Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Prodej domu s exekucí

Luciuss 01. 04. 2019

Dobrý den, nemáte někdo zkušenosti s prodejem domu, která je bohužel v exekuci?

Neregistrovaná/ý - Věra

27.06.2019

Neregistrovaná/ý - Michal | 04.04.2019
Ano dá se to, já jsem měl byt v exekuci v Praze, podařilo se mi domluvit s realitní kanceláří, která exekuci vyplatila, a dům se pak prodal normální cestou.

Dobrý den, p. Petře, stále hledáte pomoc? My jsme investiční společnost, která co nejdříve vykoupí z exekuce a dokonce se nemusíte vůbec stěhovat, zůstáváte dále bydlet jako nájemník.Po 5ti letech si hi můžete koupit zpět. Pokud je to aktuální, tak se ozvěte.

Neregistrovaná/ý - Michal

09.04.2019

Neregistrovaná/ý - Petr | 05.04.2019
Tohle jde? která realitní kancelář tohle dělá? to by nám opravdu hodně pomohlo... poradíte mi prosím?

Podařilo se mi na vyplacení exekuce domluvit s realitní kanceláří https://www.edoxreality.cz/, po vyplacení exekuce, se dům prodal, a mě ještě hodně z prodeje zůstalo.

Neregistrovaná/ý - Petr

05.04.2019

Neregistrovaná/ý - Michal | 04.04.2019
Ano dá se to, já jsem měl byt v exekuci v Praze, podařilo se mi domluvit s realitní kanceláří, která exekuci vyplatila, a dům se pak prodal normální cestou.

Tohle jde? která realitní kancelář tohle dělá? to by nám opravdu hodně pomohlo... poradíte mi prosím?

Neregistrovaná/ý - Michal

04.04.2019

TESTOVÁNÍ: Dětská kosmetika Linteo Baby

Fazolová polévka

Fazolová polévka

29 hlasů
1h a 10min 202 kJ 110 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Vepřové maso s křenovou omáčkou

11 hlasů
1h a 35min 549kJ 130 Kč

Dušená vepřová kotleta s křenovou omáčkou.

Wok s vepřovým masem

3 hlasy
50min 728kJ 140 Kč

Jednoduchý recept na přípravu vepřového masa se zeleninou.

Poradny

Jak vymoci mzdu při ústně sjednané pracovní smlouvě?

Dobrý den,zákoník práce sice vyžaduje písemnou formu pracovní smlouvy, ale pokud je pracovní smlo... Více

Mám při práci na DPČ nárok na náhradu mzdy?

Dobrý den,odpověď na Váš dotaz záleží na tom, zda dohoda o pracovní činnosti (DPČ) byla ukončena ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více