a pak nám raut a celej catering zajištoval incatering.cz .. dostala jsem na ně doporučení od známe :) a nadhera


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat