Diskuse na téma Co na sebe na pláž?

15. 07. 2012 | Móda

máte někdo nějaký tip co na pláž a do města u moře? Maxišaty a maxisukně mám "zakázané" a tak hledám něco čím to nahradit :) jsme zvědavá co máte vy...

Helenka 28.07.2023

Já nejlíp nakoupím když si projdu v Praze moje oblíbený nákupní centrum, nejlepší je nehledat nic konkrétního, to potom vždycky odcházím spokojená se spoustou věcí :D

milinka Helenka 30.07.2023

A kam teda nejraději chodíš? Moc to tady ještě neznám takže budu ráda když poradíš nejlepší místa na nákupy :-)

Helenka Helenka 25.08.2023

Mám to ráda v https://www.galerieharfa.cz/ ve Vysočanech mají tam takový ideální průřez obchodů pro mě, dobrý jídlo, posezení, vždycky je tam čisto a příjemně :)

miška4 Helenka 29.03.2024

Tam taky ráda chodím, mají tam moje oblíbené obchody a s jejich aplikací vychytám vždycky super slevy :-)

Ivča 24.06.2022

Líbí se mi plážový oblečení co teďka mají v NewYorkru, je to hodně svěží což na pláž sedí.

Tana 29.05.2022

Já si teď koupila hodně hezkých věcí na léto na https://www.zoot.cz

Alča 25.08.2021

Koukala jsem na https://www.scicanvas.cz/p/pareo120#66. Chci ho mít jako šaty, nebo sukni.

Lena 23.08.2021

To víte, že mám, neodolala jsem vybrala jsem si velký a malý.

Alča 22.08.2021

A máte od nich nějaký šátek?

Marie 17.08.2021

Kolegyně mě dala tip na SciCanvas, mají originální a jedinečné vzory inspirované vědou. Je to až fascinující.

Alča 09.08.2021

Mám ráda různé módní doplňky. Mezi obíbené patří šátky různých velikostí. Ráda bych tip na nějaký zvláštní neotřelý vzor.

Anna 30.10.2020

ja ted docela šílím, protože potřebuji nové vlasy, potřebuji je prodloužit a nemám jak. je nějaký způsob jak toho docílít?

Nela 20.09.2016

No hlavne neco in a sexy to je jasne ne a co frci si vzdy sezenu ve freeport.cz, jezdi tam hodne lidi i takhke prez dovolene, takze jiste nakupovat na dovolenou

Alina28 28.07.2014

Krásné letní šaty mají na www.answear.cz ! Za skvělou cenu si můžete vybrat z celé řady kvalitních šatů různých značek. Teď se slevou až 70% :)

elisska 01.07.2013

Krásné šatičky do přímořského městečka http://www.freeport.cz/damske-saty-retro-jeans-28, navíc letní slevy takže za super cenu, mít do nich postavu hned jsou moje

Šárka 16.02.2013

Skvělé věci na pláž najdete zde :) http://www.provoked.cz/www-provoked-cz/eshop/4-1-PLAZOVE-OBLECENI/16-2-Plazove-saty-sukne-a-tuniky ;-)

Na pláž jsou ideální lehké tuniky a vzdušné minišatičky nebo velký šátek - pajero. Já jsem si všechno pořídila na dominomoda.cz a jsem spokojená:-)

Izi 12.08.2012

Ahoj, ja mam strasne rada lehke materialy, ted je vsude mozne spousta krasnych lehkych volnejsich tilek z jemych materialu - k sorktam idelani. Klouboucek na hlavu - verna klasika. Nebo se mi osvedcily jen takove ty natahovaci saty na prsa bez raminek - pohodlne a vzdusne. A taky me v posledni dobe bavi velike satky. Daji se s nima s trochou trpelivosti uvazat pekne topy i saty:)

Broeakan Izi 29.09.2012

Předně oceňuji, že autorka přes svou působivou prosefned karie9ru a zakotvened na respektovane9m postu neztratila určitou de1vku idealismu, tedy nedospěla k "tak to prostě je", ale přemfdšled nad tedm, jak by to bfdt mělo. Co se spre1vy tfdče, tak jakkoliv při soudnedm přezkumu všeho (a nejle9pe v plne9m rozsahu) by nejspedš spre1va nemohla nade1le fungovat, existujed i oblasti, kde se na absenci soudnedho přezkumu spre1vned orge1n spole9he1, neboť i při určite9m % zrušujedcedch rozsudků se mu ste1le vyplated postupovat neze1konně.Co se profesionality "laicke9" pre1vned pomoci tfdče, tak v předpadě specializace nevidedm riziko poškozened klientů tak dramaticky - např. občanske9 poradny majed vyškolene9 lidi na pomoc s předluženedm, intervenčned centra zas na ote1zky souvisejedced s dome1cedm ne1siledm (a dětmi a rozvodem), cizinecke9 NNO zas doke1žed napsat žalobu ke ste1toobčanske9 věci, kde věc nened moc složite1, judikatury nened moc a pochybened většinou jasne1. Mysledm, že je na klientech, zda vezmou za vděk embe9čkem nebo mercedesem a nečinil bych volbu za ně (advoke1t, nebo nic) - navedc pode1ned některfdch advoke1tů jsou skutečně tristned, přes všechny zkoušky (tzn. i mercedes se ze1rukou může bfdt nespolehlive1 rezate1 šunka).De1le mysledm, že předstupnějšed pre1vned pomoc by pomohla odbřemeněned veřejne9 spre1vy - přijde mi, že snad polovina klientů choded na fařad jen proto, že advoke1t a soud jsou drazed - ste1le obledbenějšed je pak 5 OZ, skrze nějž lide9 řešed ste1le absurdnějšed věci (institut se vyvinul původně z předběžne9 ochrany držby, naposledy jsem se ale setkal i se sporem na ochranu osobnosti dle 11 OZ, danfdm ale na "5ku" - že1de1no pak nened řešened předběžne9, ale konečne9).Co se kverulantů tfdče, tak v nadse1zce ředke1m, že 50% kapacit veřejne9 spre1vy sloužed coby psychosocie1lned servis občanům, aniž by se věnoval svěřene9 působnosti nebo těm, kdo pomoc opravdu potřebujed. Na druhe9 straně (p. Tichfd) mysledm nelze odmedtnout pre1vned pomoc (všem) jen proto, že je i zneužedve1na. U laicke9 pomoci lze navedc kverulanty a ble1zny odmedtnout spedš než u profesione1lnedch subjektů (je to i o odvaze poslat někoho do he1je, je-li zjevně nesoudnfd či me1 zkreslene9 představy o svfdch pre1vech). Take9 bych dle osoby nepředjedmal opodstatněnost samotne9 kauzy. Anžto jsem "ten pre1vnedk" (ač vždy zdůrazňuji, že děle1m jen přestupky, a NE dopravned), ste1le se na mě někdo obraced, a nejde o kverulanty - častfd argument pro nevyhlede1ned advoke1ta jsou pre1vě penedze a u soudu opět penedze a navedc de9lka ředzened, včetně nedůvěry k soudům (nevedm-li, odkazuji na jine9 subjekty - nened jich - naštěsted - zas tak me1lo, aspoň ve většedch městech). Pokud me1 každfd pre1vo na pre1vned pomoc v kontaktu s orge1ny veřene9 moci (čl. 37/2 Listiny), je ote1zkou jak je toto pre1vo zajištěno a zda pre1vo opravdu nened jen pro někoho. K p. Tiche9mu bych doplnil, že za hloupost (či nezodpovědnost) se sice plated, a to i doslova, ale nemused to bfdt nutně "až do dna" (de1me mu to poře1dně sežrat a pěkně ho oškubeme), ale mohlo by to bfdt opět v limitech pre1va.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

20 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:54
9 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:09
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:59

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat