Diskuse na téma Jak na břicho ?

18. 03. 2010 | Plastická chirurgie

Může mi někdo poskytnout info o plastické operaci břicha a podělit se o zkušenost . Mám tři děti, to je konečný stav, je mi 40 a ráda bych se zbavila spodního babyvaku. Pravidelně cvičím, posiluji, jezdím spinning týdně ca 6-7 hodin v aerobní zóně. Vážně přemýšlím o chirurgickém zákroku.

Darla 12.12.2023

Byla jsem na abdominoplastice zde v Brně u https://justan.cz/. Za mě skvěle provedená práce. Můžete si vybrat mini nebo celkovou. U celkové Vám mohou upravit i boky a celé bříško. Efekt skvělý! Určitě doporučuji. Případně je ještě možná liposukce, ale záleží na tom jak moc potřebujete břicho odstranit/ upravit.

Monča Darla 18.12.2023

Pana doktora Justana také mohu doporučit. Byla jsem u něj sice jen na operaci víček, ale vel mise mi zamlouvá přístup pana doktora. Provedení práce na jedničku i pooperační péče.

Denissa5 28.09.2023

Taky chci jít na ABClinic, čtu na ně samou chválu a koukala jsem i na youtube jejich videa a líbí se mi to ze všech klinik nejvíc :-)

Janica 19.04.2023

Já bych si chtěla nechat spravit břicho po třech dětech, ale pořád se k tomu nemůžu rozhodnout, vždycky skončím na tom, že nevím ke komu jít…můžete se prosím podělit o zkušenosti s konkrétními doktory nebo alespoň klinikami? Je mi celkem jedno kde, Praha by byla ideální ale za dobrým doktorem dojedu kamkoliv.

Paťa Janica 24.04.2023

No já nad tím taky už nějakou dobu vážně uvažuju tak budu ráda když se podělíte o zkušenosti, nejen ke komu, ale i jaká je rekonvalescence atd.

Jaruškaa1 Janica 25.04.2023

Já jsem byla na https://www.abclinic.com/ u pana doktora Patzelta a z výsledku jsem nadšená. Byla jsem na abdominoplastice spolu s liposukcí a výsledek je stokrát lepší než jsem si představovala, pan doktor má zlaté ruce a perfektní přístup :)

Linda 12.03.2023

A co konkrétně máš za trápení s břichem? Nějaký tuk na spodním břiše? Nebo vyvěšená kůže?

Lenča 22.02.2023

Ahoj holky, taky jsem se s břichem natrápila až až, ale někomu to prostě nejde tak lehce jak jiným a já už na to neměla nervy a i přes veškeré snažení to břicho ne a ne opadnout. Taky jsem se svěřila do rukou profesionálu a šla na plastiku břicha. Rozhodně nej rozhodnutí mého života

Danyska 21.02.2023

Tak s povislým břichem nebo s nevzhledným břichem po porodu bojuje hodně maminek.. některá to vycvičí, ale mně se to třeba nepovedlo. Po 2 letech od porodu jsem to vzdala a v abclinic.com jsem si nechala udělat plastiku břicha a jsem nejšťastnější

Jana Danyska 24.02.2023

A to jste šla na liposukci celého břicha? Nebo na nějakou remodelaci nebo co jste podstoupila?

Danyska Danyska 25.02.2023

Ano, byla jsem na liposukci. Zůstalo mi ale po porodu 14kg nad původní váhou a to břicho opravdu nehezké, úplně jsem se styděla i před manželem. Poptala jsem si konzultaci na www.abclinic.com, vše jsem se dozvěděla abych věděla, co by mě případně čekalo a vůbec jsem neváhala. Ten rozdíl prostě milion a jedna. Neuvěřitelná změna

Viola 21.01.2023

Jasně, já jsem taky dlouho váhala, ale pak jsem došla k závěru, že to asi nevyřeším dietou a cvičením, tak jsem se objednala na abclinic.com a už jsem i po zákroku

Leona Viola 22.01.2023

A co jste si nechala udělat?

Viola Viola 14.03.2023

Nechala jsem si udělat abdominoplastiku a i úpravu poprsí a cítím se naprosto znovuzrozená.. je to úžasný pocit mít tělo, v kterém se člověk cítí ok. Za mě je fakt tato klinika špica. Mrkněte na www.abclinic.com, mají tam možnost konzultace za pár stovek a tam vše hezky vysvětlí

Leona Viola 21.03.2023

Jak dlouho prosím tě trvala rekonvalescence než ses zas vrátila do normálního těla a byla schopná normálně fungovat?

Lucie 19.01.2023

No moje břicho je jedna velká katastrofa. Mám ho hrozně povislé a opravdu nevzhledné, takže s ním něco musím opravdu udělat. Cvičení mi nepomáhá :( řešila jste některá něco takového plastikou?

Zdenča 17.01.2023

Tak rozdíl po liposukci je očividný na první pohled. To sama uvidíš, jak se to tělo neuvěřitelně promění. Jukni na to abclinic.com a domluv si konzultaci, se vším ti poradí a řeknou

Berry 15.12.2022

Máte nějaké tipy a rady jak vyřešit opravdu nevzhledné břicho? Dost přemýšlím o liposukci. Nedaří se mi to zhubnout jídlem a cvičením

Oleana Berry 16.12.2022

Jeeé super, no zrovna se koukám na net, a je akce https://www.abclinic.com/aktuality/vanocni-nabidka/. Už jsem byla na úpravě nosu a ještě přemýšlím, že si nechám po dětech upravit prsa a břicho, protože je to opravdu víc než nutné

Kyra Berry 18.12.2022

No ono to břicho po těhotenství dostane hodně zabrat a vrátit ho pak do formy není vůbec jednoduché. Hodně záleží i na jídle. Já jsem ale věděla, že si z tohoto sama nepomůžu a šla jsem na ablinic.com,kde to vyřešili za mě :D

Heli 14.12.2022

Ahoj do diskuze. Tak mé snahy zhubnout břicho cvičením se rozplynuly, to prostě nefunguje a tak jsem si řekla, že je čas, udělat radikální rozhodnutí. Shodou okolností jsem našla a vidím to i tady na netu tuto akci https://www.abclinic.com/aktuality/vanocni-nabidka/, tak si asi opravdu na tu liposukci zajdu

Marianka 28.11.2022

Taky jsem u nich byla po porodu a můžu jen a jen doporučit. Koukněte na https://www.abclinic.com/oblast-tela/bricho-a-boky/ mají i fotky před a po takže si dokážete hezky představit jak skvěle to bude po zákroku vypadat. Navíc konzultace zdarma a 10 procent sleva na operaci.

Renata9090 17.11.2022

Zůstalo mi po porodu nehezké visící břicho, víra v to, že ho vycvičím a zmizí je pryč, takže to bude chtít trošku jiný přístup, řešily jste některá?

Veronika Renata9090 20.11.2022

Tak pokud tě to opravdu hodně trápí a víš, že si cvičením nevystačíš, tak bych se rozhodně nezdráhala rozhoupat pro plastický zákrok. Zkus mrknout na www.abclinic.com, kde mají popsáno co a jak dělají a věřím, že tohle by mohla být cesta ke spokojenému cíli, a divej teď zrovna mají akci https://www.abclinic.com/aktuality/vanocni-nabidka/

Renata9090 Renata9090 21.11.2022

Aha, tak o abclinic.com jsem neslyšela a to jsem z Prahy.. Tak jsem ráda, že bych to případně měla kousek a už z webu to vypadá velice profesionálně. Rozhodně zkusím konzultaci, a třeba se mi opravdu splní můj sen o hezkém břichu.

anastaziaa 02.11.2022

Já se k tomu dlouho odhodlávala, ale nakonec jsem hrozně ráda že jsem do toho šla. Byla jsem v Praze na ABClinic a jsou naprosto skvělí, takže kdo nad tím uvažujete, tak doporučuju jít tam :-)

Janča 28.07.2021

Mohla bych vědět jestli u té Aether kliniky nemáte zkušenosti s ošetřením co se obličeje týče ? Přemýšlím nad botoxem, ale potřebuju někoho, kdo pro to má cit, aby to nebylo moc :)

Sandra Janča 05.03.2022

Tak z toho nemusíš mít vůbec strach, protože paní doktorka má pro to cit a sama ti řekne co je kde potřeba poupravit proto aby si byla spokojená a vypadala dobře :)

Sandra 09.06.2021

Pokud jde o mimické vrásky, tak není špatná korekce pomocí botoxu. Paní doktorka v Aether clinic je moc šikovná, má pro to cit a pokaždé jsem s její prací spokojená :)

Denisa Sandra 05.07.2021

Na kolik ta aplikace botoxu přijde ? Musí se chodit často na nějaké "doplnění" ?

Sandra Sandra 06.07.2021

To záleží na tom, kolik si toho necháš aplikovat :) nechám ti tady odkaz a zkus je kontaktovat, jsou velmi ochotní a informují tě o přibližné ceně :) www.aetherclinic.com/cs/medical-center/korekce-oblicejovych-vrasek-injekcemi/

Hanka 08.04.2017

Kamarádka si nechala dělat lipotransfér. Nechala si odsát přebytečný tuk z pupíku a nechala si tím vyplnit zadek, ale nevím teda na kolik to vyšlo a kde si to nechala dělat.

Radka 20.03.2017

Hned se na to kouknu a objednám si to.

Linda 20.03.2017

Aha tak to je jina.Ja to beru ze sveho pohledu.Cviceni jsem si zamilovala a chodim pravidelne.Budes asi jako muj manzel.Taky nesnasi sporty a tak si nasel nejakou francouzskou dietu www.prodietix.cz po ktere hodne zhubl.

Radka 20.03.2017

Cvičení nemám ráda.Radši bych nakou dietu abych se nemusela hejbat a šlo to samo dolů


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:19
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:37
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:33

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat