Diskuse na téma Nový přítel sportovec

Dobrý den, možná se sem toto téma úplně nehodí, ale nevím, kam jinam to dát. Našla jsem si nového přítele, je skvělý- milý, hezký, pozorný,... ale má to jeden háček, je blázen do sportu všeho druhu. Pořád nějaký běh, kolo, tenis, lanová centra, box atd. a já jsem naprostý opak.Sport mě nebaví, nemám k němu žádný vztah. Zatím jsem mu to neřekla, vždy se nějak vymluvím, že s ním zrovna na "tuhle sportovní aktivitu" nemůžu jít dělat společnost. Co mylsíte, mám mu to říct, nebo se mám zkusit nějak přemoct? Budu ráda za každou radu. Děkuju, Linda

Laugher 28.01.2017

Určitě mu to řekni

LennaJ 07.10.2012

souhlasim s martinou, ze bys to mela aspon zkusit. neni to tak hrozny, clovek se uvolni a navic tobe by to pomohlo i ke sblizeni s novym pritelem. :) chapu, ze ne kazdeho bavi behani, nebo ze zdravotnich duvodu nemuze, ale treba kolo nebo ty lanova centra jak pises, to myslim je super! :)

LindBo LennaJ 09.10.2012

Asi máte pravdu holky, ale když mě se tak děsně nechce. XD půlka sportů ani nevím jak se "provozuje", protože jsem to nikdy nedělala a budu za lemru :-O

LennaJ LindBo 10.10.2012

ale delas fakt velkou chybu, treba ty lanovy centra jsou super.. tam sporo nejde ani o sport, je to super zabava. taky uz jsem parkrat byla, i s rodinou, a vsichni si to moc chvalili. :) takze kdyz uz nic, tak to bys myslim zkusit mohla.a neboj, je to chlap, nebudes za lemru, jeste bude rad, ze se muze vytahnout a rict ti, jak se co dela :D

LindBo LennaJ 13.10.2012

Joo? A co takový lanový centrum obnáší? (musím mít aspoň nějaký info, abych měla minimální přehled) :-D

LennaJ LindBo 15.10.2012

hele nic slozityho. dojdes tam, oni ti vsechno konkretne vysvetli, ukazou, popisou. podle vybrane trasy te zajisti a ty lozis. proste takovy maly hrani na opicky :D uznavam, ze nektery prekazky jsou tezky, ale kdyz se s pritelem domluvis, tak zvolite treba neco min narocnyho :) jo a nevim jak to je v osotnich lanacich, ale tam kam chodime my (LC proud, maji hodne pobocek, tak treba pujdete zrovna tam) maji v cene i pojisteni, takze zadny strachy :D

LindBo LennaJ 18.10.2012

Jak to popisuješ, tak zní jako úplná trivialita :-D ale už se vidím. Ale to pojištění je sakra důležité, s mým talentem! :-D Tak děkuji moc za info, má být teďka hezký víkend, tak třeba bych teda mohla zatnout zuby a zkusit to, mému muži by to asi udělalo radost.

LennaJ LindBo 19.10.2012

jj, vikend ma byt peknej, tkaze pokud vam predpovedi vyjdou, tak se mate nna co tesit! :) a kazdopadne nemas zac, ale za odpomenu by byla fajn fotkA PRitele, kdyz je sportovec, tak asi bude radost se na nej koukat :D

LindBo LennaJ 21.10.2012

Tak to mám za sebou! :-) bylo to náročné, ale přemohla jsem se a šla. Přítel byl nadšený, že jsem šla s ním. Měly jste pravdu. A dokonce to nebyla ani taková hrůza, jakou jsem si představovala, užili jsme si to :-) Na přítele je samozřejmě radost se koukat, ale nechám si ho jenom pro své oči, bys pak nespala. XD

LennaJ LindBo 22.10.2012

:D:D :D tak hlavne ze jsi to ve zdravi prezila a vsichni byli spokojeni!

LindBo 03.10.2012

Nerada bych o něj přišla, tak nechci udělat nějakou chybu, nebo třeba přijít o životní lásku kvůli mému odporu a antitalentu na sport.

Martina LindBo 06.10.2012

Nechápu, jak někdo můžu nemít vztah ke sportu. Já osobně jsem na tom asi podobně jako tvůj přítel, pořád bych někde jezdila, lítala, skákala. :-D Rozhodně myslím, že bys to měla aspoň zkusit, třeba tě nějaká aktivita začne bavit a budete mít společný koníček :-)

LindBo Martina 07.10.2012

No, že by se z toho stal můj koníček si teda rozhodně nemyslím, ale asi máte pravdu - měla bych asi zatnout zuby a zkusit to. *2*


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:26
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:14

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat