Diskuse na téma Jakou značku běžeckých bot?

23. 10. 2012 | Prosím o radu

Čaute všichni, konečně jsem se po dlouhé době odhodla, a začla běhat.Bydlím na vesnici, takže není problém vyběhnout ven do polí,zatím jsem byla 3x ale zjistila jsem, že mám nedostatečnou obuv, citím každý kamínek a bolí mě šlapky. Prostě potřebuju nějakou běžeckou obuv, ale za rozumnou cenu nemám na to, abych dala 3 tisíce za tenisky.díky za tipy

Liby 22.02.2024

Nike a Asics, s oběma značkami jsem spokojená.

Vladimír 15.10.2018

sportovní boty a oblečení je nejlepší kupovat v kalsickém obchodě, eshop se moc nedoporučuje, je potřeba zkoušet a kamenný obchod muže mít větší skevy než eshop

Laugher 08.02.2017

Adidas a Nike

Jiří Laugher 08.07.2018

souhlasím, je to nejlepší značka sportovních bot. Hlavně pokud jsou ve slěvě, koupíš dva páry za cenu jednoho páru

Lucie 94 25.07.2016

Ahoj, sama běhám v podobném terénu. Část mojí trasy je po cestě a pak v lese, takže taky potřebuji boty s lepší podrážkou. Já vybrala spoje boty tady: http://www.behshop.cz/damske-bezecke-boty/krosove-boty/. Já mám Adidas. Ty mi sedí nejlépe. Snad jsem pomohla ;-)

Martaa 27.06.2016

Parádní je Decathlon, má super ceny a velký výběr...

Lenka 27.06.2016

ahoj, já kupuji oblečení v poslední době většinou ve freeportu, mají tam neskutečný výběr :)

Dita Lenka 27.06.2016

tam mají i sportovní oblečení já myslela že jen na normální nošení??

Lenka Dita 27.06.2016

no jasně, tam mají snad všechno, mrkni na freeport.cz ;-), já si tam vždycky něco vyberu

Dita 16.06.2016

Ahoj, sháním nějaké dobré legíny na běhání a sport obecně. Ráda bych nějaké kvalitní co vydrží nejlíp pár let.. Máte někdo doma nějaké takové?

Alena Dita 25.06.2016

ahojky, já jsem si objednávala z nessisport.cz a jsem s legínami od nich max spokojená, jsou dle mého názoru kvalitní ;-)

Dita Alena 26.06.2016

aha, díky moc za tip. Určit na jejich web mrknu, co nabízejí :)

bela 12.12.2013

Tak se zajdi podívat do NIke obchodu. A jestli máš tu možnost, doporučuji Nike na Freeportu. Já jsem tam kápla na akci 3 za cenu 2 a vztahovala se na obuv i oblečení, takže jsem jí využila. A hlavně tím vážně ušetříš.

edinka 26.10.2012

Čau řekla bych, že za rozumnou cenu jsou tenisky značky New Balance. Já mám už třetí v řade a vždycky mi pár let vydrží.

tamca edinka 28.10.2012

No to asi jo, na tu značku jsem úplně zapomněla*4*. Je fakt,že ji mívají i v hodně obchodech, což je super

edinka tamca 29.10.2012

Nevím já je kupuju přes net na www.hunac.cz


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat