Diskuse na téma Problémy s matkou

18. 03. 2010 | Když rodiče studují

Ahojky, mám neustálé problémy s matkou. Nejdřív to byla přehnaně zdravá strava - ale tak to člověk ještě bere, že se snaží, aby děcko mělo vše a bylo zdravé.. Pak přišly různé terapie, hladovky apod. někdy až zdraví škodlivé, to už jsem se docela cukala.. Následovaly karty - různé věštění a předpovídání - kdyby na tom, co má maminka vyzjistila bylo něco pravdy, proč ne, ale ono naopak! Smýšlela si různé nesmysly a výmysly a žila tím, že to je skutečnost. Nyní přišla víra v boha. Proti křesťanům vůbec nic nemám. Proti těm, kteří mají rádi své děti a žijí v lásce. Jen má matka, co je onou silně věřící si to opět pojala po svém a řídí život druhých, montuje se jak se dá.. Mne s přítelem se snaží od sebe odtrhnout /a to jakoukoliv metodou/, byť jsme spolu šťastni pět let. Můj miláček není žádný model ani pán s velmi sympatickou kreditkou - spíš naopak. Ale vždyť vztah je o lásce a ne o penězích či vzhledu - což beru spíš jako obal a záleží přeci na obsahu, ne? Připadala jsem si určitou část dětství divná, nyní jsem už "jenom" nešťastná, že nemohu vycházet s maminkou, jak bych si přála. Vždy si najde něco, čím mne ledově "setře" a bohužel se mi nedaří to nechat plavat a žít si dál v pohodě.. Dá se maminka vymazat z paměti, zapomenout na ni? Já se obávám, že to prostě nejde :(. A rozejít se s přítelem, začít silně věřit v boha, přitom lhát, když ona chce atd. jen proto, abych s ní vycházela?

Klára 18.03.2010

Milá Lindo nenapsala jsi, kolik ti je - zda jsi ,,nucena,, ještě žít doma

Linda Klára 18.03.2010

Klárko, je mi 25, doma nežiji sedm let, ale stejně mě to moc trápí..


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:37
78 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:37

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat