Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Nová koupelna

danieluska 14. 05. 2012

Ahojte už delší dobu předěláváme koupelnu, tak nějak podle finančních možností...hypotéka, stavebko,pojištění...no určitě to znáte a na řadu přišly koupelnové skříňky.Měla jsem tak nějak vyhlídnuté obyč bílé v baumaxu, ale byla jsem nedávno na čumendu u známé, dostavěly barák, a mám dilema. Ona má dané v koupelně skříńky DŘEVĚNÉ od Lebonu a vypadá to božsky, ale říkám si dřevo a vlhko? Tvrdila, že je to na to stavěné, ale nevim nevim....co vy na to?Máte některá také dřevěný nábytek v koupelně nebo mám na to radši zapomenout?

Neregistrovaná/ý - Sensitivo

4. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Julie | 21. 11. 2018
když jsme před půlrokem stavěli garáž, půjčovali jsme si na to u Modré pyramidy.

na kolik vás vyšla nová garáž? Planujeme postavit uplně novou garaž a snažím se dopracovat k nějaké častce, budeme si na to totiž pujčovat a nevím kolik.

Neregistrovaná/ý - Julie

21. 11. 2018

když jsme před půlrokem stavěli garáž, půjčovali jsme si na to u Modré pyramidy.

Neregistrovaná/ý - Jitka

21. 11. 2018

Neregistrovaná/ý - Anabela | 30. 10. 2018
my zrovna vybírame kuchynskou linku . Chtěla bych rudou a nějak do prostoru, Věděl by nědko poradit nějakou dobrou, pěknou a hlavně kvalitní kuchynskou linku?

my si tu našii kupujeme tady http://interiery4u.cz/kuchyne/ a nejen kuchyn, ale i vestavené skřine a další vybavení do bytu

Neregistrovaná/ý - Anabela

30. 10. 2018

my zrovna vybírame kuchynskou linku . Chtěla bych rudou a nějak do prostoru, Věděl by nědko poradit nějakou dobrou, pěknou a hlavně kvalitní kuchynskou linku?

Neregistrovaná/ý - Katka

23. 10. 2018

u které společnosti chcete řešit financování rekonstrukce?

Neregistrovaná/ý - Bety

19. 9. 2018

holky, chystáme rekonstrukci koupelny a budeme ji řešit formou úvěru, nevíme kolik si máme vzít, na kolik vás vyšla rekonstrukce?

Laugher

8. 1. 2017

My máme dřevěnou skříňku v koupelně a každý říká, že vypadá dobře

Neregistrovaná/ý - Mikki

22. 10. 2015

Ahoj holky :) máme doma hrozně malou koupelnu a přemýšlíme jak to udělat, aby se nám tam vlezl sprchový kout, pračka a další potřebné věci, myslíte si, že je dobré mít třeba pračku pod umyvadlem nebo v nějaké skřiňce? Jak to máte řešené doma Vy? :)

dandulka86

19. 10. 2015

Právěže od toho nábytku max nemáme, ale máme doma něco podobného, ale mohu Vám řícit, že ten nábytek opravdu mají velice vkusný. Jo a modrou taky velice preferuji.

Kacinka16

15. 10. 2015

A vy nějakou takovou koupelnu máte od nich doma nebo jsem to jen špatně pochopila??? Jinak můžu říct, že máte hezký vkus ta modrá se mi velice líbí :)

to si třeba osobně vůbec nemyslím, přeci jen zvedat nohu přes vanu, no nevím. Popravdě, jak tady ale zmiňujete ten nábytek-max, tak jsem brouzdala a hledala nábytek do koupelny a popravdě tohle složení koupelny ( http://www.nabytek-max.cz/files/images/359.jpg ) mne velice nadchlo.

VerčaZ

22. 9. 2015

Nechci se nijak dotknout, ale nemyslíte si, že je vana lepší pro starší lidi????

Konatovko: je fakt, že manžel taky není na ty moderní věci, ale ukecala jsem ho teda na novou koupelnu a je fakt, že s ní je velice spokojený, už jen díky tomu, že ve sprše má sedátko :)

Kacinka16

20. 8. 2015

Taky jsme si přes ně nechávali dělat kuchyň a nikdy se mi nevařilo, tak dobře jako teďka :)

VerčaZ

18. 8. 2015

Určitě ti poradí co a jak, opravdu se tam vyznají …. já opravdu mohu tu firmu doporučit, kuchyň slouží tak jak má….

konatovka

17. 8. 2015

Dneska už jsou takové možnosti na úžasné koupelny, ale já už to doma neprosadím, manželovi stačí to, co máme. Proto Vám všem přeji velkou radost z nových koupelen.

deeana

16. 8. 2015

mně se líbí imitace dřeva

Neregistrovaná/ý - Tamča

16. 8. 2015

Holky jak tady zmiňujete ten nábytek-max, tak chápu správně, že je to nábytek na míru? Poradí Vám, jak třeba rozmístit vhodně koupelnu?

Kacinka16

14. 3. 2015

Tak vyšel z toho překrásný návrh, jsme z něj nadšení, jen uvidíme, jak to bude vypadat ve skutečnosti :)

VerčaZ

26. 2. 2015

No skoro, jen 25 … Tak hodně štěstí a kdyžtak se pochlub, jak jsi dopadla…

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Jak jsme objevovaly francouzskou něhu...

Salát z rýžových nudlí

Salát z rýžových nudlí

0 hlasů
45min 645 kJ 200 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Hovězí vývar s jablky

9 hlasů
1h a 15min 243kJ 160 Kč

Hovězí vývar trochu jinak.

Vepřová panenka pečená se zeleninou

11 hlasů
60min 473kJ 160 Kč

Rychlé, chutné a jednoduché jídlo k slavnostnějšímu ob...

Poradny

Přiznali mi příspěvek na bydlení 50 Kč, je to správně?

Dobrý den,je pravděpodobné, že přiznaná částka je opravdu částkou za pouhý jeden měsíc a že v pří... Více

Mám žádat o prodloužení nemocenské nebo ID?

Dobrý den,podpůrčí doba - tedy doba, po kterou je vypláceno nemocenské - činí maximálně 380 kalen... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více