Diskuse na téma Klinika IVF ZLÍN

Dobrý den, našla bych tu prosím někoho, kdo má zkušenost s s klinikou IVF ve Zlíně ? Sestra by ráda darovala vajíčka, tak zkouším touto cestou zjistit víc informací.

Hildegarda 25.03.2024

My kliniku navštěvujeme teďka. Popravdě jsem moc mile překvapená z přístupu, musím říct, že oproti nekterými jinými zdravotnickým zařízením se to nedá srovnávat. :)

JirineckaA 18.12.2023

Já tam taktéž darovala. Měla jsem dost obavy z možného hyperstimulačního syndromu, který může vzniknout následkem aplikace hormonů. Celou dobu si mě ale hlídali, tak jsem byla klidnější. No a jak bylo uvedeno výše, všechno mi taktéž dopodrobna vysvětlili, takže za mě super klinika, kterou doporučuji.

Maruška45 16.12.2023

Já tam vajíčka darovala 2x, pokaždé proběhlo vše v naprostém pořádku. Celý postup mi byl předem detailně vyvětlen a zodpověděli mi všechny dotazy, tak jsem byla hned klidnější.

Natálie 31.08.2023

Je super.. byla jsem darovat vajíčka právě sem a všichni tam byli moc milý a prostě super. :-) jsem ráda že jsem šla právě tam

Ingrid 31.07.2023

Já jsem ani nerozhodovala moc dlouho. Já v tom vidím skvělý počin, pomoc neplodným párům. A pak mě taky zaujala kompenzace za darování. Já jsem byla na brněnské klinice https://www.repromeda.cz/. A byla jsem velmi spokojená.

Marcela 28.07.2023

Byla jsem tu .. a jestli ségra chce jít darovat tak určitě sem. Bude velmi spokojená, určo tak jako já :-)

Šárka 27.07.2023

Ségra byla na této klinice na umělém oplodnění, a co vím tak si ji moc chválila a co je víc povedlo se na druhý pokus,, už to chtěli vzdát ale naštěstí to šlo :-)

Katka 25.06.2023

Já jsem si tuhle kliniku našla že je fakt dobrá, jsem tam objednaná tak uvidíme jaké to bude :-)

Linda 28.04.2023

Určitě tuhle kliniku mohu doporučit.. mám s ní jen samé dobré zkušenosti.. byla jsem tam darovat dvakrát a nešla bych jinam..

Natka Linda 30.05.2023

Jednou jsem tady byla..a přemýšlím že pujdu znovu.. je to super klinika

Lenka 26.02.2023

Nám to teprve čeká, jsem zvědavá, co to vše obnáší a jak to bude. Mám z toho strach.

Pavla 09.02.2023

Na druhý pokus se nám to povedlo. Ale nebudu lhát, je to psychicky náročné, ale ta touha po dítěti tě podrží.

Lenka 27.01.2023

A za jak dlouho se vám povedlo otěhotnět? Je to hodně náročný proces?

Pavla 24.01.2023

Ano, oni ho mají. Ale ono ani nejde o tom, ale že jsou v ivf-zlin na umělé oplodnění nejlepší.

Pavla 26.12.2022

Já jsem tam byla na umělém oplodnění, nevyšlo nám poprvé, teď nám nabídli věrnostní program https://www.ivf-zlin.cz/26413n-vernostni-program

Lenka Pavla 13.01.2023

Takový program někdo má? To slyším poprvé.

Valérie 20.12.2022

Já tuto kliniku mohu vřele doporučit, je bezvadná :-) Byla jsem tam a mohu říct že opravdu lepší přístup a celkovou péči jsem ještě nezažila, je to opravdu skvělé po všech směrech :-)

Tereza 28.11.2022

Já jsem dlouho zvažovala kam půjdu, ale podle recenzí jsem se rozhodla pro tuto kliniku, a mohu ji také dále doporučit, je skvělá :-)

Andrea 27.09.2022

ahojky, já jsem na této klinice před pár lety darovala vajíčka.. a ráda na to vzpomínám. je to opravdu dost dobrá klinika.. :-) A hlavně jsem byla ráda že jsem mohla někomu pomoci :)

Iveta 25.08.2022

Já tady byla darovat :-) A mám jenom pozitivní zkušenosti :-) Určitě jestli zvažuješ tuto kliniku IVF zlín tak jdi do toho. mužu ji vřele doporučit :-)

Sabina 27.07.2022

Co by tě zajímalo? :-) Já jsem na této klinice IVF Zlín byla a byla jsem moc moc spokojená :-)

Soňa 27.05.2022

Ahojky, já osobní zkušenost nemám ale také se chystám tam jít :-) Kámoška tam byla a doporučila mi ji taky :-) Tak to zkusím..


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat