Diskuse na téma Vitamin D

Ahoj holky, mám dotaz, máte nějaké zkušenosti s podáváním doplňků stravy? Konkrétně s vitaminem D?

Judita 23.12.2021

Potřebuji zvýšenou dávku a Naturevia má 2000 jednotek v jediné tabletě – to je bomba

Dita 21.12.2021

Jsem ráda, že po výpadku Vigantolu se nemusím bát, že neseženu déčko v kapkách pro malou. VITAMIN D3-EFEKT 400 IU KAPKY mám vždy po ruce.

Lída 19.12.2021

Nemůžu přesvědčit děti k jakémukoliv polykání a D3 Efekt KIDS  od www.naturevia.cz mají za odměnu, protože je ve tvaru lvíčků a chutná jako bonbonek.

Niky 07.12.2021

My celá rodina užíváme s vitamín D3 v olivovém oleji od Naturevia. Ten je vhodný pro všechny věkové kategorie – od kojenců po seniory.

Jana82 29.11.2021

Naše rodina dlouhodobě bere vitamín D3 extra od Biominu, protože já mívala dost často virozu a jednou mi doktorka navrhla udělat krevní test a hlavní příčinou byl nedostatek tohoto vitamínu.Už cca 2 roky nemám problémy, hladina se hezky upravila, dcera i muž berou také pravidelně každý týden, opravdu tohle stačí, tobolky jsem vybírala tak, aby byly bez chemie a laktozy a tyhle jsou vegan složením úplně super.Doporučuji.

Mnada 23.06.2020

Jenže dostat jenom z potravin tolik toho vitamínu kolik tělo denně potřebuje není jen tak...já hlavně když není sluníčko dávám dětem i sobě kapičky s vitamínem D v panenské olivovém oleji.

Lenna Mnada 24.06.2020

A jaké to jsou kapičky, můžu je koupit normálně v lékárně?

Linda 17.10.2019

A proč jenom nezařadíte do jídelníčku potraviny, které tady ten vitamín obsahují ? To je přece lepší než je do sebe dostávat uměle ne ?

hana.pluš. 16.10.2019

Ahoj, moje kamarádka říkala něco o kolice, je to pravda?

alexa 10.10.2019

Holky, my doma teda rybí tuk nevedeme. Je to pěkně hnusný, co si budeme. U nás použíáme Vigantol. Je to teda na předpis, ale doplatek jen 13 kč.

Lenuus 10.10.2019

Ahoj, jak máš staré dítě/děti :)? Já jako malá musela jíst rybí tuk, fuj...do toho bych teda svoje děti teda nenutila. taky hledám nějakou alternativu právě *7**7*...


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat