Diskuse na téma Jaké barvy v bytě máte nejradši?

11. 11. 2012 | Pro šikovné ruce

Asi už je to u mě posedlost, ale vždycky na podzim, když se blíží Vánoce, chci kromě úklidu i malovat. Vloni to odnesl synův pokoj, část jsme ho i vytapetovali. Teď bych chtěla obývák, ale pořád nevím jakou barvu zvolit. Jak ho máte vymalovaný vy? Dík za každý nápad. *1*

Soňa 30.05.2023

Sháním nějaké stylové a neotřelé doplňky do bytu, které nemá doma každý. Máme teď nový a moderní byt tak bych chtěla něco co se tam bude hodit, sdílejte tipy :)

Hanka Soňa 31.05.2023

My máme teď po rekonstrukci všechno ve světlých barvách v kombinaci se světlým dřevem, působí to moderně a vzdušně, vybírám k tomu nějaké simple a moderní doplňky tak taky ocením každý tip :)

anastaziaa Soňa 12.06.2023

Tak se podívejte na https://www.bakly.cz/ tam mají opravdu stylový kousky, mám od nich doma většinu dekorací apod. ;)

Soňa Soňa 15.06.2023

Teeda mají opravdu parádní kousky, takový věci se mi přesně líbí, moc díky :)

Hanka Soňa 19.06.2023

Skvělej tip díky moc, konečně něco takového jako jsem si představovala, už mám objednávku na cestě a eshop si ukládám, určitě ještě budu něco objednávat, mají krásný věci, které jsem jinde neviděla :)

Janka746 Soňa 24.03.2024

Zrovna rekonstruujeme koupelnu, myslím, že se mi bude jejich eshop hodit, jak se dívám na jejich nabídku. Díky za tip!

SimonaKrátka23 Soňa 25.03.2024

Taky jsem se na jejich stránky dívala a některé doplňky mě zaujaly. Musím říct, že jsou velmi originální, takové ve stylu minimalismu. A já jsem názoru, že v jednoduchosti je krása :) a tady to podle mě tak platí.

Nikka 23.12.2018

Pěkný den, prosím o vaše doporuení. Hledám kvalitní sedačky, postačí pro dva... Priorita je ale látka a aby byla rozkládací. Díky moc.

Laugher 26.01.2017

Nám se líbí zelená a oranžová

Martaa 08.09.2016

Bílou, béžovou, různé odstíny hnědé a pak zelenou.

smela 07.09.2016

fialová a šedá :) ložnici máme žlutou :)

Karol 07.09.2016

také dávám přednost bílé, ikdyž obývací pokoj máme do broskve ;-)

kainy 01.09.2016

bílou;-)

vivi11 29.08.2016

žlutá, zelená, oranžová

konatovka 12.07.2016

Já mám ráda v ložnici fialovou a jinak bílou.*1*

Jana 07.07.2016

já na takové veci nejsem, nechávám si poradit od inter.designeru...nemám moc pro to cit.ale má ráda teplé pastelové barvy.

Dana Jana 11.07.2016

My jsme si koupili novou sedačku a protože jsme chtěli změnu, vybrali jsme si i malbu na zeď. Sedačka je moderní od Design Outletu, tak jsme zvolili i odvážnou červenou barvu na zeď. Výsledek je oslnivý! Je to ale potřeba vidět!

eminka23 25.05.2015

Jestli chcete něco originálního do obýváku, tak si vymalujte jednu stěnu barvou s obsahem třypek. Vypadá to naprosto úžasně. My jsme teď dělali nové bydlení a známí nám doporučil tuto barvu: http://www.nikido.cz/nikido/Barva-s-obsahem-trpytek-c1_3_2.htm. Vymalujete si barvou, jakou chcete a pak dáte tento nátěr. Kdo k nám přijde, ten to obdivuje. Je to opravdu jedinečné.

Martaa eminka23 09.09.2016

Díky za tip!

Januska 01.10.2013

Já nejradši teplé, béžové, žluté, oranžové. Byt vyhřejí a není na tom vidět špína :-P


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat