Diskuse na téma Tip na dovolenou v přírodě

19. 02. 2020 | Zábava

Ahoj, ráda bych vzala rodiče v dubnu někam na týden na dovolenou, aby si trošičku odpočinuli a nabrali sílu, protože mají sezónní a dost náročnou práci a jelikož moc nemusí vyvalování u moře, ale spíš pobyt v přírodě, tak se obracím sem, protože to není zase můj šálek kávy a ráda bych vybrala něco pěkného, aby se jim to líbilo.

Květoslav 21.11.2020

Doporučuju výlet do Loštic do muzea tvarůžků...mmm...

Monika 28.09.2020

Ano tu, nabízí taky ledovou tříšť a ledovou kávu.

Zlatka21 21.05.2020

já jsem našla, že tam mají mít dokonce i nějaký program s animátory, což se na dovolenou s dětma dost hodí https://www.resort-snezne.cz/article/leto-s-animatory, už jste někdo byly na takové dovolené? myslím u nás ne v zahraničí

Jarka Zlatka21 17.08.2020

my jsme tam byly a moc se nám to tam líbilo, děti teda nemáme, ale příroda super, voda 4km takže buď vychajda nebo 5 minut autem a jinak kdo je na pěší, tak sme si dali túru 16 km a paráda, fakt to stojí za to

Dana 05.04.2020

Mně by spíš zajímalo jaké tam jsou možnosti výletů a jestli je to tam vhodné i pro děti ?

Daniela 27.02.2020

My jsme byli v loňském roce v Resortu Sněžné a tam se nám s mužem líbilo moc. Ubytování, servis a okolí na jedničku. Opravdu jsme byli velmi spokojení.

Barbora Daniela 02.03.2020

V jaké části se resort nachází ? My jsme byli akorát loni v zimě, ale v penzionu a tam se nám moc nelíbilo takže chceme zkusit něco jiného, protože ta příroda a okolí je naprosto úžasné.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat