Diskuse na téma Kam s dětmi v zimě na lyže

18. 03. 2010 | Volný čas s dětmi

Ráda bych se poradila kam mám vzít mé 2 děti v zimě na lyže, mám kluka 5 let a holčičku 3 roky a budu na ně sama. Moc díky za radu.

Nina 03.03.2023

Akorát o víkendu frčíme do Itálie do PAsso Tonale, je tam spoustu vyžití pro děti i dospělé, tak se těšíme.

Jitule 08.01.2023

Zdravím, oživuji diskuzi, jedeme na hory potřebuju dětem koupit kvalitní funkční oblečení. Máte nějaký tip?

helča Jitule 10.01.2023

já jsem moc spokojená se značkou baridiwear..nakupuju tam jak pro mě a chlapa tak i pro děti

Jitule Jitule 15.01.2023

helča: Díky za tip, už jsem se dívala, tuhle značku neznám, ale vyzkouším a ráda podpořím českou výrobu

Hanka Jitule 19.02.2023

Za mě naprosto dokonalej shop na kvalitní oblečení z merino vlny pro děti je https://www.crawler-shop.cz/. Zimní oblečení tam mají skvělý, kvalitní a hlavně široký výběr.

Elisabeth. Jitule 25.03.2024

Za mě jsem spoko i s decathlonem :-)

Simona 19.09.2022

Prosím pěkně, kde kupujete dětské komplety na lyže? Nebo nemusí být určené ani na lyže, ale prostě do zimy?

Miruš Simona 22.09.2022

Zimní zatím neřeším, ale koupila jsem pro oba kluky perfektní výbavu na shopu promaledobrodruhy.cz a ten výběr je neuvěřitelný a určitě tam teda najdeš i zimní jestli ho chceš kupovat už teď :)

Simona Simona 03.10.2022

Nebude lepší kombinéza? Tady ta se mi líbí moc https://www.promaledobrodruhy.cz/detska-zimni-kombineza-didriksons-polarbjornen-print-burnt-glow-islands_z32466/#116813

Hanka Simona 05.10.2022

Mají prodejnu v Praze, tak se tam doporučuju zastavit. Perfektně vám poradí.

Nikča Simona 31.10.2022

Byla jsem tam o víkendu a mám obě holky vybavené na zimu! Po dlouhé době jsem dala na doporučení z internetu a dobře jsem udělala, protože servis teda mají na jedničku.

Lilka Simona 21.11.2022

Holky, taky bych měla dotaz k zimnímu oblečení? Jak řešíte to, když děti nechtějí pod oteplovačky punčošky? My s tím doma docela dost bojujeme :/

Vercule Simona 20.12.2022

To je blbý, no... ale znám to... My jsme to vyřešili tím, že jsme koupili kamaše od http://www.crawler-shop.cz/. Jsou z merino vlny, takže jsou vysoce kvalitní. Mají vysoký pas, takže zádinka jsou v teple :)

Terez Simona 28.01.2023

Pokud mají ty kamaše vysoký pás, tak prostě super. Koupím je dětem. Chystáme se na hory a už jsem pomalu propadala panice, co dětem pod kombinézku dám. Punčocháče by u nás neprošly... :D

Marica 26.04.2022

Byla jsem v Passo Tonela v Itálii a jsou tam skvělé sjezdovky i pro děti, tak mohu doporučit. Je tam řada i škol.

NinaC 28.12.2021

Podle čeho poznám jak dlouhé lyže potřebuju pro 3leté dítě ?

Anet 16.11.2021

My chceme jet letos poprvé na lyže respektive poprvé s dětmi tak se zatím dívám po vybavení a můžu vám říct, že je to teda síla … to jako každý rok kupujete nové vybevení ??

Romana Anet 19.11.2021

Nové vybavení budu synovy kupovat až bude starší a tak rychle neporoste, protože jinak by to byla hodně drahá sranda, takže to zatím řeším formou půjčování z půjčovny. Našla jsem si jednu velmi spolehlivou v Praze, se kterou jsem spokojená a půjčujeme od nich pravidelně třetím rokem a ta částka v poměru s novou výbavou je opravdu zanedbatelná.

Anet Anet 20.11.2021

Na kolik to půjčovné přijde ?

Romana Anet 23.11.2021

Nechám ti tady klidně odkaz ať se můžeš podívat. Pokud nemáš možnost se k nim zajet podívat, tak mají i mobilní půjčovnu a přijedou za tebou pokud jsi z Prahy https://www.simplerent.cz/pujc-si-lyze#cenik

Anet Anet 21.12.2021

Tak to je super. Po svátcích tam děti vezmu a snad něco vybereme. Akorát co když se třeba něco poškodí ? Přece jenom počítám s tím, že budou hodně padat a nevím v jakém stavu to jejich vybavení je ?

Magda 10.11.2021

https://www.bety.cz/

Romana 06.10.2021

Hodně dbám na to, co dětem dávám nebo na jejich pokožku, protože jsou oba ekzematici a dost věcí máme od tohoto výrobce www.altaherba.cz

Kikula 06.07.2021

Holky, co s sebou vozíte, když přijde nějaký úraz? Jak ho rychle ošetřit? Máte tipy?

Darina Kikula 04.08.2021

O jaký úraz by mělo jít ? Šlo by to nějak konkretizovat ? :)

Kikula Kikula 05.08.2021

Zejména pohmoždění a úrazy tohoto tipu.

Darina Kikula 12.08.2021

Každý používá něco jiného, ale osobně mám dobrou zkušenost s octanovým gelem a sáčky co má rosenpharma.

Tereza 31.03.2021

@Jana my jezdíme rádi do Livigna :-)

Jana 23.02.2020

A ty to v Italii nejako znas? Kam by se dalo jet v lete?

Janča Jana 25.02.2020

Ano, v Italii si to chvali zde monte bondone :-)))

Radka 18.02.2020

Ženy letos jsem to hodne zapinkala ale na pristi rok uz neco obejdnat musim, koukala jsem na to Pinzolo, no zamlouva se mi hodne to wellness, zbytek rodiny miluje lyzování!

Milena 10.02.2020

Zkus je vzit na lyze nekam, kde budou mit i instruktora na lyze. Je to hodne ucinne a deti se velmi rychle nauci lyzovat. My jsme takhle meli pro deti instruktora v Italii, byla to nase zimni dovolena.

Lucie Milena 14.02.2020

Jak rikas, neni nad to, kdyz ti deti pohlidaji a ty si muzes uzit krasy jak sjezdovky, tak i mestecka, my jsme to takhle meli v Pinzolo a to diky sport-kids.cz, uzasna zimni dovolena!

Tereza Milena 16.04.2021

Každý areál má podle mě své instruktory.

MaPa 31.07.2017

Máte problém s matematikou? Nechápete ji od svého učitele? Vyzkoušejte novou generaci doučování! Doučování online - kdekoliv, kdykoliv. Připravujeme pro Vás stále nové a nové kurzy. S námi už pro Vás matematika nebude noční můrou. Zavádějící ceny všech kurzů! Vše najdete na www.matematikaza1.cz

Renča 18.06.2017

Zkoušel už někdo vnitřní sjezdovku v Praze?

Veronika Renča 21.06.2017

V Praze je vnitřní sjezdovka jo? jsem myslela že to mají jen v zahraničí teda

Lenka Veronika 22.06.2017

Ano je na Kolbenova 898/11, 190 00 Praha 9, mrkněte se na www.freestylekolbenka.cz

Daniel Lenka 25.06.2017

Ta vnitřní sjezdovka tam to je něco úžasného, člověk si pořádně zajezdí, je to mnohem lepší než na svahu

Wendy 18.03.2010

Letos uz asi jenom do Krkonoš, ale v lednu jsem byla tyden s rodinou na Lipně. Byla jsem dost nedůvěřivá, že i na Lipně (které mám spojené jen s letním koupáním) se dá i lyžovat, ale skutečnost předčila všechna má očekávání. Ubytování v super apartmánech cca 300 m od vleku. V ceně ubytování permanentky na vleky, s rodinou jsme se kdykoliv odebrali do soukromí a moje hlučná rodina tak nikoho nerušila. Lyžování na české poměry docela pohodové, bez front a na upravených sjezdovkách. Mrkni se na landal.cz a na lipnoservis.cz.

Wendy Wendy 18.03.2010

A ještě jsem zapoměla, že je tam super školička lyžování pro děti....:-)

milena Wendy 18.03.2010

Lipno znám, nejlepší lyžařská škola v Čechách pro děti. Jezdíme z dětmi pravidelně, všechny se tam naučili lyžovat. Dokonce i bruslit na zamrzlém Lipně. :-)

Aster Wendy 01.11.2020

Když umíš lyžovat, tak nepotřebuješ upravené sjezdovky - to je dost nuda. Lipno - to je rovina - zajeď si na Chopok - tam jsou super sjezdovky. Všechny moje děti se učily na tehdy neupravované sjezdovce v Řece - dneska už to není ono - je to o ničem.

Aster Wendy 02.11.2020

Lipno - kde tam lyžujete, vždyť je to skoro rovina, ani na vodu se tam nedá rozumně jet - olej...do nekonečna - a ty kopečky kolem jsou sice pěkné, ale lyžovat na nich - to snad ani nejede, ne?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat