Diskuse na téma Co brát během těhotenství za doplňky ?

Ahoj, chtěla bych se zeptat ohledně doplňků, co se dá brát v těhotenství. Dívala jsem se, že se jich prodává hodně, ale ráda bych brala takový, který obsahuje nejvíce vitamínů, které jsou v těhotenství potřeba, takže budu ráda za doporučení.

JirineckaA 07.04.2024

Holky, chtěla jsem se zeptat, nebrala nebo neberete některá Xonveu na nevolnost? Pomohla vám nebo ani ne? Přemýšlím, jestli si ji mám nechat předepsat, tak by mě zajímal váš názor. Díky

Dana 03.10.2023

Mě se osvědčil Femibion v těhotenství, vyšel mi jako nejlepší vitamíny pro těhotné.

Veru 29.03.2022

Ahoj holky, docela ráda bych šla darovat vajíčka. Hodně intenzívně nad tím uvažuju. Ale nevím, no... Je tu někdo, kdo darovat byl? A taky by mě zajímaly zkušenosti s touto klinikou https://www.ivf-zlin.cz/. Díky moc.

Lea 05.12.2019

Jéé,, no je jich Týno hodně .. není lepší se poradit s gynekologem ?

Tyna31 Lea 19.01.2020

Už jsem dostala doporučení, chtěla jsem zkusit něco jiného než u prvního těhotenství, kdy jsem brala železo a měla jsem po něm docela dost velké problémy se střevama.

Tamara Tyna31 31.01.2020

Taky mám strach tady z toho problému, protože už i tak chodím špatně na velkou a do toho tady tohle, tak to nevím :/


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat