Diskuse na téma XLS Medical

02. 05. 2012 | Hubnutí

Milé dámy, chtěla bych poprosit o radu. Ráda bych vyzkoušela přípravek na hubnutí XLS Medical...máte s ním některá zkušenosti?? Děkuji za odpověď.

Lucianek 30.06.2021

Ty ono to jako záleží. Já jsem ze začátku neměla žádné info a nic moc jsem nevěděla... Ovšem zavolala jsem do té https://aetherclinic.com/cs/ a oni mi tam vše vysvětlili :) Jsou tam moc ochotní.

Laura Lucianek 01.12.2021

Ahoj, byla jsi tam jen na tomto ošetření nebo tam docházíš i na jiná? Měla bych zájem o info ohledně ošetření vrásek :)

Renata Lucianek 02.01.2022

Ahoj holky, když jsme u té kliniky. Koukala jsem na nabízené procedury a docela se mi líbí omlazení obličeje. Máte s tímto ošetřením zkušenosti? Jak jste byly spokojené?

Vanessa 02.06.2021

Vando, takže to je teda neinvazivní liposukce, ano? A jak ta procedura probíhá? Kolik je třeba sezení, nebo teda spíš kolik jsi měla sezení, než jsi byla spokojená s výsledkem?

Vanda 01.06.2021

Ahojky, tuto kliniku mohu z vlastní zkušenosti jen doporučit... Byla jsem tam na této proceduře https://aetherclinic.com/cs/medical-center/formovani-postavy-s-verju/ a spokojenost maximální :)

Anička 02.05.2021

A to bys šla na tu kliniku aetherclinic.com na ten laser?

Milena Anička 01.09.2021

Já jsem na https://aetherclinic.com/ byla na liposukci. A spokojenost maximální :) Ty se tam chystáš?

Wendula 01.05.2021

A už jsi se rozhodla? Já nad ní taky uvažuju docela intenzivne. Líbí se mi tato klinika aetherclinic. Jen nevím, zda je na to teď vhodná doba nebo počkat, až na konec léta/podzim...

Martina Wendula 29.07.2021

Já jsem na tom stejně. Nejsem přímo z Prahy, ale kousek za. Nicméně se mi ta aetherclinic líbí. Jako myslím prostředí a hlavně ceny mají super :) Jako na ty zákroky a na to, že je v Praze. Super.

Joss 29.04.2021

Ty jo, holky, to teda nevím... piluky? Jako já taky bojuju s váhou a je to už prostě na palicu, ale do tabletek bych asi nešla :( No, nicméně... Co neinvazivní liposukce? To myslím, že by pomohlo. Já nad tím zrovna přemýšlím...

Frankie Joss 04.10.2021

Ahoj, já se na ni chystám sem https://aetherclinic.com/. Zatím jsem měla první konzultaci a jsem nadšená. Jsou tam super, vše mi vysvětlili. Až budu po, dám vědět.

Dana 26.10.2016

Mě pomohl www.lipoxal.cz na zhubnutí. Už jsem si připadala jako obří balón, takže bylo potřeba s tím něco dělat.

Bára Dana 27.10.2016

Tak hlavní je, že jsi s tím začala sama od sebe něco dělat :)

Bára 03.10.2016

A taky to nejtěžší, když nebudeš jíst www.lipoxal.cz, který tě zbaví chuti na sladké a připadáš si s ním sytější

Pavla 19.09.2016

Koupila jsem si ten lipoxal Extreme a zatím na sobě vidím malé výsledky. Po třech týdnech asi nemůžu čekat x kilo dole. Ale myslím, že to půjde dobře. :) :) :)

Bára Pavla 29.09.2016

Podle mě ti to půjde dobře dolů. Pokud na sobě vidíš aspoň něco už teď.

Pavla Bára 03.10.2016

Doufám, chci teď zhubnout a potom si hlavně tu postavu a váhu držet. To bude to nejdůležitější.

Andrea 30.05.2016

Tak to byla velice příjemná povinnost :)

Bára 01.05.2016

Tak to já jsem neměla žádný problém. Jedině ten, že jsem pak musela měnit šatník za hodně měnší velikosti. :D

Andrea 30.04.2016

No kamarádky braly nějaké a měly po nich těžké průjmy a bolesti břicha.

Bára 27.04.2016

Já jsem byla bez problémů, jaké myslíš? Jen jsem teda hubla krásně :D

Bára 20.04.2016

Na hubnutí jsem brala Xtreme II od www.lipoxal.cz, který mi pomáhal při cvičení pálit tuky a hlavně mi dodával i energii všechno zvládnout :)

Andrea Bára 25.04.2016

A jak rychle působil? Měla jsi nějaké obtíže?

leel16 19.01.2013

Ahoj , já jsem taky zkoušela. Cvičila jsem do toho a nepostřehla žádnou změnu. Začala jsem se raději zabývat výživou při cvičení. Hodně čtu od Petra Havlíčka, výživového poradce, třeba teď píše do časopisu Dieta. Řídím se i radami, jak a co dělat při cvičení, prostě jak jíst, co pít. Začaly jsme se ségrou chodit na HEAT a obě máme supr pocit. Chodíme už měsíc, vše dodržujeme, nevážíme se,ale oblečení nám líp sedí:-). Stojí nás to víc dřiny,ale ten pocit stojí za to.

KatMarkova leel16 19.01.2013

Ten článek jsem četla taky, určitě na ten časopis mrkněte, je tam všeobecně hodně skvělých rad! :) Jinak já HEAT ještě nikdy nezkoušela, sama cvičím Pilates, pěkně mě to protáhne a nebolí mě tolik záda :)

leel16 KatMarkova 20.01.2013

Tak jestli máš ráda pořádně se zapotit, tak HEAT doporučuju, byla jsem pěkně zplavená:-). Jinak víc o HEATu je na straně 192 jestli jsi ještě nedočetla:-)

renata 16.01.2013

Ahoj brala jsem xls medical 2tabletky 3krát denně a při tom jsem každý den hodinu cvičila a ani kilo dole.:-O

Moňas 03.06.2012

A cvičíte u toho? Zdravý jídelníček u mě není problém, ale na cvičení čas není...:-/

Moňas 03.06.2012

A cvičíte u toho? Zdravý jídelníček u mě není problém, ale na cvičení čas není...:-/

Miluška 30.05.2012

Když chci trochu snížit váhu, vždy si koupím XLS Medical, protože se mi sním lépe přechází na redukční režim a lépe s ním zvládám návaly hladu. Již v prvních dnech mám pocit menšího břicha. Motivuje to, i když je to asi jen odvodněním.

Darča 18.05.2012

Dobrý den, přípravek XLS Medical Vázání kalorií z tuků s vitamíny jsem si právě znovu objednala. Je opravdu vynikající, snižuje chuť k jídlu a hlavně na sladké. Podařilo se mi s ním zhubnout pár kilo a upravilo se mi zažívání. Je za dobrou cenu a vážně funguje.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat