Diskuse na téma Jako rozdvojená osobnost

Po třiceti letech manželství si připadám jak rozdvojená osoba. Problémy se táhnou několik let. Manžel problémy s alkoholem a následné zadlužení, v této kritické době moje nevěra, kterou manžel těžce nesl a choval se tak, až jsem od něj odešla. Nechtěl to, já to nedokázala dotáhnout do konce a zůstali jsme spolu. Posledních půl roku mám problém se sexem, nemám skoro chuť, ani touhu po manželovi. On samozřejmě vyžaduje a začal se opět uchylovat k výčitkám, když jsem mohla s jiným, tak proč s ním ne. Je vzteklý až hrubý. Já jsem ve stavu kdy mě nebaví vůbec nic, radost z ničeho. Snažila jsem se dost číts o podobných problémech, jak se chovat. Ale jako bych se s ním už neuměla radovat, smát. vím, co by se mělo, ale jako by nějaké druhé moje já, skoro vždy udělalo opak. Už jsme se několikrát po hádce řekli, že to nemá cenu, že se to nelepší, ale druhý den, je ticho po pěšině. Máte někdo podobnou zkušenost, poradíte? :-/

Laugher 28.01.2017

Tak to máte teda dost velký problém

Marcela69 03.03.2014

Podobnou zkusenost nemam, ale musis si uvedomit, ze zivot mas jen jeden a to velmi kratky a opravdu nema vyznam dobrovolne trpet. kdyz vam to neklape, tak to proste nedrzte nasilim. k nicemu dobremu to nepovede. manzel ti neveru evidentne neodpusti nikdy na 100%. Ja chapu, ze v nasi spolenosti je zakoreneno, ze spravne je s jednim clovekem zustat, ale neni to v lidske prirozenosti. pokud vam to uz spolu nejde, tak spolu nebudte. bezte si uzivat kazdy zbytek sveho zivota, je prece hrozna skoda ho prozivat trapenim - a obzvlast, kdyz MATE NA VYBER!


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat