Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Darování vajíček

Alecca 19. 06. 2018

Mám jen takový rychlý dotaz. Ráda bych šla darovat vajíčka. Je to dobrý nápad? Není to nebezpečné? Jakože myslím, zda to nemá vliv na moje budoucí těhotenství? Děkuji

Neregistrovaná/ý - saša

07.08.2020

Neregistrovaná/ý - klára | 04.08.2020
je pravda, že když už má člověk děti, tak se moc nemusí bát, já jsem teď těhotná, ale kamarádka by chtěla taky a nejde jí to, asi jí nezbyde nic jiného, než jít na nějakou takovou kliniku

no právě, mně to nijak neublížilo a jen jsem tím mohla někomu pomoct

Neregistrovaná/ý - klára

04.08.2020

Neregistrovaná/ý - saša | 20.07.2020
já byla darovat až po dětech a nebála jsem se, spíš jsem chtěla někomu pomoct, žádný špatný zážitek z toho nemám

je pravda, že když už má člověk děti, tak se moc nemusí bát, já jsem teď těhotná, ale kamarádka by chtěla taky a nejde jí to, asi jí nezbyde nic jiného, než jít na nějakou takovou kliniku

Neregistrovaná/ý - saša

20.07.2020

Neregistrovaná/ý - klára | 17.07.2020
není to darování nebezpečné? vy se toho nebojíte, třeba že byste potom nemohly mít děti nebo něco?

já byla darovat až po dětech a nebála jsem se, spíš jsem chtěla někomu pomoct, žádný špatný zážitek z toho nemám

Neregistrovaná/ý - klára

17.07.2020

není to darování nebezpečné? vy se toho nebojíte, třeba že byste potom nemohly mít děti nebo něco?

Neregistrovaná/ý - saša

14.07.2020

Neregistrovaná/ý - viki | 04.07.2020
a přímo na klinice by mi měli taky říct co a jak určitě ne?

tojoo, určitě když si tam zavoláš nebo přímo zastavíš, tak ti všechno řeknou

Neregistrovaná/ý - viki

04.07.2020

a přímo na klinice by mi měli taky říct co a jak určitě ne?

Neregistrovaná/ý - saša

23.06.2020

taky bych se nejdříve poradila s lékařkou, ale za mě je dobré, že o tom uvažujete, někomu to může moc pomoci

nejdirve bych se poradila v poradne www.hanapucherova.cz, mam dobre zkusenosti Jana

Neregistrovaná/ý - viki

16.06.2020

Neregistrovaná/ý - aneta | 08.06.2020
ahoj, já jsem darovat byla a ani jsem se nebála, stačí si zjistit pár informací a pro jistotu se můžeš poradit se svým lékařem třeba

mně teď právě moje doktorka přímo navrhla, jestli nechci jít darovat, tak mě to trošku zaskočilo a sháním o tom nějaké info

Neregistrovaná/ý - aneta

08.06.2020

Neregistrovaná/ý - viki | 02.06.2020
ahoj, náhodou jsem teď narazila na tuhle diskuzi o darování vajíček, vy se nebojíte, že by to mohlo být třeba nebezpečné?

ahoj, já jsem darovat byla a ani jsem se nebála, stačí si zjistit pár informací a pro jistotu se můžeš poradit se svým lékařem třeba

Neregistrovaná/ý - viki

02.06.2020

ahoj, náhodou jsem teď narazila na tuhle diskuzi o darování vajíček, vy se nebojíte, že by to mohlo být třeba nebezpečné?

Neregistrovaná/ý - pája

15.05.2020

super, děkuju holky, už jsem tam volala a dozvěděla jsem se asi všechno, co jsem potřebovala

Neregistrovaná/ý - Sandra

13.05.2020

Neregistrovaná/ý - klára | 13.05.2020
pokud jsi zdravá a neměla si žádné problémy, taky by to podle mě na budoucí těhotenství vliv mít nemělo, ale možná je lepší se zeptat svého lékaře nebo přímo na klinice, kam chceš jít darovat

Nejlepší je si najít konkrétní kliniku a dotazy směřovat tam popřípadě se podívat na jejich webové stránky, kde tady tohle všechno budou mít určitě napsané ;).

Neregistrovaná/ý - klára

13.05.2020

Neregistrovaná/ý - Pája | 05.05.2020
ahoj, taky bych chtěla jít darovat vajíčka, ale s přítelem plánujeme miminko, zatím na to nespěcháme, ale zajímalo by mě, jestli to nemůže budoucí těhotenství nějak ovlivnit

pokud jsi zdravá a neměla si žádné problémy, taky by to podle mě na budoucí těhotenství vliv mít nemělo, ale možná je lepší se zeptat svého lékaře nebo přímo na klinice, kam chceš jít darovat

Neregistrovaná/ý - Pája

05.05.2020

ahoj, taky bych chtěla jít darovat vajíčka, ale s přítelem plánujeme miminko, zatím na to nespěcháme, ale zajímalo by mě, jestli to nemůže budoucí těhotenství nějak ovlivnit

Neregistrovaná/ý - klára

21.04.2020

Neregistrovaná/ý - romča | 16.04.2020
ahaa, tak to je dobré vědět, ještě jsem teda nebyla, takže nebudu plánovat, že půjdu několikrát ale podle toho, co tady čtu, to za zkoušku asi stojí

podle mě opravdu litovat nebudeš, není se čeho bát

Neregistrovaná/ý - romča

16.04.2020

Neregistrovaná/ý - klára | 09.04.2020
za mě to náročné nebylo, finanční kompenzace se taky docela hodila a podle mě můžeš jít i víckrát, osobně se teď chystám jít znovu

ahaa, tak to je dobré vědět, ještě jsem teda nebyla, takže nebudu plánovat, že půjdu několikrát ale podle toho, co tady čtu, to za zkoušku asi stojí

Neregistrovaná/ý - klára

09.04.2020

za mě to náročné nebylo, finanční kompenzace se taky docela hodila a podle mě můžeš jít i víckrát, osobně se teď chystám jít znovu

Neregistrovaná/ý - Romča

02.04.2020

ahoj, taky uvažuju o darování vajíček, je to náročné pro tělo? můžu jít třeba i víckrát?

Neregistrovaná/ý - klára

19.03.2020

myslím, že lepší kliniku sis asi nemohla vybrat, tak hodně štěstí

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Galvanický peeler RECLAR

Telecí špízy s kuskusem

Telecí špízy s kuskusem

7 hlasů
35min 1003 kJ 194 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Pečená plněná dýně

19 hlasů
1h a 30min 658kJ 95 Kč

Dýně plněná sladkou směsí z jablek, ořechů a pomerančo...

Krůtí maso s rýží

1 hlas
1h a 5min 953kJ 220 Kč

Maso a příloha v jednom. Libové krůtí maso,křupavá zeleni...

Poradny

Mohu kombinovat dobu zaměstnání s péčí o dítě?

Dobrý den, Ivo,ano, pokud jste celou potřebnou dobu pojištění (12 měsíců) nezískala zaměstnáním, ... Více

Podal jsem pozdě žádost o ošetřovné, co mám dělat?

Dobrý den,podle výzvy zveřejěné na webových stránkách MPO bylo možné žádosti o ošetřovné za měsíc... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vše, co tento týden učiníte, uděláte ve prospěch svých blízkých. Zapomenete na vlastní sobecké zájmy a budete se snažit, aby se lidé, kteří jsou pro vás důležití, měli co nejlépe. A podaří se vám to. Buďte si jistí, že se...

Více